Sedmihorky už podruhé zvrátily nepříznivý první poločas

23.10.2011 18:02:05 | Autor: Petr Ježek a FKS | Rubrika: SPORT | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Podobně jako v minulém zápase v Jablonečku prokázali fotbalisté FK Sedmihorky bojovnost a otočili nepříznivě se vyvíjející utkání. Tentokrát i přes převahu prohrávali na domácím hřišti s Doksy 0:1, ale ve druhém poločase dvěma góly strhli vítězství na svoji stranu.

Další utkání krajského přeboru FKP Turnov B - Semily 2:2 a Košťálov - Jablonec n. J. 1:1 najdete v samostatných článcích.

Sedmihorky - Doksy 2:1 (0:1)

Druhý celek tabulky z Doks si příliš aktivně nepočínal a prakticky za prvních 45 minut bránu domácích neohrozil. Paradoxně se však v poločase do kabin odcházelo s jednogólovým náskokem hostů. Ve 45. se totiž dostal k míči na polovině hřiště jejich volný útočník a z brejkové situace vsítil vedoucí branku. Domácí přitom na hřišti do té doby kralovali, ale nedokázali ani jednu ze šancí proměnit. Už v 1. minutě například hlavičkoval Pavlíček po centru Banghy, v 8. minutě hlavičkoval Koťátko. Ve 23. minutě měl tutovku Špína, který si naběhl na centr Pařízka a z malého vápna hlavičkoval pouze do náruče brankáře. Podobnou šanci měl i Poul ve 35. minutě, kdy z malého vápna překopl bránu.

I druhý poločas začal domácí aktivitou a konečně přišly i branky. V 52. minutě byl při průniku do vápna zezadu sražen Poul a následnou penaltu proměnil Pavlíček. Po této brance hosté ožili a začali být nebezpečnější směrem dopředu, ale brankář Koubus nebo obrana Sedmihorek si vždy poradila. V 66. minutě se povedlo domácím vsítit druhou branku, kdy se k odraženému míči dostal Rada a z hranice velkého vápna tvrdou střelou k tyči vsítil svůj premiérový gól v soutěži. V 77. minutě mohli Sedmihorští náskok pojistit, ale krásné sólo Staňka, kdy přešel přes tři hráče a dostal se z levé strany až na hranici malého vápna, nebylo přesně zakončeno. Zbytek zápasu byl ještě dramatický a hodně tvrdý, kdy po nevybíravých zákrocích hostů byli zraněni dva domácí hráči, ale nakonec tři body zůstali zaslouženě v Sedmihorkách.

Branky: 52. Pavlíček z penalty, 66. Rada - 45. Kouba. Rozhodčí: Diringer - Vachek, Šmíd, ŽK: 3:5, ČK: 0:1 (Vaňátko). Diváků: 100. Sedmihorky: Koubus - Kratochvíl, Švarc, Koťátko - Krejčík (46. Rada), Mencl, Bangha (62. Staněk) - Pavlíček (71. Pařík), Pařízek - Špína, Poul.

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek 11. podzimního kola sezony 2011/ 2012