Sedmihorské léto rozezní hlas Věry Špinarové

28.07.2015 20:42:52 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Sedmihorské léto rozezní hlas Věry Špinarové

Aktualizováno: Hudební a divadelní Sedmihorské léto chystá na závěr července koncert jedné z nejslavnějších českých zpěvaček. Věra Špinarová s kapelou Adam Pavlík Band vystoupí ve čtvrtek 30. července od 20 hodin. Posluchači se mohou těšit na největší hity, ale i celkový průřez zpěvaččiny kariéry.

Věra Špinarová je jednou z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších zpěvaček u nás. I přesto, že o ní média nepíší příliš často, nedostává se do bulvárů a nesnaží se dostat na jejich titulní strany, má obrovskou základnu věrných posluchačů. Svým úžasným hlasem dokáže zazpívat tóny, při kterých mrazí v zádech a její koncerty jsou nezapomenutelným zážitkem.

Věra Špinarová v rozhovoru pro Sedmihorské léto řekla: „Vybírám si na koncerty písně, ze kterých mám dobrý pocit, které ráda zpívám. Teď chystáme nový koncertní program, musíme ho trochu „překopat". Samozřejmě zůstávají pilíře - tedy písničky, bez kterých se koncert neobejde." A protože jde na Sedmihorském létě o venkovní prostor s výjimečnou atmosférou, kterou doplňuje obrovská pergola určená pro většinu hlediště, zajímalo nás, kde Věra Špinarová nejraději hraje. „Nemám problém vystoupit všude, třeba i na velkých festivalech. I když to není má doména. V létě se většinou hraje venku a to mě taky baví," odpověděla zpěvačka.

Čtvrteční Český ráj tedy bude patřit nádhernému hlasu a skvělému kulturnímu zážitku. K tomu Věra Špinarová dodala: „Diváci Sedmihorského léta se určitě se mohou těšit na ty zmiňované pilíře, na hity, na směs mých písní. Čerpat budu ze všech desek, které jsem nazpívala."

Tím budou uzavřeny červencové akce tohoto oblíbeného festivalu. V srpnu pak Sedmihorské léto připravilo ještě dvě představení. Ve čtvrtek 13. srpna vystoupí Vlasta Redl s kompletní kapelou. O týden později pak před již vyprodaným hledištěm Jaroslav Dušek se svou Pátou dohodou.

Soutěž o vstupenky

Ve spolupráci s pořadateli můžete získat v naší soutěži ještě tři vstupenky na koncert Věry Špinarové v rámci Sedmihorského léta zdarma! Stačí když odpovíte na naši soutěžní otázku a budete mít štěstí při losování. Soutěž bude ukončena v úterý 28. července ve 12.00. Soutěž je již ukončena!

Vylosovaní výherci, kteří získali vstupenku zdarma, jsou Ivo Daníček, Alena Matějková a Lucie Sedmihradská. Správná odpověd byla za b) Michal Hrůza a Vlasta Redl. Celkem se zúčastnilo naší soutěže 33 čtenářů!

Fotoohlédnutí za koncertem Věry Špinarové v Sedmihorkách

Kompletní přehled akcí Sedmihorského léta 2015

FOTO: Sedmihorské léto 2015 zahájil koncert Michala Hrůzy

Hudební léto 2015 aneb Přehled festivalů a koncertů v Pojizeří

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Prameny vody v Turnově podrobeny kontrole a Boží voda není pitná

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů, provedených koncem června 2020 pramen pod Valdštejnem vyhovuje, ale pramen Boží vody nevyhovuje parametrům pro pitnou vodu.

Štěpánek trefil pro Jablonec Evropu

Štěpánek trefil pro Jablonec EvropuSouboj o konečné čtvrté místo ve Fortuna:lize nakonec vyšel lépe Jablonci, kterému stačila remíza s Baníkem, zatímco Liberec prohrál v Plzni. Remízový gól vstřelil za Jablonec obránce Štěpánek, pro nějž to byl první ligový gól. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hrad Valdštejn si připomíná rod Valdštejnů
Parní vlaky o prázdninách opět vyjíždí na koleje v Českém ráji
Bezpečná a zdravá cykloturistika s projektem Na kole jen s přilbou
Po oteplení zřejmě přijdou bouřky, někde i s kroupami
Dalibor Janda oslaví v Sedmihorkách 40 let na hudební scéně

Nejčtenější články

09.07.: Libereckým krajem projede o víkendu Rally Bohemia
07.07.: Fotbalisté Přepeř hráli alespoň přáteláky, nyní začne příprava na sezonu
07.07.: Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT