Sedmihorské léto rozezní hlas Věry Špinarové

28.07.2015 20:42:52 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Sedmihorské léto rozezní hlas Věry Špinarové

Aktualizováno: Hudební a divadelní Sedmihorské léto chystá na závěr července koncert jedné z nejslavnějších českých zpěvaček. Věra Špinarová s kapelou Adam Pavlík Band vystoupí ve čtvrtek 30. července od 20 hodin. Posluchači se mohou těšit na největší hity, ale i celkový průřez zpěvaččiny kariéry.

Věra Špinarová je jednou z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších zpěvaček u nás. I přesto, že o ní média nepíší příliš často, nedostává se do bulvárů a nesnaží se dostat na jejich titulní strany, má obrovskou základnu věrných posluchačů. Svým úžasným hlasem dokáže zazpívat tóny, při kterých mrazí v zádech a její koncerty jsou nezapomenutelným zážitkem.

Věra Špinarová v rozhovoru pro Sedmihorské léto řekla: „Vybírám si na koncerty písně, ze kterých mám dobrý pocit, které ráda zpívám. Teď chystáme nový koncertní program, musíme ho trochu „překopat". Samozřejmě zůstávají pilíře - tedy písničky, bez kterých se koncert neobejde." A protože jde na Sedmihorském létě o venkovní prostor s výjimečnou atmosférou, kterou doplňuje obrovská pergola určená pro většinu hlediště, zajímalo nás, kde Věra Špinarová nejraději hraje. „Nemám problém vystoupit všude, třeba i na velkých festivalech. I když to není má doména. V létě se většinou hraje venku a to mě taky baví," odpověděla zpěvačka.

Čtvrteční Český ráj tedy bude patřit nádhernému hlasu a skvělému kulturnímu zážitku. K tomu Věra Špinarová dodala: „Diváci Sedmihorského léta se určitě se mohou těšit na ty zmiňované pilíře, na hity, na směs mých písní. Čerpat budu ze všech desek, které jsem nazpívala."

Tím budou uzavřeny červencové akce tohoto oblíbeného festivalu. V srpnu pak Sedmihorské léto připravilo ještě dvě představení. Ve čtvrtek 13. srpna vystoupí Vlasta Redl s kompletní kapelou. O týden později pak před již vyprodaným hledištěm Jaroslav Dušek se svou Pátou dohodou.

Soutěž o vstupenky

Ve spolupráci s pořadateli můžete získat v naší soutěži ještě tři vstupenky na koncert Věry Špinarové v rámci Sedmihorského léta zdarma! Stačí když odpovíte na naši soutěžní otázku a budete mít štěstí při losování. Soutěž bude ukončena v úterý 28. července ve 12.00. Soutěž je již ukončena!

Vylosovaní výherci, kteří získali vstupenku zdarma, jsou Ivo Daníček, Alena Matějková a Lucie Sedmihradská. Správná odpověd byla za b) Michal Hrůza a Vlasta Redl. Celkem se zúčastnilo naší soutěže 33 čtenářů!

Fotoohlédnutí za koncertem Věry Špinarové v Sedmihorkách

Kompletní přehled akcí Sedmihorského léta 2015

FOTO: Sedmihorské léto 2015 zahájil koncert Michala Hrůzy

Hudební léto 2015 aneb Přehled festivalů a koncertů v Pojizeří

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Tanvaldští hasiči budou jezdit k zásahům novou cisternou

Tanvaldští hasiči budou jezdit k zásahům novou cisternou Tanvaldští hasiči se těší novému přírůstku do své „stáje". Nově budou k mimořádným událostem jezdit novou Scanií P440 B4×4 řady XT o rozvoru 4 550 mm, kterou vyrobila firma KOBIT, spol. s.r.o. Zbrusu nová CAS 20/3500/210 - S2T je provedena v červené barvě v odstínu RAL 3024. Motor je řadový šestiválcový o výkonu 324 kW. Agregát spolupracuje s automatizovanou převodovkou Opticruise s hydrodynamickým retardérem. Přední náprava je odpružena listovými pery, zadní vzduchovými měchy s možností úpravy výšky CAS. Článek s fotogalerií na Našem Jablonecku

V Jablonci ocenili nejlepší orientační běžce za rok 2019

Slavnostní vyhlášení nejlepších orientačních sportovců roku 2019 se uskutečnilo v sobotu 23. listopadu v Jablonci nad Nisou. Vítězové byli vyhlášeni ve čtyřech disciplínách - pěším orientačním běhu, mountain bike orienteering neboli MTBO, v lyžařském orientačním běhu a trail-o čili orientační disciplíně zaměřená na čtení a správnou interpretaci map. V nejsledovanější kategorii, pěším orientačním běhu, zvítězil počtvrté v řadě Vojtěch Král z klubu SK Severka Šumperk, na druhém místě skončila Denisa Kosová z klubu OK 99 Hradec Králové. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Začalo Vánoční turné Janka Ledeckého. Zavítá i do Jilemnice
Prosincová nabídka Kina Jitřenka v Semilech
Liberecký kraj navýší majetkovou účast v Krajské nemocnici Liberec
Na vánočním koncertu sboru Rosex zazní mše Jaroslava Krčka
V turnovské knihovně pořádali Den pro dětskou knihu

Nejčtenější články

08.12.: FOTO: Mikulášský parní vlak dojel z Jilemnice do Rokytnice i Martinic
09.12.: Z Liberce do Lomnice a z Tanvaldu do Brodu bude jezdit nový dopravce
08.12.: FOTO: První ročník Mikulášského běhu v Semilech se povedl

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT