Sedmihorské léto se těší na Pavla Šporcla & Gipsy Way Ensemble

15.07.2015 15:08:28 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Sedmihorské léto se těší na Pavla Šporcla & Gipsy Way Ensemble

Aktualizováno: Po herecky skvěle obsazeném divadelním představení Prachy!!! pokračuje hudební a divadelní Sedmihorské léto další lahůdkou! Na podiu v Sedmihorkách u Turnova vystoupí ve čtvrtek 16. července světoznámý houslový virtuos, který se svým projektem Gipsy Way vyprodává sály. Půjde již o třetí akci z celkových sedmi, které Sedmihorské léto pro rok 2015 připravilo.

Pavel Šporcl se objeví na podiu společně se svou kapelou Gipsy Way Ensemble, kteří představí úspěšný projekt Gipsy Way. V něm se budou moci posluchači slyšet cikánskou hudbu i vlastní Šporclovi aranže. „Přivezeme skladby různých autorů: cikánské písně a kusy s cikánskou tématikou, filmové melodie i moji vlastní titulní skladbu alba, která dala název desce i celému projektu: Gipsy Fire," popsal Pavel Šporcl.

Atmosféra bude umocněna koncertem venku

Samotné vystoupení pak slibuje opravdový zážitek nejen milovníkům klasické hudby. Atmosféra bude navíc umocněna oblíbeným open-air prostředím Sedmihorského léta. Jak takové vystoupení venku vypadá z pohledu samotného interpreta? „Program se pokaždé drží určité osy. Ale ani v sále není každý večer stejný - záleží na reakcích publika, na emocích, které se v ten daný okamžik vytvoří mezi námi muzikanty a publikem. Myslím, že naštěstí dokáži poměrně rychle reagovat na cokoli, co se jen tak šustne... Open air koncerty mají krásnou atmosféru, jsou plné napětí a překvapení," dodal Šporcl.

Nutno dodat, že nejnovější album Pavla Šporcla je platinové a o vystoupení ve spojení s Gipsy Way Ensemble je obrovský zájem. Další akce, které nesmíte minout na sedmihorském podiu jsou 23. července stand-up comedy Na Stojáka, 30. července koncert Věry Špinarové a 13. srpna koncert Vlasty Redla s kapelou. Sedmihorské léto 2015 uzavírá 20. srpna Pátá Dohoda s Jaroslavem Duškem. Na něj byste ale vstupenky sháněli už jen těžko. Představení je beznadějně vyprodáno. Proto pospěšte a stihněte si zajistit své vstupenky na ostatní akce tohoto oblíbeného celoletního festivalu v centru Českého ráje.

Soutěž o vstupenky

 Ve spolupráci s pořadateli můžete získat v naší soutěži ještě tři vstupenky na koncert Pavla Šporcla v rámci Sedmihorského léta zdarma! Stačí když odpovíte na naši soutěžní otázku a budete mít štěstí při losování. Soutěž bude ukončena ve středu 15. června ve 12.00. Soutěž již byla ukončena!

Vylosovaní výherci, kteří získali vstupenku zdarma, jsou Andrea Kubátová, Renáta Řezáčová a Petra Lazarová. Správná odpověď byla za b) čtyři.

Kompletní přehled akcí Sedmihorského léta 2015

FOTO: Sedmihorské léto 2015 zahájil koncert Michala Hrůzy

Hudební léto 2015 aneb Přehled festivalů a koncertů v Pojizeří

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pramen Boží voda není pitný, pramen pod Valdštejnem ano

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů z října 2019 pramen Boží voda nevyhovuje hygienickým limitům a není pitný. Další turnovský pramen pod Valdštejnem pitný je.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: KTM Enduro cross country 2019 zakončil závod v Benešově
I.B třída: Semily vyhrály v Jablonečku, zvítězily i Přepeře a Bozkov
Oddíl judo TSC Turnov hledá v říjnu nové naděje
Eurokomisařka Věra Jourová besedovala v Turnově
Příslušníci jordánských ozbrojených cvičili u hasičů v Liberci a Jablonci

Nejčtenější články

15.10.: K dopadení ujíždějícího řidiče použili policisté v Turnově zastavovací pás
14.10.: I.A třída: Na první místo se díky výhře v Košťálově vrátila Lomnice
14.10.: Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT