Sedmihorské léto se těší na Pavla Šporcla & Gipsy Way Ensemble

15.07.2015 15:08:28 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Sedmihorské léto se těší na Pavla Šporcla & Gipsy Way Ensemble

Aktualizováno: Po herecky skvěle obsazeném divadelním představení Prachy!!! pokračuje hudební a divadelní Sedmihorské léto další lahůdkou! Na podiu v Sedmihorkách u Turnova vystoupí ve čtvrtek 16. července světoznámý houslový virtuos, který se svým projektem Gipsy Way vyprodává sály. Půjde již o třetí akci z celkových sedmi, které Sedmihorské léto pro rok 2015 připravilo.

Pavel Šporcl se objeví na podiu společně se svou kapelou Gipsy Way Ensemble, kteří představí úspěšný projekt Gipsy Way. V něm se budou moci posluchači slyšet cikánskou hudbu i vlastní Šporclovi aranže. „Přivezeme skladby různých autorů: cikánské písně a kusy s cikánskou tématikou, filmové melodie i moji vlastní titulní skladbu alba, která dala název desce i celému projektu: Gipsy Fire," popsal Pavel Šporcl.

Atmosféra bude umocněna koncertem venku

Samotné vystoupení pak slibuje opravdový zážitek nejen milovníkům klasické hudby. Atmosféra bude navíc umocněna oblíbeným open-air prostředím Sedmihorského léta. Jak takové vystoupení venku vypadá z pohledu samotného interpreta? „Program se pokaždé drží určité osy. Ale ani v sále není každý večer stejný - záleží na reakcích publika, na emocích, které se v ten daný okamžik vytvoří mezi námi muzikanty a publikem. Myslím, že naštěstí dokáži poměrně rychle reagovat na cokoli, co se jen tak šustne... Open air koncerty mají krásnou atmosféru, jsou plné napětí a překvapení," dodal Šporcl.

Nutno dodat, že nejnovější album Pavla Šporcla je platinové a o vystoupení ve spojení s Gipsy Way Ensemble je obrovský zájem. Další akce, které nesmíte minout na sedmihorském podiu jsou 23. července stand-up comedy Na Stojáka, 30. července koncert Věry Špinarové a 13. srpna koncert Vlasty Redla s kapelou. Sedmihorské léto 2015 uzavírá 20. srpna Pátá Dohoda s Jaroslavem Duškem. Na něj byste ale vstupenky sháněli už jen těžko. Představení je beznadějně vyprodáno. Proto pospěšte a stihněte si zajistit své vstupenky na ostatní akce tohoto oblíbeného celoletního festivalu v centru Českého ráje.

Soutěž o vstupenky

 Ve spolupráci s pořadateli můžete získat v naší soutěži ještě tři vstupenky na koncert Pavla Šporcla v rámci Sedmihorského léta zdarma! Stačí když odpovíte na naši soutěžní otázku a budete mít štěstí při losování. Soutěž bude ukončena ve středu 15. června ve 12.00. Soutěž již byla ukončena!

Vylosovaní výherci, kteří získali vstupenku zdarma, jsou Andrea Kubátová, Renáta Řezáčová a Petra Lazarová. Správná odpověď byla za b) čtyři.

Kompletní přehled akcí Sedmihorského léta 2015

FOTO: Sedmihorské léto 2015 zahájil koncert Michala Hrůzy

Hudební léto 2015 aneb Přehled festivalů a koncertů v Pojizeří

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Muž v Semilech lezl na komín

V noci z pátku 5. na sobotu 6. června byla nahlášena osoba na komíně v Semilech. Po příjezdu hasičů na místo muž slezl níže, ale dále nepokračoval. Operátorce linky 112 se s ním povedl navázat kontakt a muž sestup sám bezpečně a v pořádku dokončil. Byl poté předán do péče zdravotníků a dále na záchytnou stanici.

Mimořádná linka 123 bude v Jablonci jezdit do listopadu

V Jablonci nad Nisou bude dočasně jezdit nová linka MHD č. 123. Ta vyplní chybějící dopravní spojení, které zmizelo kvůli stavbě na křižovatce ulic Poštovní a Budovatelů. Jezdit bude jen do ukončení stavby, tedy nejdéle do listopadu letošního roku. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Libereckém kraji má Covid-19 už pouze sedm lidí, uvolňují se hranice
Jubilejní desátý ročník ankety Alej roku je zahájen
Ze zdí hradu Jestřebí si lidé v okolí stavěli domky
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Obrazy Ze života hmyzu a rostlin uvidíte v jilemnickém muzeu

Nejčtenější články

06.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
04.06.: Sedmihorské léto 2020 bude!
05.06.: Obrazem: Jak pokračuje stavba pumptracku v Turnově

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT