Sedmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vítězný pro tým Da Giorgio

24.06.2021 14:39:58 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Železný Brod

Sedmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vítězný pro tým Da Giorgio

V Železném Brodě se v sobotu 19. června již posedmé konal fotbalový turnaj O Pelechovský pohár, který pořádal amatérský klub nadšenců do malého fotbalu Proseč C. F. Letos zvítězil tým Da Giorgio, který ve finále zdolal Chodec team.

Po letech pořadatelům konečně vyšlo počasí a turnaj O Pelechovský pohár se za plné kapacity mohl uskutečnit za krásného, byť parného dne. „Do turnaje se tento rok přihlásilo 12 družstev a byly rozděleny na dvě skupiny po šesti, přičemž z každé skupiny postupovaly čtyři družstva do čtvrtfinále. Hlad hráči zaháněli gulášovkou, výbornými klobáskami a výtečnou vepřovou kýtou z místního řeznictví. Žízeň se chladila pivem z nedalekého pivovaru ze Zásady," prozradil za pořadatele Zdeněk Hloušek.

Celkem se do hry zapojilo téměř 100 hráčů. Zápasy trvaly 10 minut a hrálo se systémem 4+1. Dohromady v 38 zápasech padlo 118 branek, což jsou tři branky na zápas. K penaltovým rozstřelům došlo ve dvou vyrovnaných čtvrtfinále a jednom semifinále.

Hráči pořadatelského domácího týmu z Proseče obhajovali mistrovský titul a podařilo se jim vyhrát skupinu a díky tomu dostat v play off papírově nejslabšího soupeře z druhé skupiny. Proseč skoro celý zápas vedla 1:0, jenomže v poslední šanci zápasu soupeř vystřelil, trefil obránce a míč odrazil k dalšímu volnému soupeři, který hned z prvního doteku pálil a propálil vše, co mu stálo v cestě. Následovaly penalty a v nich borci z Proseče bohužel jednou minuli, kdežto soupeř chladnokrevně vsítil všechny penalty. „Sen o mistrovské obhajobě se nám tímto rozplynul a je to veliká škoda, protože minimálně pohárové umístění se získat mělo, protože výkony ve skupině ukázaly kvalitu týmu," poznamenal Zdeněk Hloušek.

Jedno čtvrtfinále se kontumovalo, protože Oxxo tým musel odjet pryč. Ostatní zápasy však proběhly, jak měly. Ve finále se střetly Da Giorgio s Chodec týmem a šlo v podstatě o jasný zápas, neboť Da Giorgio vyhrálo 5:1. „Hráči Da Giorgio si vítězství na turnaji zasloužili, protože střelili nejvíce branek ze všech týmů na turnaji a předváděli kvalitní fotbalovou hru. Výhra - veliký skleněný pohár a množství dalších cen tak putovalo do správných rukou," potvrdil Hloušek.O Pelechovský pohár 2021<br />Autor: Archiv Proseč C. F.

Nejlepší střelec turnaje byl Šimon Hejl z Da Giorgio s 14 brankami a nejlepší brankář byl hráč Jiří Plachý z týmu K.... z bundy, který až do semifinále obdržel pouze dvě branky. Oba dostali skleněné půllitry s vypískovaným obrázkem hráče a brankáře.

Konečné pořadí:

1. Da Giorgio
2. Chodec team
3. Reas Česká Lípa
4. K.... z bundy
5. Proseč C. F.
6. Hertha Všeň
7. Zahrajem si
8. Oxxo team
9. Dream team
10. Střední škola Semily
11. Wajdy team
12. FC Olympic Turnov

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Šestý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrála pořádající Proseč
Pátý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Bandasky z Brodu
Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling
V turnaji O Pelechovský pohár obhájil vítězství SK Brod
Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.
Třetí ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod
Druhý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál Oxxo Team
První ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 17 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Petr Beitl rezignoval na svoji funkci krajského zastupitele

Petr Beitl na úterním zasedání krajského zastupitelstva podal rezignaci na mandát zastupitele Libereckého kraje a předsedy výboru pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch. Důvodem je jeho zvolení do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v letošních volbách. Podle svých slov je připraven se jako poslanec dál podílet na projektech Libereckého kraje. V pětačtyřicetičlenném krajském zastupitelstvu by jeho náhradník měl složit slib na příštím zasedání. Výsledky parlamentních voleb

Materiály do rady kraje a zastupitelstva od listopadu už pouze elektronicky

Stohy papíru a doslova stovky podpisů. To ještě donedávna bylo nutné pro odsouhlasení materiálů pro jednání krajské rady a zastupitelstva. Od poloviny letošního listopadu se to změní - Liberecký kraj zavádí schvalování dokumentů elektronicky. „Krajský úřad Libereckého kraje se snaží využívat možností moderních technologií dlouhodobě a průběžně. V současné době máme snahu fungování úřadu zlepšit a zejména snížit množství fyzického papíru, který používáme. Budeme postupně přecházet na plně elektronickou verzi oběhu dokladů, elektronizace smluv a celé řady dalších dokladů a papírů, které v úřadě dnes a denně vznikají a obíhají. Od listopadu letošního roku tedy již budeme například schvalovat materiály předkládané do rady kraje a zastupitelstva pouze elektronicky," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Turnově rozdělovali dotace z druhé výzvy kulturního fondu
Vzácnou Měsíčnici hledejte na přírodní památce Líska
Hasiči-lezci plnili v Semilech a okolí náročné úkoly
Programy na Krkonošské železnici zvedly zájem o Pojizerský Pacifik
Dalmach byl proti Chotěboři blízko první výhře, nakonec má jen bod

Nejčtenější články

24.10.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola
24.10.: Turnovští basketbalisté se v nové sezoně vezou na vítězné vlně
24.10.: Na 27. ročníku Jilemnického krosu byl nejrychlejší Ondřej Pilař

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT