Semiláci se rozloučili s divizí prohrou s postupující Kutnou Horou

17.06.2013 10:19:28 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

V posledním divizním utkání Semil v Kutné Hoře dostali šanci i někteří hráči z dorostu, jenž by se měli v létě zapojit do přípravy pro krajský přebor. První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém favorizovaní domácí strhli vítězství na svou stranu.

Divizi C sice jasně vyhrálo mužstvo Viktorie Jirny, ale podle zákulisních zpráv opět odmítne postup do ČFL, takže na řadě je v tom případě druhá Kutná Hora.

Sparta Kutná Hora - SK Semily 4:1 (2:1)

Vedení se už ve 14. minutě ujali domácí, ale ve 23. minutě dokázal vyrovnat dalekonosnou střelou Papoušek. Ještě do poločasu však domácí Kutná Hora vsítila další branku. Na začátku druhé půle přišla třetí domácí branka Schwarze a zápas byl prakticky rozhodnutý. V závěru přidal ještě čtvrtý domácí gól Velechovský.

Branky: 14. Pospíšil, 40. a 48. Schwarz, 59. Velechovský - 23. Papoušek. Rozhodčí: Berka, ŽK: 0:0. Diváků: 110. Semily: Kumprecht - Čivrný (46. Rypl), Hrmo, Brett, Kočí (75. Špidlen) - Hájek, Papoušek - Veg (82. Hradecký), Močkovský, Hartman - Černý.

Poděkování výboru SK Semily:
Výkonný výbor SK Semily by chtěl touto cestou poděkovat všem za podporu ve své sportovní činnosti od A-mužstva po ty nejmenší. Velké díky patří všem dobrovolným trenérům a vedoucím, věrným fanouškům a v neposlední řadě obchodním partnerům klubu. Zejména pak společnosti Charvát Axl, a.s., Železářství Metal Klazar, Elite Bohemia, Městu Semily a všem dalším sponzorům. VV SK Semily se i přes sestup A-mužstva z divizní skupiny C do krajského přeboru Libereckého kraje těší na další spolupráci se všemi jmenovanými v novém fotbalovém ročníku 2013/2014.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 15. jarního kola

Další divizní utkání: Video: Proti Letohradu se rozloučil s kariérou v dresu Turnova Radek Cimbál