Semilská knihovna připravila v květnu bohatý program

14.05.2019 11:56:21 | Autor: Jitka Šedinová | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Semilská knihovna připravila v květnu bohatý program

Jarní blok kulturně vzdělávacích programů semilské knihovny jde do finále, v druhé polovině května si na své přijdou jak příznivci kultury, čtení, tak i zdravého životního stylu.

Již ve čtvrtek 16. května od 17 hodin se v čítárně knihovny uskuteční beseda Jak se dělá rozhlas pod taktovkou Českého rozhlasu Liberec. Vystoupí moderátoři Jarda Hoření a Jan Žíla, a povídat budou o zákulisí rozhlasové práce.

Hned následující čtvrtek, 23. května opět od 17 hodin, se můžete dozvědět více o fantastickém příběhu a prvotině Kateřiny Hurtové A v ní stín. Jste-li čtenářem fantasy či začínající autor, nesmíte na besedě severočeské autorky chybět.

Zajímáte se o své zdraví, trpíte migrénami či jinými bolestmi nebo potřebujete „jen" uvolnit stres? Pak právě pro Vás je mimořádně zařazená přednáška o metodě Acces Bars Jaroslavy Krausové a Jaroslavy Žďárové. Access Bars® je technika na bázi kvantové terapie, která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou vstupní branou a naopak i výstupním místem různých emocí, témat, oblastí života, schopností, bloků, potenciálů, programů, vzorců atd. Vše, i to, čeho si nejsme vědomi, Access Bars® uvolní a rozproudí energii, která je potřebná k naší životní rovnováze a harmonii. Přednáška s praktickou ukázkou se koná v úterý 28. května od 17.30.

Květen v semilské knihovně zakončí již tradiční páteční burzou knih, která se bude konat v prostorách vestibulu v pátek 31. května od 8 do 17 hodin. Opět bude z čeho vybírat!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Soutěž Kniha roku Libereckého kraje zná své vítěze
Semilská knihovna zve na zajímavé přednášky
Jak semilská knihovna nocovala s Andersenem
V knihovně pokřtili knihu Objevuj Semily s Krákorkou

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Areál Maškovy zahrady v Turnově zahájí letní sezonu 20. června
Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy
Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Při stavbě vedení vysokého napětí u Pecky usazoval stožáry vrtulník
Jablonec rozezpívala ABBA

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Od 6. června opět autobusem až na Zlaté návrší
28.05.: Díky úpravě sazby DPH se malinko sníží ceny vodného a stočného

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT