Semilská knihovna připravila v květnu bohatý program

14.05.2019 11:56:21 | Autor: Jitka Šedinová | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Semilská knihovna připravila v květnu bohatý program

Jarní blok kulturně vzdělávacích programů semilské knihovny jde do finále, v druhé polovině května si na své přijdou jak příznivci kultury, čtení, tak i zdravého životního stylu.

Již ve čtvrtek 16. května od 17 hodin se v čítárně knihovny uskuteční beseda Jak se dělá rozhlas pod taktovkou Českého rozhlasu Liberec. Vystoupí moderátoři Jarda Hoření a Jan Žíla, a povídat budou o zákulisí rozhlasové práce.

Hned následující čtvrtek, 23. května opět od 17 hodin, se můžete dozvědět více o fantastickém příběhu a prvotině Kateřiny Hurtové A v ní stín. Jste-li čtenářem fantasy či začínající autor, nesmíte na besedě severočeské autorky chybět.

Zajímáte se o své zdraví, trpíte migrénami či jinými bolestmi nebo potřebujete „jen" uvolnit stres? Pak právě pro Vás je mimořádně zařazená přednáška o metodě Acces Bars Jaroslavy Krausové a Jaroslavy Žďárové. Access Bars® je technika na bázi kvantové terapie, která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou vstupní branou a naopak i výstupním místem různých emocí, témat, oblastí života, schopností, bloků, potenciálů, programů, vzorců atd. Vše, i to, čeho si nejsme vědomi, Access Bars® uvolní a rozproudí energii, která je potřebná k naší životní rovnováze a harmonii. Přednáška s praktickou ukázkou se koná v úterý 28. května od 17.30.

Květen v semilské knihovně zakončí již tradiční páteční burzou knih, která se bude konat v prostorách vestibulu v pátek 31. května od 8 do 17 hodin. Opět bude z čeho vybírat!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Soutěž Kniha roku Libereckého kraje zná své vítěze
Semilská knihovna zve na zajímavé přednášky
Jak semilská knihovna nocovala s Andersenem
V knihovně pokřtili knihu Objevuj Semily s Krákorkou

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Další dopravní omezení v Turnově, tentokrát v Palackého ulici

V sobotu 18. května proběhne v Palackého ulici v Turnově vyzvedávání vnějších znaků vodovodního potrubí do úrovně vozovky a oprava jednoho kanalizačního poklopu. „Provoz bude výrazně omezen, pro průjezd zůstane vždy pouze jeden jízdní pruh. Pro cestu přes Jizeru autem využijte velkého mostu," upozornil Pavel Vaňátko, vedoucí odboru dopravy turnovské radnice. Oproti původnímu omezení na několik dní se firma aktuálně bude snažit všechny potřebné úpravy udělat v jednom dni. Od neděle 19. května by tak Palackého ulice měla být opět průjezdná bez omezení. Harmonogram rekonstrukcí silnic v Turnově

Cestu pohádkovým lesem připravují v Lomnici nad Popelkou

Už 34. ročník tradičního turistického pochodu pro děti i rodiče světem pohádkových postaviček v Oboře v Lomnici nad Popelkou se koná v sobotu 18. května od 9 hodin. Pořádá Středisko volného času Sluníčko Lomnice nad Popelkou. Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Gastroden představí mladé kuchaře, krejčí i kadeřnice
K zápisům do mateřských škol dorazilo v Turnově 261 dětí
Pasecký Památník zapadlých vlastenců bronzový v Gloria musaealis
Organizace v sociální oblasti budou moci zažádat kraj o předfinancování
Hasičský Soptík pokračoval v Kundraticích a Bozkově

Nejčtenější články

23.05.: Gastroden představí mladé kuchaře, krejčí i kadeřnice

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT