Semilská radnice opět připravila zájezdy za plaváním i za poznáním

27.01.2018 08:17:50 | Autor: Renata Coufalová | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily

Semilská radnice opět připravila zájezdy za plaváním i za poznáním

Na zájezdy za plaváním si semilští občané za poslední léta dávno zvykli. Vždyť tuto službu pro ně město Semily připravuje již dvanáctou sezonu zcela zdarma. Autobusy do plaveckých center v Jičíně a Jablonci nad Nisou vyrážejí pravidelně na jaře i na podzim a zájem mezi občany trvá.

„V letošním roce vypravíme autobusy za koupáním pro Semilany celkem jedenadvacetkrát. Jedenáctkrát budou moci občané autobusovou dopravu do bazénu zdarma využít v období února až dubna, deset podzimních zájezdů se uskuteční v měsících září až listopadu. První zájezd se uskuteční již 3. února 2018," řekla Kateřina Šromová, vedoucí odboru školství, kultury a vnějších vztahů. K tomuto kroku radnice rozhodla již v roce 2007. Náklady na dopravu hradí město ze svého rozpočtu, řádově jde o 60 tisíc korun ročně.

„Co se týká oblíbenosti zájezdů pořádaných semilskou radnicí nesmíme zapomenout na zájezdy pro seniory. Ty pořádáme pro dříve narozené již čtvrtým rokem," připomněla Kateřina Šromová. „Zájezdy za poznáním jsou mezi lidmi velmi oblíbené a zájem mnohdy převyšuje kapacitu vypraveného autobusu," dodala.

I pro letošní rok připravuje radnice ve spolupráci s Turistickým informačním centrem několik zájezdů, na nichž budou senioři poznávat blízká, ale i vzdálenější místa v okolí Semil.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Semilská knihovna pořádá burzu knih

Městská knihovna Semily pořádá v pátek 1. června od 8 do 17 hodin Burzu knih aneb Vyberte dětem k svátku pěknou knížku! K dispozici ve vestibulu a prostorách Jitřenky bude dětská literatura - knihy, časopisy, leporela, beletrie, naučná literatura a časopisy, výběrová literatura - knihy „jako nové."

Vzhůru na Kristiánov!

Liščí bouda na Kristiánově v Jizerských horách otvírá tuto sobotu svou druhou sezonu po rekonstrukci. A opět se můžete těšit na řadu novinek, včetně atraktivní soutěže o nocleh na Kristiánově! Zatím bude objekt zpřístupněn jen víkendově od 10 do 17 hodin nebo pro předem ohlášené skupiny, od 16. června až do 9. září pak denně. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Podrobný program akce Letnice na statku u Dlasků
V Maškově zahradě v Turnově pořádají 3. ročník bruslařských závodů
V jilemnické galerii V Kotelně připomínají sté výročí Československa
Přehled fotbalových výsledků devátého jarního kola
Obrazem: Oslava 55 let od založení KRNAP

Nejčtenější články

19.05.: Menší nehoda zkomplikovala sobotní dopravu v Semilech
17.05.: Na Semilsku vykolejil vlak, naštěstí cvičně
17.05.: V Rovensku pořádají už 28. ročník pohádkového lesa

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT