Semilské kino o prázdninách nabízí: Choďte do kina s partou a ušetříte

04.07.2012 14:14:09 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily

Semilské kino o prázdninách nabízí: Choďte do kina s partou a ušetříte

Na červenec a srpen připravilo Kino Jitřenka v Semilech motivační slevu pro všechny, kteří nechtějí do kina chodit sami. O letošních prázdninách proto platí nový program nazvaný Choďte do kina s partou.

„Nahradili jsme tak loňský model kartiček, které předpokládaly každou pátou návštěvu zdarma. Ne všichni si totiž svoji slevu stihli do konce prázdnin vybrat," poznamenal vedoucí kina Ondřej Šír. 

V praxi to znamená, že slevu dostanete, pokud přivedete další lidi do kina s sebou. Zorganizujte si tak větší výlet a ušetřete. Pokud vás bude od tří do pěti, můžete ušetřit 5 % ze vstupného za každou zakoupenou vstupenku. Pokud vás bude od 5 do 10, ušetříte 10 % a pokud vás bude 10 a více, ušetříte 15% za každou zakoupenou vstupenku.

K animovanému hitu zmrzlina zdarma

Aktuální akce, která začíná ve středu 4. července je pokračování akce zmrzlina k animovanému filmu zdarma. Po úspěchu filmu Madagascar pokračují v semilské Jitřence i s Dobou ledovou v akci zmrzlina. Ke každé vstupence tak dostanou diváci jako dárek zmrzlinu zdarma a to bez ohledu na to, zda si vyberou 2D verzi nebo 3D verzi filmu.

Rodinné vstupné

O prázdninách se ale do semilského kina dostane také další slevový model - rodinné vstupné, které předpokládá ještě výraznější slevu pro děti do 15 let. Bude platit u filmu Amazing Spiderman promítaného od 26. července. Základní vstupné na 3D verzi tohoto hitu bude 155 korun, dětské vstupné bude 135 korun. Výhoda se bude týkat pouze tohoto filmu (je možné, že se v srpnu ještě jednorázově zopakuje). Pozor, kombinace obou slevových programů není možná.

Prázdninový program

A na co se můžete o prázdninách těšit? Kromě Spidermana ještě na pokračování Doby ledové, jak ve 3D verzi, tak ve 2D verzi, víkendovou reprízu 2D Promethea za 80 korun, reprízy úspěšných českých filmů, premiéry filmů Faust, Abraham Lincoln - Lovec upírů, Temný rytíř povstal, Odvážná Merida (Rebelka), premiéry českých filmů Svatá čtveřice (tvůrci jsou Michal Viewegh a Jan Hřebejk) a Polski film (tvůrci jsou Ben Tuček, Jan Budař, Marek Najbrt a Tomáš Matonoha), motorkářskou doku-show Tomorow Will Be Better či snad polodokument o osudech pekáčů v Československu roku 1983 nazvaný Don´t Stop.

„Čekejte ještě mnoho dalších hitů, o kterých Vás bude v průběhu prázdnin informovat náš program. Budeme tu s Vámi celé prázdniny, nezastavujeme, promítáme," povzbudil diváky Ondřej Šír.

Kompletní červencová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy

Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.

Krajský odbor silničního hospodářství bude od ledna řídit Frömelová

Rada Libereckého kraje obdržela v úterý 2. prosince návrh na jmenování Bc. Dominiky Frömelové, DiS. do funkce vedoucí odboru silničního hospodářství Krajského úřadu Libereckého kraje s účinností od 1. ledna 2026. Do výběrového řízení vypsaného 2. října 2025 se přihlásila jedna uchazečka. Dominika Frömelová dlouhodobě působí na daném odboru, kde zastává od roku 2024 pozici vedoucí oddělení dopravně správních agend, a tak byla doporučenou kandidátkou pro jmenování krajskou radou. Ve funkci nahradí odchodivšího Zdeňka Borovičku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krkonošské muzeum v Jilemnici rozšířilo sbírky o kresby Jiřího Šlitra
Rybova Česká mše vánoční rozezní opět kostely v Semilech i Bozkově
Rekonstrukce tunelu a mostů na I/35 v Liberci míří do finále
První den roku 2026 v Turnově bude bez Novoročního ohňostroje
Vánoční koncert pěveckého sboru ROSEX opět v ruprechtickém kostele

Nejčtenější články

17.12.: Hasiči vytahovali v Košťálově auto z potoka
16.12.: Střední školy v Libereckém kraji pomáhají
16.12.: Avatara 3 uvádí Kino Jitřenka už od 17. prosince

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT