Semilský spolek streamuje!

06.04.2020 14:00:30 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Semilský spolek streamuje!

Kulturní spolek Semily Femily (KSSF z.s.) odstartoval v sobotu večer online projekt na podporu umělců a řemesel. Projekt s názvem Femily Stream byl zahájen přenosem elektronické performance Michal a David. Spolek vedle streamování koncertů chystá také online dílničky a nebrání se žádnému neotřelému nápadu.

Období koronavirové krize doléhá jistě na všechny z nás. Kulturní vyžití hodně chybí. Samotní umělci přišli na čas o svou obživu či minimálně o možnost potěšit fanoušky svým vystoupením. Proto se členové spolku Semily Femily rozhodli, že pomohou regionálním tvůrcům všech zaměření dostat je co nejblíž k divákům. A jak jinak, než online. „Ani v Semilech jsme nemohli zůstat pozadu oproti institucím z velkých měst, které již dávno streamují. Chceme se zaměřit na hudebníky a další umělce z okolí. Nabídnout jim možnost přenosu i záznamu jejich tvorby a diváky pak vyzvat k jejich podpoře ve formě virtuálního vstupného," řekl Lukáš Dlouhý, člen spolku.


V současné době spolek intenzivně pracuje na programu, nebude chybět rock, metal, DJs, ani klasika. Kvůli současné situaci není snadné plánovat moc dopředu a mnohé se bude muset řešit operativně, ale jistě je na co se těšit. Hned příští víkend je připraven stream malování kraslic a další velikonoční inspirace.

Přímé přenosy můžete sledovat na kanálu KSSF na serveru Twitch, záznamy pak naleznete na You Tube. Podpořte také regionální umělce a řemesla. „Dívejte se, sdílejte, zvěte známé. Většinová část Vašeho virtuálního vstupného, které je prozatím směrováno na transparentní účet spolku, půjde konkrétním vystupujícím, menší část pak na techniku, která je ke streamování potřeba. Veškeré podrobnosti naleznete na facebooku KSSF z.s.," upřesnila za spolek Semily Femily Kateřina Jínová.

Videa: https://www.twitch.tv/kssf

facebooková stránka: https://www.facebook.com/kssf.zs/

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Po stopách tajného projektu Zittwerke

V sobotu 19. září ve 14.00 startuje akce nazvaná Po stopách tajného projektu Zittwerke. S historikem Tomášem Chvátalem se zájemci vydají vlastními auty po objektech souvisejících s projektem Zittwerke. Podíváme se do méně známých míst spojených s válečnou výrobou v Semilech i do interiéru továrny v Řekách. Sraz je před budovou muzea. K dispozici je několik volných míst v autech, která si můžete rezervovat na historik@muzeumsemily.cz nebo na telefonním čísle 775 859 001. Na uvedené kontakty se můžete obrátit i v případě dotazů týkajících se této akce. Vstupné je dobrovolné. Přehled akcí semilského muzea v září

Zákaz návštěv platí v nemocnicích v Liberci, Turnově i Frýdlantě

S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid19 vyhlašuje KNL, a.s. s platností od soboty 19. 9. 2020 zákaz návštěv ve všech svých nemocnicích v Liberci, Turnově a Frýdlantě. „I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení," potvrdil tiskový mluvčí KNL Václav Řičář.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Posvícení na Dlaskově statku je kvůli koronaviru zrušeno
Seriál horských kol Nova cup pokračuje závodem Kross Harrachov
Fotbalisté Přepeř v poháru dál postupují, vyřadili i Vysoké Mýto
Liberecký kraj startuje nový systém objednávek na koronavirové testy
Co se hraje o víkendu v Pojizeří za fotbaly?

Nejčtenější články

16.09.: Počet aktivních případů koronaviru v Libereckém kraji překročil 400
16.09.: Obrazem: Magda Malá zpívala pro seniory v Rokytnici
16.09.: Přepeře dokázaly otočit zápas s Chlumcem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT