Semilský tým Da Giorgio vyhrál 28. ročník Vánočního turnaje v Lánově

29.12.2019 17:54:33 | Autor: Stanislav Závodník | Rubrika: SPORT | Obce: Vrchlabí,Semily

Semilský tým Da Giorgio vyhrál 28. ročník Vánočního turnaje v Lánově

Již 28. ročník turnaje v sálové kopané v Lánově nakonec ve sváteční středu 25. prosince ovládla zkušenost. Seznam týmů se tentokrát omladil a rozšířil oblast účastníků. Celým turnajem vítězně prošel semilský tým Da Giorgio.

Ve skupině A se sešly tradiční týmy. Ve skupině B poslední vítěz, týmy s pozměněnými názvy a tým s první účastí, ale vysokou hráčskou úrovní. Pořadí ve skupinách určilo týmy do play - off čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále se prosadila hráčská zkušenost týmů skupiny A, ale tady se předvedla úroveň hry týmu Da Giorgio.

Čtvrtfinále

V prvním čtvrtfinále narazili Pribináčci na tým Squirteři. Po bitvě byl výsledek 3:1 pro Pribináčky. Potom se utkaly tým Ukrajinci proti týmu Langusťáci. Vítězství Langusťáků 5:3 nebylo až tak jednoznačné. V dalším utkání se střetly týmy z loňského finále. Loňští vítězové tým Torzo legie prohráli na penalty s týmem Tohle není 4 po výsledku 1:2. V posledním čtvrtfinále nastoupil tým nováčků v turnaji Da Giorgio, jenž vyhrál základní skupinu a tým Mě je to jedno schytal výprask 10:0.

Semifinále

V prvním V semifinále se potkali Pribináčci s týmem Langusťáci a po tvrdém boji vyhráli těsně 4:3. Ve druhém semifinále tým Da Giorgio narazil na tým Tohle není 4, který vyřadil loňského vítěze. Utkání to ovšem bylo velmi jednoznačné, střelecky se prosadil tým Da Giorgio a zvítězil opět 10:0. Tým vítězů vynikal šikovností, technikou i nasazením, ale i štěstím ve střelbě.

O třetí místo v turnaji bojovaly týmy Langusťáci a Tohle není 4. V utkání lépe začal tým Tohle není 4 a rychle vedl 1:0. Poté se na hřišti rozpoutala urputná bitva a utkání skončilo 2:2. Rozhodnout musely penalty, ve kterých se střelcům dařilo. Vítěznou penaltu proměnil tým Langusťáci.

Finále

Do finále postoupila bojovnost proti technice, takto lze charakterizovat finálové utkání mezi týmy Pribináčci a Da Giorgio. Semilský tým vedl 1:0, ale Pribináčci vyrovnali. Technická hra týmu Da Giorgio byla účinnější než čirá bojovnost a skóre rychle narostlo na 4:1. Pribináčci neztratili svoji tvář, bojovali a dali druhý gól. Závěr bitvy patřil opět týmu Da Giorgio a pátým gólem pečetili konečné vítězství 5:2.

Výsledky:

Skupina A:
1. Pribináčci        9  12:8
2. Tohle není 4    4   10:9
3. Langusťáci      4    8:8
4. Mě je to jedno 0   5:10

Skupina B:
1. Da Giorgio      9    20:10
2. Ukrajinci        6    16:8
3. Torzo legie     3      7:11
4. Squirteři        0      5:19

Konečné pořadí turnaje: 1. Da Giorgio, 2. Pribináčci, 3. Langusťáci, 4. Tohle není 4, 5. - 8. Squirteři, Ukrajinci, Torzo legie, Mě je to jedno.

Střelci turnaje: 1. Polyák Tomáš 14 branek, 2. Lábek Michal, Houžvička Tomáš 11.

Nejlepší brankář: Hajna Jakub.

Poděkování patří organizátorům turnaje: Milanovi Půlpánovi (držitel 16 titulů na turnaji) s manželkou Michaelou a dcerami, panu Havlíčkovi s dcerou.

Vítězný tým Da Giorgio

Fotka vítězného týmu Da Giorgio: stojící zleva Polyák Tomáš, brankář Valenta Ondra, Houžvička Tomáš, trenér Kousal Martin, Zelenka Lukáš, sedící zleva Hájek Vojta, Beran Lukáš, Lábek Michal. 

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Petr Beitl rezignoval na svoji funkci krajského zastupitele

Petr Beitl na úterním zasedání krajského zastupitelstva podal rezignaci na mandát zastupitele Libereckého kraje a předsedy výboru pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch. Důvodem je jeho zvolení do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v letošních volbách. Podle svých slov je připraven se jako poslanec dál podílet na projektech Libereckého kraje. V pětačtyřicetičlenném krajském zastupitelstvu by jeho náhradník měl složit slib na příštím zasedání. Výsledky parlamentních voleb

Materiály do rady kraje a zastupitelstva od listopadu už pouze elektronicky

Stohy papíru a doslova stovky podpisů. To ještě donedávna bylo nutné pro odsouhlasení materiálů pro jednání krajské rady a zastupitelstva. Od poloviny letošního listopadu se to změní - Liberecký kraj zavádí schvalování dokumentů elektronicky. „Krajský úřad Libereckého kraje se snaží využívat možností moderních technologií dlouhodobě a průběžně. V současné době máme snahu fungování úřadu zlepšit a zejména snížit množství fyzického papíru, který používáme. Budeme postupně přecházet na plně elektronickou verzi oběhu dokladů, elektronizace smluv a celé řady dalších dokladů a papírů, které v úřadě dnes a denně vznikají a obíhají. Od listopadu letošního roku tedy již budeme například schvalovat materiály předkládané do rady kraje a zastupitelstva pouze elektronicky," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Turnově rozdělovali dotace z druhé výzvy kulturního fondu
Vzácnou Měsíčnici hledejte na přírodní památce Líska
Hasiči-lezci plnili v Semilech a okolí náročné úkoly
Programy na Krkonošské železnici zvedly zájem o Pojizerský Pacifik
Dalmach byl proti Chotěboři blízko první výhře, nakonec má jen bod

Nejčtenější články

24.10.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola
24.10.: Turnovští basketbalisté se v nové sezoně vezou na vítězné vlně
24.10.: Na 27. ročníku Jilemnického krosu byl nejrychlejší Ondřej Pilař

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT