Semilští trojbojaři sklízeli úspěchy na jarních závodech

15.05.2019 21:35:02 | Autor: Radek Pastyřík | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Semilští trojbojaři sklízeli úspěchy na jarních závodech

V letošním roce mají semilští trojbojaři, členové týmu Powerlifting Animals GPC, naplánováno hodně závodů. Na prvních dvou v Trutnově a ve Vsetíně získali celkem sedm zlatých medailí.

Prvním ze závodů bylo Mistrovství České republiky v silovém trojboji, které se uskutečnilo 22. března v Trutnově pod asociací FČST. Podle vyjádření Roberta Tomáše, předsedy oddílu, v Trutnově proběhly super závody s perfektní organizací a parádní atmosférou. Tým vybojoval tři zlaté medaile (Robert Tomáš, Patrik Tomáš a Jiří Lacina), jedno 5. místo (Josef Jeníček) a přidal několik národních rekordů. Celkově se tak umístil na 8. místě z více než 40 oddílů. Zároveň si jednotliví závodníci splnili nominace na Mistrovství Evropy a světa 2019.

Dalším závodem bylo Mistrovství České republiky v benchpressu konané dne 7. dubna ve Vsetíně, kde se tým umístil na 4. místě z více než 70 oddílů. Získal parádní čtyři zlaté medaile (Ondřej Kohout, Milan Kohout, Robert Tomáš, Jaromír Skalický), 1. místo v absolutním pořadí kategorie dorostu (Ondřej Kohout) a jedno 4. místo (Josef Jeníček) a opět překonali pár národních rekordů.

Teď už trojbojaři poctivě trénují v semilském Fitstudiu ve Sportovním centru v Semilech na dva podzimní závodní vrcholy. Nejdříve to bude v září největší power a fitness festival v Evropě EVLS konaný v Praze a poté v říjnu Mistrovství světa federace GPC, které se koná v Nových Zámkoch na Slovensku (trojboj nebo individuální disciplína).

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Trojbojaři Powerlifting Animals Semily přivezli z Francie sedm medailí
Semilští siláci Animals uspěli na mistrovství světa v Trutnově
Mezinárodní úspěchy semilských silových trojbojařů

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 16 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Další dopravní omezení v Turnově, tentokrát v Palackého ulici

V sobotu 18. května proběhne v Palackého ulici v Turnově vyzvedávání vnějších znaků vodovodního potrubí do úrovně vozovky a oprava jednoho kanalizačního poklopu. „Provoz bude výrazně omezen, pro průjezd zůstane vždy pouze jeden jízdní pruh. Pro cestu přes Jizeru autem využijte velkého mostu," upozornil Pavel Vaňátko, vedoucí odboru dopravy turnovské radnice. Oproti původnímu omezení na několik dní se firma aktuálně bude snažit všechny potřebné úpravy udělat v jednom dni. Od neděle 19. května by tak Palackého ulice měla být opět průjezdná bez omezení. Harmonogram rekonstrukcí silnic v Turnově

Cestu pohádkovým lesem připravují v Lomnici nad Popelkou

Už 34. ročník tradičního turistického pochodu pro děti i rodiče světem pohádkových postaviček v Oboře v Lomnici nad Popelkou se koná v sobotu 18. května od 9 hodin. Pořádá Středisko volného času Sluníčko Lomnice nad Popelkou. Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Gastroden představí mladé kuchaře, krejčí i kadeřnice
K zápisům do mateřských škol dorazilo v Turnově 261 dětí
Pasecký Památník zapadlých vlastenců bronzový v Gloria musaealis
Organizace v sociální oblasti budou moci zažádat kraj o předfinancování
Hasičský Soptík pokračoval v Kundraticích a Bozkově

Nejčtenější články

23.05.: Gastroden představí mladé kuchaře, krejčí i kadeřnice

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT