Semilští trojbojaři sklízeli úspěchy na jarních závodech

15.05.2019 21:35:02 | Autor: Radek Pastyřík | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Semilští trojbojaři sklízeli úspěchy na jarních závodech

V letošním roce mají semilští trojbojaři, členové týmu Powerlifting Animals GPC, naplánováno hodně závodů. Na prvních dvou v Trutnově a ve Vsetíně získali celkem sedm zlatých medailí.

Prvním ze závodů bylo Mistrovství České republiky v silovém trojboji, které se uskutečnilo 22. března v Trutnově pod asociací FČST. Podle vyjádření Roberta Tomáše, předsedy oddílu, v Trutnově proběhly super závody s perfektní organizací a parádní atmosférou. Tým vybojoval tři zlaté medaile (Robert Tomáš, Patrik Tomáš a Jiří Lacina), jedno 5. místo (Josef Jeníček) a přidal několik národních rekordů. Celkově se tak umístil na 8. místě z více než 40 oddílů. Zároveň si jednotliví závodníci splnili nominace na Mistrovství Evropy a světa 2019.

Dalším závodem bylo Mistrovství České republiky v benchpressu konané dne 7. dubna ve Vsetíně, kde se tým umístil na 4. místě z více než 70 oddílů. Získal parádní čtyři zlaté medaile (Ondřej Kohout, Milan Kohout, Robert Tomáš, Jaromír Skalický), 1. místo v absolutním pořadí kategorie dorostu (Ondřej Kohout) a jedno 4. místo (Josef Jeníček) a opět překonali pár národních rekordů.

Teď už trojbojaři poctivě trénují v semilském Fitstudiu ve Sportovním centru v Semilech na dva podzimní závodní vrcholy. Nejdříve to bude v září největší power a fitness festival v Evropě EVLS konaný v Praze a poté v říjnu Mistrovství světa federace GPC, které se koná v Nových Zámkoch na Slovensku (trojboj nebo individuální disciplína).

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Trojbojaři Powerlifting Animals Semily přivezli z Francie sedm medailí
Semilští siláci Animals uspěli na mistrovství světa v Trutnově
Mezinárodní úspěchy semilských silových trojbojařů

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 16 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Huntířově si můžete vyrobit vlastní luk nebo řezbářský nůž

V obci Huntířov v okrese Jablonec si mohou návštěvníci a místní obyvatelé vyrobit vlastní luk, nožík nebo modřínový šindel vlašského typu. Po předem domluveném termínu se zájemcům bude věnovat v rámci placených kurzů odborník Petr Klíma. Při výrobě řezbářského nože se účastník kurzu naučí vykovat čepel, hrubé broušení, kalení a finální broušení. Dále si pak může vyrobit střenku z vybraného dřeva, nýty a celý nůž si zkompletuje. Více podrobností na Našem Jablonecku

Čištění kanalizace omezí parkování v ulici Antonína Dvořáka v Turnově

Severočeské vodovody a kanalizace budou v pondělí 15. července čistit kanalizaci. Kvůli práci nebude možné parkování v ulici Antonína Dvořáka. „Již ve čtvrtek byly v ulici Antonína Dvořáka umístěny dopravní značky zakazující stání vozidel v čase od 6:00 do 15:00 hodin," přiblížil vedoucí odboru dopravy Pavel Vaňátko. Doplnil, že práce spočívá v prohlídce kanalizačního potrubí kamerou a poté proběhne následné čištění. Zákazové značení je umístěno v parkovacích zálivech od radnice, kolem lékárny a dál.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ve sklepení lomnického zámku najdete miniatury Hebera a Machaté
Hike & Fly Krkonoše se pokusí napodobit přelet nad Alpami
Vlaky Arriva se v pátek a sobotu představí v Libereckém kraji
Kvůli podloží se protáhne oprava Žižkovy ulice v Jilemnici
Z Kozákova pojedenácté posviští nejrychlejší jezdci na skateboardech

Nejčtenější články

16.07.: Krkonoše zůstávají otevřené! Ministr vyjednal s Krakonošem ještě šanci
18.07.: Z Kozákova pojedenácté posviští nejrychlejší jezdci na skateboardech
17.07.: Obrazem: Zahájení Krakonošových letních podvečerů 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT