Semilští trojbojaři startovali na Mistrovství světa v Nových Zámkoch

04.12.2019 18:28:25 | Autor: Radek Pastyřík | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Semilští trojbojaři startovali na Mistrovství světa v Nových Zámkoch

V letošním kalendářním roce si semilští trojbojaři, členové týmu Powerlifting Animals GPC, nejprve vybojovali v březnu 2019 na Mistrovství České republiky v silovém trojboji nominace na Mistrovství světa 2019. Pak je čekalo dlouhé půlroční trénování.

Parta, která se schází zejména v semilském Fitstudiu M ve Sportovním centru v Semilech, se ale dokáže navzájem namotivovat, takže i běžný trénink, který absolvují zhruba třikrát týdně, může být zábavou. A k úspěchu je potřeba i trocha štěstí a nebýt nemocný, nezranit se a cílevědomě se připravovat na doslova „pár vteřin" ve kterých se nakonec rozhodne, zda nebyla předchozí snaha marná.

Vrcholem letošního závodního roku pak bylo nedávné Mistrovství světa federace GPC, které se konalo v Nových Zámkoch na Slovensku, a to buď v trojboji, nebo individuální disciplíně. Startovalo na něm šest reprezentantů a odvezli si řadů úspěchů. Získali celkem 6 medailí - 3 stříbrné (Robert Tomáš, Milan Kohout, Josef Jeníček) a 3 bronzové (Jiří Lacina, Lukáš Sobotka, Stanislav Tůma) a i další účastníci se umístili vesměs v první pětce pořadí své disciplíny.

A protože čas rychle běží, semilský tým se po mistrovství sešel a už má plány na závodní sezonu v roce 2020, o které vás bude příští rok zcela jistě informovat. Robert Tomáš, předseda klubu, by rád tímto poděkoval členům klubu za výbornou reprezentaci a popřál všem pevné zdraví v Novém roce 2020.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Semilští trojbojaři sklízeli úspěchy na jarních závodech
Trojbojaři Powerlifting Animals Semily přivezli z Francie sedm medailí
Semilští siláci Animals uspěli na mistrovství světa v Trutnově

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání starosty města Turnov s obyvateli ulice Mírová

V pondělí 3. února 2020 se od 16 hodin uskuteční setkání starosty města Turnova Tomáše Hockeho s obyvateli ulice Mírová na Daliměřicích. Ti poslali ke konci roku 2019 dopis, ve kterém radnici vyzývají k rekonstrukci ulice a chodníku.„ Požadavek na opravu Mírové ulice zazněl v lednu minulého roku na setkání s občany," sdělil starosta Tomáš Hocke. A doplnil, že je to i priorita zastupitelů města, kteří pro rekonstrukci této ulice hlasovali na únorovém zasedání zastupitelstva roku 2019 v rámci investičních priorit. Rekonstrukce této ulice se umístila na 22. místě z 29. v projektech do 10 milionů korun. Veřejné projednání problematiky proběhne v zasedací místnosti č. 215 v budově radnice, Antonína Dvořáka 335.

Grafická výzva pro nadějné grafiky

O letních prázdninách se v Městské galerii Vlastimila Rady Železný Brod uskuteční výstava s názvem Skleněný poklad. Výstava představí sortiment sklářských firem ze Železnobrodska. Prostory galerie se tedy zaplní nepřeberným množstvím šperků, figurek a dalších skleněných artefaktů. Jelikož půjde o neobyčejnou výstavu s tajemným názvem, rozhodli jsme se touto cestou vyzvat všechny grafiky, aby zapojili svoji fantazii a pro potřeby výstavy vytvořili plakát. Ten použijeme pro propagaci výstavy. Autor nejenže získá finanční odměnu, ale i možnost prezentovat svoji grafickou nápaditost. Plakát v grafických křivkách a tiskových datech nejlépe ve velikosti A2 můžete posílat na e-mail: kultura@zelbrod.cz nejpozději do 30. 4. 2020.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kadetky Turnova doma neporazily Hronov, začne jim nadstavba
Kateřina Janatová: Sedí mi jet si vlastní tempo
Turnovské volejbalistky po boji podlehly Jablonci
Olympic Permanentní tour zavítá i do Semil
1. krkonošské mistrovství v sáňkování a bobování se koná na Benecku

Nejčtenější články

25.01.: Obrazem: Závod žactva v biatlonu pořádali ve Vrchlabí
26.01.: Kateřina Janatová: Sedí mi jet si vlastní tempo
24.01.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. ledna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT