Semily nestačily na Mšeno, dalším soupeřem v přípravě je Turnov

31.07.2012 14:35:34 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Semily nestačily na Mšeno, dalším soupeřem v přípravě je Turnov

Divizní Semily pokračují v přípravě a v sobotu dopoledne sehráli utkání s rovněž divizním jabloneckým Mšenem. Po poločasovém vedení o jednu branku hosté ve druhé půli pojistili svou výhru dalšími dvěma góly.

Oba soupeři si domluvili utkání jako náhradu za vypadnutí v Poháru České pošty, které bylo zejména u Mšena v Jablonečku nečekané, ale i Semilští chtěli proti Novému Bydžovu určitě uspět.

Semily - Mšeno 0:3 (0:1)

V prvním poločase měli domácí dvě velké šance, ale neproměnili je, zatímco hosté jednu díky Peškarovi ano. V poločasové přestávce udělali semilští trenéři Procházka a Brett hned šest změn v sestavě, ale náhradníci o moc lepší výkon nepředvedli a Mšeno přidalo do semilské sítě další dvě branky Mráčka a Váni.

Na straně hostů hráli hned dva hráči, kteří nedávno oblékali dres Semil - Peškar před rokem v divizi, ale Regenermel byl pilířem semilské obrany ještě na letos jaře.

Branky: 28. Peškar, 52. Mráček, 80. Váňa. Semily: Kumprecht - Kočí, Hrmo, Feri, Bohatý - Vlach, Šulc - Ježek, Ševčík, Hartman - Buček. Střídali Grebeníček, Vrchovský, Veg, Prousek, Otmar, Jung. Mšeno: Kobachidze (46. Braniš) - Selinger (30. Moravec), Ginzel, Váňa (46. Regenermel), Bém (46. Daniel) - Vanc (46. Vít), Krejčík, Peškar, Feifer (46. Mráček) - Kouba (75. Bém), Houžvička (75. Krejčík).

Dalším přípravným zápasem je pro fotbalisty SK Semily už ve středu 1. srpna utkání s okresním rivalem FKP Turnov. Utkání se hraje od 18.30 na Městském stadionu v Semilech.

Související články:

Fotbalisté Jablonečku senzačně vyřadili i Hlavici a v poháru jedou dál

VIDEO: Arsenal v Turnově trestal chyby v závěru poločasů

FOTO: Bydžov zchladil Semiláky v poháru dvěma góly už v poločase

FOTO: Bydžov zchladil Semiláky v poháru dvěma góly už v poločase 

Semilští fotbalisté vstupují do herní přípravy předkolem poháru

Kompletní hodnocení sezony pěti týmů krajského přeboru

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Linka 112 slaví 22. výročí

Dne 11. 2. slaví tísňová linka 112 své výročí. Za 22 let provozu bylo v ČR přijato přes 64 milionů hovorů. V Libereckém kraji operátoři jen v roce 2025 na lince 112 odbavili více než 86 tisíc hovorů - průměrně 236 denně.

Mezinárodní den bezpečnějšího internetu připomíná i Liberecký kraj

Mezinárodní den bezpečnějšího internetu připadá letos na úterý 10. února 2026. Každoročně upozorňuje na význam bezpečného a odpovědného chování v online prostředí a připomíná, že internet je přirozenou součástí každodenního života dětí i dospělých. Jeho mezinárodním heslem je Společně pro lepší internet. Liberecký kraj se k tomuto dni dlouhodobě připojuje podporou aktivit zaměřených na prevenci rizikového chování na internetu a rozvoj digitální gramotnosti dětí a žáků. Vnímá ho jako příležitost připomenout, že bezpečnost v online prostředí není jednorázové téma, ale součást každodenní výchovy a vzdělávání.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Masopust ve Fabrice. S průvodem, poctivou zabijačkou a tradicemi
Eva Adamczyková zkompletovala svou olympijskou sbírku!
Pokračují rekonstrukce silnic a mostů. Kraj soutěží další zakázky
Bezpečnost u škol je v centru pozornosti
Nalezenou peněženku s platební kartou neváhal zloděj v Brodě použít

Nejčtenější články

11.02.: Ponikelskej Masopust 2026 aneb Láska všem sviním sjeta
11.02.: Valentýn v Semilech: film a bruslení plné romantiky
13.02.: Eva Adamczyková zkompletovala svou olympijskou sbírku!

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT