Semily proti Pardubicím: Od beznaděje až k remízové euforii

02.09.2012 14:01:44 | Autor: Ladislav Pražák a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Fotbalisté Semil se utkali se zatím nejkvalitnějším mužstvem v divizi, i když umístění rezervy Pardubic tomu předem nenapovídalo. Po nervózní první půli hosté ve druhé domácí Koloře unikli o dva góly, ta ale zásluhou Ježka v infarktovém závěru urvala bod.

Útočník Martin Ježek byl mužem zápasu, protože kromě dvou branek byla po faulu na něj nařízena i penalta, ze které vstřelil první branku Semil Juraj Hrmo.

SK Semily - FK Pardubice B 3:3 (1:1)

Ve 2. minutě po pasu z půlky unikl pardubický Janecký a zamířil mimo Koudelkovy tyče. Brankář Semil ve 13. minutě vytáhl pokus Brychty. Ve 20. zlikvidoval střelu Janeckého, následná hlavička stejného hráče mířila mimo. Ve 34. minutě Janecký konečně rozvlnil síť, pro předchozí faul Novotného ale branka uznána nebyla. Za minutu na druhé straně unikajícího Ježka nedovoleně atakoval Vencl a následnou penaltu pod břevno uklidil, jako první střelou na branku hostí, Jura Hrmo - 1:0. Vedení vydrželo šest minut, když po rohu srovnal Brychta.

Semily proti Pardubicím: Od beznaděje až k remízové euforiiPo změně stran na sebe upozornil navrátilec Zboroň, jeho pokus šel mimo levou tyč branky Zahradníka. Fotbalovou modernu předvedli hosté v 73. minutě, akci na jeden dotek zakončil pod břevno Kakrda. Za tři minuty výstavní střelou do šibenice zvýšil střídající Klátil - 1:3.

V té chvíli to vypadalo s domácími beznadějně, ale v 77. minutě se střetli hlavami uprostřed hřiště René Feri s pardubickým Martinem Brychtou a jakoby se od té chvíle všem semilským hráčům v hlavách i nohách rozproudily zbytky energie. Naději pro ně vykřesal snížením v 86. minutě forvard Ježek a stejný hráč zajistil remízu 3:3 v nastavení, když dopravil do sítě odraženou Vlachovu střelu.

SK Semily nyní čeká dvakrát výjezd na hřiště soupeřů, nejprve hrají 8. září v Dobrovicích, o týden později se představí v Ústí nad Orlicí.

Branky: 35. Hrmo z penalty, 86. a 90 +2. Ježek - 41. Brychta, 73. Kakrda, 75. Klátil. Rozhodčí: Vitner - Baum, Kyncl,  ŽK: 3:2. Diváků: 205. Semily: Koudelka - Hrmo, Feri, Vlach, Bohatý (58. Šulc) - Veg (58. Vrchovský), Hartman, Hájek, Kočí - Zboroň (70. Kázmer), Ježek.

Další utkání divize: VIDEO: Turnov vytěžil z krajského derby se Mšenem pouze bod