Seminář na téma hodnocení žáků proběhl v Turnově

30.03.2019 14:01:29 | Autor: Lenka Krupařová | Rubrika: ŠKOLSTVÍ | Obce: Turnov

Seminář na téma hodnocení žáků proběhl v Turnově

V březnu proběhl v příjemných prostorách budovy Nové radnice v Turnově seminář pro základní školy na téma Formativní hodnocení žáků, který byl uskutečněn zdarma v rámci projektu MAP Turnovsko II. Lektorem byl Mgr. Karel Bárta, který je zároveň odborným konzultantem projektu MAP Turnovsko II.

Během semináře byli účastníci seznámeni s podklady k prezentaci, kdy měli možnost nahlédnout do zprávy OECD o hodnocení vzdělávání v České republice, doporučení České školní inspekce pro hodnocení žáků, věnovali se též tématu hodnocení žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, hodnocení žáků nadaných a mimořádně nadaných.

Opomenuta nezůstala ani pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání ve školním vzdělávacím programu a školním řádu, sumativní a formativní hodnocení a jejich techniky a příklady z praxe. Na závěr semináře proběhla diskuse a výměna zkušeností mezi jednotlivými školami. Účastníci ocenili předání prezentace i konkrétních technik a metod práce pro formativní hodnocení žáků.

Seminář byl zhodnocen přítomnými velice kladně. Děkujeme pracovníkům městského úřadu za poskytnutí příjemných prostor Nové radnice k uskutečnění vzdělávací aktivity v rámci projektu.

Lenka Krupařová, manažerka projektu 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Workshop MAP Turnovsko II proběhl na Nové radnici v Turnově
Nová radnice v Turnově poskytne prostor pro 55 úředníků a 18 strážníků
Jednání MAP Turnovsko proběhlo v nové knihovně

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Liberecké divadlo F. X. Šaldy v červnu opět hraje pro živé diváky
Od 6. června opět autobusem až na Zlaté návrší
Zdatné běžce prověří Maloskalský půlmaraton
Na frézování čeká další úsek turnovské silnice
Turistické trháky v Libereckém kraji: zoologická zahrada a iQLandia

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
28.05.: Díky úpravě sazby DPH se malinko sníží ceny vodného a stočného
27.05.: Divadelníci ze Slané se chystají na návrat

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT