Senioři mají získat slevy díky Senior pasu

14.02.2020 11:05:13 | Autor: Renata Coufalová | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily,Liberecký kraj,Pojizeří

Senioři mají získat slevy díky Senior pasu

Celoroční slevy do výše 50 % doplněné o sezonní a bonusové slevy například v oblastech zdravotnictví, cestování, stravování, vzdělávání, kultury, ale i slevy na spotřební nákupy mohou v současnosti využívat semilští senioři díky projektu Senior pas v Libereckém kraji.

Karta Senior Pas je určena obyvatelům Libereckého kraje, kteří dovršili 55 let. Je vydávána zdarma, je nepřenosná a platná pouze pro svého držitele. O kartu pro svého seniora však mohou požádat i jeho blízcí, a to telefonicky - na číslech 543 210 790 či 725 534 865 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese liberecky@seniorpasy.cz, registrací online na www.SeniorPasy.cz či poštou.

„Projekt funguje v několika regionech republiky už řadu let. Věřím, že tento unikátní projekt ocení také obyvatelé Semil. Formulář pro vyplnění si mohou vyzvednout např. v semilském Turistickém informačním centru a po vyplnění ho zašlou na adresu Senior Pas Mendlovo nám. 1a, 603 00 Brno. Jejich karta bude připravena za 4 týdny od odeslání registrace," řekla starostka města Semily Lena Mlejnková.

Slevy lze uplatnit na místech vyznačených symbolem s nápisem „Zde platí sleva pro Senior Pas": Úplný seznam slev a poskytovatelů zájemci naleznou na www.SeniorPasy.cz. Projekt financuje Liberecký kraj. www.SeniorPasy.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Město Turnov podpořilo výstavbu Naučné stezky J. Pekaře

Zastupitelstvo města Turnov rozhodlo o poskytnutí individuální dotace z rozpočtu města Turnov ve výši 30 tisíc korun pro Rohozecký okrašlovací spolek z. s.. Dotace má být určena na doplatek nově vzniklé naučné stezky turnovského rodáka prof. Josefa Pekaře, zároveň by byla využita na výrobu propagačních letáků a k úhradě části nákladů za texty na panely naučné stezky.

Od 1. června bude uzavírka v ulici Fučíkova v Turnově

Od 1. června do 10. června 2020 budou v Turnově ve spodní části ulice Fučíkova probíhat stavební práce za úplné uzavírky této části komunikace. Autobusy na lince 670310 budou jezdit podle výlukového jízdního řádu. „Z důvodu uzavírky nebude obsluhována zastávka Turnov, odb. Přepeře. Jako náhradní zastávka bude obsluhována zastávka Turnov, U Benešů. Omlouváme se za vzniklá omezení a děkujeme za pochopení!," uvedl dopravní specialista KORID LK Jan Louda.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Záchranáři ZZS Libereckého kraje děkují za pomoc i podporu
Návštěvy ve zdravotnických zařízeních KNL jsou od 1. června povoleny
Koronavir už Liberecký kraj připravil o více než 90 milionů korun
Nadměrný náklad vyjel z Jablonného a mířil do Červené Vody
Druhá etapa rekonstrukce Severočeského muzea v Liberci pokračuje

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
31.05.: Obrazem: Závod v downhilll skateboardingu Benecko Freeride 2020
30.05.: Zraněnou ženu zachraňovali v Krkonoších v náročném terénu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT