Soustředění nejmenších florbalistů SCC Semily probíhalo v Osečné

13.08.2020 21:51:08 | Autor: Jan Šimon | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Soustředění nejmenších florbalistů SCC Semily probíhalo v Osečné

První srpnový den začala akce, na kterou se v SCC Semily moc těšili. Družstvo přípravky a elevů se vydalo na soustředění do Osečné nedaleko Liberce. Areál místní školy totiž nabízí perfektní zázemí - chatky i sportoviště pro různé sporty, ale také školní jídelnu, kde jsme mohli chystat klukům snídaně nebo jim pouštět před spaním pohádky na DVD.

První večer byli kluci seznámeni s řádem tábora a také pravidly, které musí dodržovat. Velkou událostí byl příjezd juniorského mistra světa a hráče Tatranu Střešovice Filipa Langera, který přijel klukům předat táborová trička a popřát jim hezký a pohybem naplněný týden. Kluci měli z této vzácné návštěvy velkou radost a nechtěli Filipa pustit zpět do Prahy. Každý si na památku odnesl podpis a fotku s tímto výjimečným hráčem.

Soustředění přípravky a elévů v Osečné<br />Autor: Archiv SCC Semily Náplň celého týdne byla jasná - co nejvíce si pobyt tady užít, což se nakonec doufáme povedlo. Abychom kluky zabavili, nachystali jsem pro ně celotýdenní patnáctiboj a také florbalový pětiboj. Kluci celý týden soutěžili v rámci patnáctiboje v různých disciplínách - běh přes překážky, kop míčem, jízda na kole, vytrvalostní běh, hod šipkami, hod kriketovým míčkem, hod na basketbalový koš a další. Florbalový pětiboj byl o dovednostech s hokejkou (vedení míčku, přihrávka...). Individuálně se mohli kluci zapojit také do turnaje ve fotbale, Stiga hokeji nebo ping-pongu.

„Na táboře se mi nejvíce líbilo plnění disciplín a taky koupání ve Stráži. S trenéry byla velká legrace a líbilo se mi, že se zapojili taky do plnění disciplín s námi," zní reakce jednoho z účastníků tábora na otázku, jak se mu líbilo soustředění.

Vzhledem k tomu, že počasí táborníkům celkem přálo, tak jsme mohli podniknout také výlet na kole nebo strávit čas koupáním u vody. Celý týden jsme si s dětmi moc užili a už se těšíme na další prázdninové soustředění.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Soustředění mladších a starších žáků SCC Semily se konalo u Pecky
Klub SCC Semily pořádal letos poprvé pro děti příměstský tábor

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 103 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Peníze na moderní medicínské centrum si chce kraj půjčit

Liberecký kraj vyhlásil soutěž, která má za cíl vybrat poskytovatele bankovního úvěru v celkové výši 1 300 000 000 korun. Kraj chce úvěrem financovat první etapu stavby Centra urgentní medicíny, která bude nejmodernější částí Krajské nemocnice Liberec. Částku by měl kraj splatit nadvakrát během devíti let. „Banky mohou posílat své nabídky do soutěže elektronicky, a to do 30. listopadu tohoto roku. Na výběru nejvhodnějšího úvěru spolupracujeme s odborníky ze společnosti Deloitte Advisory, kteří celou soutěž organizují i společně hodnotí," uvedl náměstek Zbyněk Miklík za resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Předchozí článek k tématu

Hasiči zasahovali u požáru komínu ve Víchové

Jednotka ze stanice HZS Jilemnice zasahovala v nočních hodinách ve středu 14. dubna u požáru komínového tělesa ve Víchové nad Jizerou. Hasiči rozebrali část stěny a zazděný trám uhasili. Předběžná výše škody byla stanovena na 200 tisíc korun a uchráněné hodnoty jsou odhadnuty na 2 miliony korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Vzniká nový vstup do Krkonošského muzea ve Vrchlabí
Hasiči zasypali rozsáhlou olejovou skvrnu v Horních Mísečkách
Česká televize natáčela na Valdštejně dětský pořad Planeta Yó
Covid konečně opravdu ustupuje. Očkování se otevře pro starší 65 let
Od začátku roku zemřeli na silnicích v Libereckém kraji dva lidé

Nejčtenější články

16.04.: Waldorfská škola v Semilech dala rodičům vybrat, zda děti testovat
16.04.: Na valné hromadě OFS Semily zvolili novým předsedou Petra Junka
17.04.: Hasiči zasypali rozsáhlou olejovou skvrnu v Horních Mísečkách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT