Soutěž o vstupenky na koncert Opus ukončena kvůli zrušení koncertu
02.07.2013 16:34:35 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Karlovice - Sedmihorky
Připravili jsme pro naše čtenáře ve spolupráci s pořadateli Sedmihorského léta soutěž o vstupenky na koncert legendární skupiny Opus. Soutěž o 12 vstupenek měla probíhat od pátku 28. června až do 10. července, ale je ukončena díky zrušení koncertu.
„Z technických důvodů je zrušen koncert skupiny Opus, který se měl konat ve čtvrtek 11. července 2013 v areálu Kinghouse v Sedmihorkách," sdělili v oficiálním prohlášení pořadatelé. Tím bohužel předčasně končí i naše soutěž o vstupenky na koncert zdarma. Podrobnosti ke zrušení koncertu
Otázka pro druhé kolo zněla: V kterém roce a ve kterém městě skupina Opus vznikla? Správná odpověd je v Grazu v roce 1973. Výherci již ale díky avizovanému možnému zrušení koncertu nebyli vylosováni.
První kolo soutěže se konalo od pátku 28. června do pondělí 1. července. Správná odpověd na otázku Jak se jmenuje album s největším hitem skupiny Opus a kdy bylo vydáno? zní: Live is Life, 1984.
Prvními čtyřmi výherci lístků na koncert se stali Vladimíra Fleknová - Semily, Josef Haas - Jesenný, Ladislav Knap - Košťálov a Michal Nožina. Tito výherci dostanou kvůli zrušení koncertu možnost si vyměnit vstupenky na koncert Alphaville, který se koná v Sedmihorkách 15. srpna.
Koncert skupiny Opus v Sedmihorkách je zrušen
Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří
Další hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji
Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.
Šestnáctý ročník fotosoutěže Zaostřeno na Jizerky byl vyhlášen
Nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody opět vyhlašuje oblíbenou fotosoutěž Zaostřeno na Jizerky a hledá nejkrásnější snímky tohoto pohoří pro vznik benefičního kalendáře. Do šestnáctého ročníku mohou zájemci zaslat maximálně čtyři fotografie Jizerských hor, a to nejpozději do 5. června 2026. Více podrobností na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Maloskalské volejbalistky slaví historické vítězství, muži nejhůř třetí
Turistické cíle v Českém ráji loni přilákaly statisíce návštěvníků
V lomnickém muzeu se bude modelařit v dílničkách
Divokou Severní Makedonií provede Pavla Bičíková
Ladislav Šourek bude v Lomnici povídat o hradu Valdštejn
Nejčtenější články
25.03.: Velikonoce ve Fabrice. Trhy, zvířátka i první pohled do expozice bicyklů
24.03.: Velikonoční trh na krajské náplavce nabídne to nejlepší z regionu
24.03.: V turnovské knihovně chystají Noc s Andersenem 2026
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.