Sportovní kluby v Pojizeří hledají nové talenty

04.09.2011 06:42:03 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily,Turnov

Sportovní kluby v Pojizeří hledají nové talenty

Na začátku září pravidelně sportovní kluby hledají nové naděje do svých řad. Připravili jsme pro vás jejich minipřehled. Talenty hledají turnovští atleti, judisté i házenkáři a semilští fotbalisté a taneční škola a také lomničtí hokejisté.

Pokud by chtěl nějaký oddíl touto formou zpropagovat i svoji náborovou akci, tak může poslat email na adresu jezek@nasepojizeri.cz

Pondělí 5. září

Atletika - AC Syner Turnov

Turnovský atletický oddíl pořádá v pondělí 5. září nábor do přípravky určené pro ročníky 1999 až 2005. Nábor proběhne od 15 do 17 hodin na atletickém stadionu Ludvíka Daňka. Pokud by zájemci náhodou tento termín nestíhali, tak se mohou dostavit na trénink, který bude probíhat každé další pondělí od 15 hodin.

Úterý 6. září

Fotbal - SK Semily

Fotbalový oddíl SK Semily pořádá nábor talentů v úterý 6. září od 15.30 na Městském stadionu v Semilech. Vítáni jsou především mladí fotbalisté narození v letech 2000 - 2006. ládežnickými oddíly klubu SK Semily například prošli i reprezentant Adam Hloušek nebo současný hráč Slovanu Liberec Jiří Krystan. Více informací poskytne Josef Zamastil, telefon 722 931 668.

Od pondělí 5. září až do 30. září

Judo - TSC Turnov

Oddíl judo TSC Turnov pořádá v termínu od 5. do 30. září nábor dívek a chlapců ve věku od 6 do 10 let. Kontakt trenérka Klára Volfová, telefon 604 389 030. Více o náboru v samostatném článku zde 

Ve čtvrtek 15. září

Taneční škola - X-Dance Semily

Taneční škola X-Dance, která dosud působila hlavně v Jablonci nad Nisou otevírá už druhý ročník tanečních kurzů v Semilech. Nábor se koná ve čvrtek 15. září 2011 na Gymnáziu I. Olbrachta, Nad Špejcharem 574 od 17 do 18 hodin. Dětem mladším 11 let se doporučuje přijít s jedním z rodičů. je možné se přihlásit také emailem. Stačí když pošlete email na adresu hana.holbova@xdance-cz.com s následujícími údaji: jméno a příjmení, adresa bydliště, datum narození nebo rodné číslo a telefonní kontakt.

Od září 2011

Hokej - HC Lomnice nad Popelkou

Hokejový klub Lomnice hledá nové hokejisty. Tréninky jsou pravidelně každé pondělí a čtvrtek od 16 hodin na zimním stadionu. Je možnost si tento sport vyzkoušet a výstroj si pro začátek zdarma zapůjčit. Kontakt na telefonu 604790916 nebo e-mail info@hclomnice.cz. 

Od září 2011

Házená - TJ Turnov

Bez určení přesného termínu hledá nové naděje i turnovský házenkářský oddíl. Přivítají do družstva mladších žákyň holčičky, které se narodily v roce 2000 a 2001. Turnov má i družstva mladších a starších žáků, do těchto družstev přibírá chlapce, kteří se narodili v letech 1999 - 2001. Holčičky v září trénují v pondělí a ve středu od 16 hodin na hřišti Mezi mosty, kluci trénují v úterý a v pátek od 16 hodin tamtéž.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zdravotní potvrzení od lékaře musí uchazeč o studium doložit i nyní

Žáci devátých tříd, kteří se rozhodli pokračovat ve studiu na střední škole, kde je požadována talentová zkouška, mají termín odevzdání přihlášek do 30. listopadu 2020. Jedná se o všechny umělecké školy a sportovní gymnázia. Podmínkou přijetí ke vzdělání na tyto školy zpravidla bývá také potvrzení dětského lékaře, že je uchazeč ke studiu na vybrané škole zdravotně způsobilý. Tento postup je třeba dodržet i v době, kdy je vyhlášen nouzový stav. Ačkoliv je teprve listopad, děti v posledním ročníku základních škol a jejich rodiče již nyní stojí před nelehkou volbou, jakému studijnímu oboru se bude žák nadále věnovat. Pokud se rozhodli pro střední uměleckou školu nebo sportovní gymnázium, je třeba si pospíšit a přihlášku podat již do 30. listopadu 2020.

Hejtmani pověřili dočasným vedením Rady Asociace krajů Martina Půtu

Stávající místopředseda Rady Asociace krajů ČR Martin Půta povede Radu Asociace krajů do jejího ustavujícího zasedání, na kterém bude zvoleno nové vedení tohoto orgánu. Během dnešní hejtmanské videokonference to odsouhlasilo všech 11 online zúčastněných hejtmanů. Ustavující zasedání Rady Asociace krajů se uskuteční až poté, kdy bude zvolen hejtman v Karlovarském kraji, kde zatím stále probíhá povolební vyjednávání. Představitelé českých a moravských krajů se také shodli na ustavení čtyřčlenné skupiny, která bude jednat s ministerstvem financí, případně s premiérem o kompenzaci propadu příjmů krajů v souvislosti s možným zrušením superhrubé mzdy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hrad Roimund u Jítravy získal jméno po králi Karlu IV.
Kraje pro bezpečný internet: projekt varuje studenty před nebezpečím
Kvůli ledovce a předpovědi počasí uzavřeli silnici kolem přehrady Souš
Klára Kůželová: Je potřeba pečovat o duši, to nás waldorf učil
Nepřipoutaného řidiče bez řidičáku zastavili policisté v Turnově

Nejčtenější články

21.11.: Řídil nákladní auto v Turnově opilý a narazil do kruhového objezdu
22.11.: Klára Kůželová: Je potřeba pečovat o duši, to nás waldorf učil
22.11.: Kopicův statek doplňují osobité plastiky ve skalách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT