Střeleckou soutěž na Malém Rohozci vyhráli Paroubek a Louda

12.06.2015 22:52:14 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Střeleckou soutěž na Malém Rohozci vyhráli Paroubek a Louda

V areálu mysliveckého sdružení Vesecko Malý Rohozec se v pátek 29. května konal třetí ročník střelecké soutěže v disciplíně Lovecké kolo o pohár ředitele Krajského ředitelství policie Libereckého kraje. Soutěž pořádal sportovní klub policie Semily ve spolupráci s mysliveckým sdružením Vesecko Malý Rohozec.

Střelnice byla k dispozici zájemcům o volný trénink již den předem. „Soutěž byla zahájena v pátek 29. května krátce před devátou hodinou a uvítací slovo měl ředitel soutěže kpt. Bc. Zdeněk Chmelík a tým rozhodčích. Střeleckých závodů se zúčastnilo celkem 40 střelců, kteří přijeli z různých míst České republiky. Podmínky závodu občas ztěžoval účastníkům boční vítr. Mezi jednotlivými koly byly přestávky a soutěžící i diváci se mohli občerstvit v kiosku a podívat se na vystoupení taneční skupiny Bad Ass Twerk Liberec," uvedl tiskový mluvčí Policie ČR v Semilech Petr Kmínek.

Lovecké kolo je disciplína, kde počet a postup střelců je podobný se skeetem. Lety terčů jsou předem definovány, není v položce tolik dvojstřelů a nestřílí se poslední osmé stanoviště přímo mezi věžemi. Celá položka obsahuje 20 terčů a závod v této disciplíně je zcela v myslivecké režii. Střílí se buď samostatná disciplína, nebo jako součást závodu kombinovaného. Podstatným rozdílem od skeetu je však možnost na jednotlivé terče vypálit dvě rány.

„Střelecká soutěž skončila v půl šesté večer, kdy následovalo vyhlášení výsledků. Vítězem v kategorii bezpečnostních složek se stal jako minulý rok pan kpt. Bc. Jindřich Paroubek. První místo v kategorii civilních složek obsadil pan Vladimír Louda. Ve vloženém závodu do třetí chyby si nejlépe vedl pan Oldřich Housa," upřesnil Petr Kmínek.

Nejúspěšnější střelci byli odměněni hodnotnými věcnými cenami, pamětními listy a diplomy. Vítězi v kategorii bezpečnostních složek zůstal pohár ředitele Krajského ředitelství policie Libereckého kraje. Vítěz vloženého závodu obdržel malorážku ZKM 452. „Poděkování patří všem organizátorům, pořadatelům a rozhodčím za bezchybnou práci a sponzorům za poskytnuté dary," dodal policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 11 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zemřel předseda senátu Jaroslav Kubera. Pietní místo bude i v Jablonci

Jablonecký magistrát zřizuje v přízemí radnice pietní místo, jímž chce uctít památku předsedy Senátu Parlamentu ČR Jaroslava Kubery. Ten zemřel v pondělí 20. ledna dopoledne ve věku 72 let. K dispozici bude od úterý kondolenční kniha, místo bude přístupné v době úředních hodin magistrátu. Další informace

Na ZŠ Skálova Turnov se budou připravovat k obraně státu

Ve středu 22. ledna se od 8.45 do 12.30 hodin na ZŠ Skálova, Turnov, Skálova 600, uskuteční projekt Ministerstva obrany na podporu vzdělávání Příprava občanů k obraně státu (POKOS). Akci organizuje odbor komunikace MO ve spolupráci s 31. plukem radiační, chemické a biologické ochrany. Žáci se v rámci programu dozvědí informace o AČR, čeká je přednáška o zahraničních misích a v praktických ukázkách si vyzkouší, jak poskytovat první pomoc nebo co dělat při úniku chemických látek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zlodějka kradla peněženky pacientkám v nemocničních pokojích
Do Krkonoš se sjeli kynologové z celé republiky
Pod novou taktovkou opět bodový zisk pro turnovské volejbalisty
Finanční úřady rozšířily úřední hodiny pro podání daňového přiznání
Krkonošští starostové apelují ke změně návrhu stavebního zákona

Nejčtenější články

19.01.: Veteráni z Krkonoš si vedli úspěšně na 3. Zimních světových hrách
20.01.: Fotbalisté SK Studenec absolvovali zimní soustředění na Mallorce
21.01.: Hasiči zasahovali u požáru přístřešku na dřevo v Jenišovicích

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT