Trenér Petr Vohnout se po vítězství s lomnickým dorostem rozloučil

05.07.2012 19:06:51 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Trenér Petr Vohnout se po vítězství s lomnickým dorostem rozloučil

I přes dobré výsledky fotbalového družstva lomnického dorostu, které vyhrálo krajskou I.A třídu, úspěšný trenér Petr Vohnout u týmu končí. Je to podle něj především kvůli nedostatku času, ale více prozradil v krátkém rozhovoru.

Proč ses rozhodl u týmu skončit? 

Sám fotbal hraji a není tolik času stíhat oboje, i když bych velice rád tak úspěšný tým vedl dále. Sám na to ale nestačím.

Jakou budoucnost má tento tým v Lomnici? 

Sám to v tuto chvíli říci nemůžu, protože se zatím nenašel nikdo, kdo by dorost chtěl dál trénovat. Byla by ale škoda, kdyby tým skončil nebo stagnoval, protože pouze tři hráči jdou do mužů, zbytek zůstává.

Má někdo šanci se v brzké době prosadit do kádru dospělého áčka?

Tak určitě ano, jelikož Drahoňovský a Fišar už pár let hrají převážně za áčko. Teď k nim přibyl pro mě jeden z největší talentů lomnického dorostu Martin Vávra, který tam herně určitě patří.

Kdo byl největší oporou týmu v sezoně? 

Opora byl samotný tým jako celek, ale bez Martina Vávry, který nastřílel 31 branek, by se určitě tolik nedařilo. Sám za sebe sem moc rád, že samotní kluci udělali vše proto, aby dorost v Lomnici neskončil a hlavně jim samotným děkuji za předvedené výkony.

Lomničtí dorostenci slavili výhru v krajské I.A třídě

Další hodnocení fotbalové sezony:

Jaké soutěže budou hrát fotbalisté z Pojizeří v příští sezoně

Horní Branná splnila postupem svůj předsezonní cíl

V Mírové jsou po premiérové sezoně v I.A třídě spokojeni s pátým místem

Hodnocení sezony pěti týmů krajského přeboru

Trenér FKP Turnov Jan Broschinský: Mužstvo mělo v sezoně na víc

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj školám usnadní dopravu žáků na výukové programy

Výukové programy v iQlandii patří mezi ty, které dokážou žáky nadchnout pro vědu a techniku a nabídnout jim učení jinak než jen v lavicích. Pro některé školy ale může být překážkou samotná doprava. Liberecký kraj proto i ve druhém pololetí tohoto školního roku pokračuje v podpoře dopravy žáků na výukové programy do iQlandie a nabízí školám možnost žádat o dotaci průběžně. „Chceme, aby se kvalitní a inspirativní výukové programy dostaly ke všem dětem bez ohledu na to, odkud pocházejí. Doprava bývá často tou největší překážkou, a proto ji kraj školám pomáhá řešit," upřesnila radní Libereckého kraje pro resort školství a sportu Jitka Skalická.

Jablonecká fantazie: Kozel vyřadil Trpišovského!

Už ve čtvrtfinále Mol cupu končí mistrovská Slavia! Příčinou je povedený zápas Jablonce, který doma po vyrovnaném stavu 2:2 vyřadil favorita na penalty! Podrobnosti a fotogalerii z utkání přináší Naše Jablonecko


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kamarádi v Semilech je nová výstava v Pojizerské galerii
Turnov otevřel novou úschovnu kol a zavazadel v centru města
Turnaj v Železném Brodě Hospoda cup 2026 vyhrál tým Bombshell
V Radostné pod Kozákovem zachraňovali prvního letošního paraglidistu
Osmnáctý benefiční ples hejtmana opět podpořil dobrou věc

Nejčtenější články

04.03.: Osmnáctý benefiční ples hejtmana opět podpořil dobrou věc
05.03.: Turnaj v Železném Brodě Hospoda cup 2026 vyhrál tým Bombshell
05.03.: V Radostné pod Kozákovem zachraňovali prvního letošního paraglidistu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT