Turnaj Hospoda Cup 2020 vyhrál ukrajinský tým Atlantik

14.03.2020 21:30:35 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Železný Brod

Turnaj Hospoda Cup 2020 vyhrál ukrajinský tým Atlantik

V Železném Brodě se konal v sobotu 7. března tradiční 13. halový turnaj Hospoda Cup. Zúčastnilo se ho 81 hráčů v 10 družstvech. Letos měl turnaj mezinárodní obsazení, neboť se ho účastnil i silný tým z Ukrajiny, které nakonec i turnaj dokázal vyhrát.

„Jako každoročně byl připraven krásný putovní skleněný pohár plus a pro první tři družstva skleněné pískované vázy s tradičním zdobením a k tomu spousta cen od sponzorů v Železném Brodě.

Turnaj začal prvním zápasem v 8.30 a bylo nutno odehrát celkem 29 zápasů, než se rozhodlo o konečném umístění. Celkem padlo 65 branek, Přičemž nejlepšímu střelci z týmu Atlantik se podařilo vstřelit sedm branek," shrnul za pořadatele Zdeněk Hloušek.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin po pěti a z každé postupovaly čtyři družstva do čtvrtfinále. Svoje skupiny ovládli hráči týmů Proseč C. F. a Atlantiku, a dostalo se jim tak ve čtvrtfinále papírově nejslabších soupeřů. „Předloňští vítězové turnaje ve vyřazovacích bojích nedokázali proměňovat šance, a tak pro postup do finále nezbývalo než vyhrát penaltový rozstřel ve čtvrtfinále i semifinále a spolehnout se na brankářské umění velmistra chytání penalt Martiny Salaby. O vyrovnanosti soupeřů svědčí i to, že na penaltový rozstřel se šlo ve dvou čtvrtfinále ze čtyř a v obou semifinále i v zápase o 3. místo," prozradil Hloušek.

Finále přineslo otevřenou hru, kdy Proseč prohrávala, vytvářela si šance na vyrovnání, ale štěstí z penaltových rozstřelů už bylo vyčerpané a ukrajinští soupeři z Atlantiku si dokráčeli pro vítězství.

Turnaj Hospoda Cup 2020<br />Autor: Zdeněk Hloušek Pohár pro nejlepšího střelce vyhrál hráč Kazuk z Atlantiku (7 branek). Nejlepšího brankáře získal Daniel Gregor z Gunners Liberec.

Konečné pořadí:
1. Atlantik
2. Proseč C. F.
3. Zácuk
4. Baletky Odolenovice
5. Garáž
6. Gunners Liberec
7. Huligeng
8. Wajdy Team
9. Bakaláři
10. Terasa

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pátý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Bandasky z Brodu
Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling
Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 18 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Petr Beitl rezignoval na svoji funkci krajského zastupitele

Petr Beitl na úterním zasedání krajského zastupitelstva podal rezignaci na mandát zastupitele Libereckého kraje a předsedy výboru pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch. Důvodem je jeho zvolení do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v letošních volbách. Podle svých slov je připraven se jako poslanec dál podílet na projektech Libereckého kraje. V pětačtyřicetičlenném krajském zastupitelstvu by jeho náhradník měl složit slib na příštím zasedání. Výsledky parlamentních voleb

Materiály do rady kraje a zastupitelstva od listopadu už pouze elektronicky

Stohy papíru a doslova stovky podpisů. To ještě donedávna bylo nutné pro odsouhlasení materiálů pro jednání krajské rady a zastupitelstva. Od poloviny letošního listopadu se to změní - Liberecký kraj zavádí schvalování dokumentů elektronicky. „Krajský úřad Libereckého kraje se snaží využívat možností moderních technologií dlouhodobě a průběžně. V současné době máme snahu fungování úřadu zlepšit a zejména snížit množství fyzického papíru, který používáme. Budeme postupně přecházet na plně elektronickou verzi oběhu dokladů, elektronizace smluv a celé řady dalších dokladů a papírů, které v úřadě dnes a denně vznikají a obíhají. Od listopadu letošního roku tedy již budeme například schvalovat materiály předkládané do rady kraje a zastupitelstva pouze elektronicky," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Turnově rozdělovali dotace z druhé výzvy kulturního fondu
Vzácnou Měsíčnici hledejte na přírodní památce Líska
Hasiči-lezci plnili v Semilech a okolí náročné úkoly
Programy na Krkonošské železnici zvedly zájem o Pojizerský Pacifik
Dalmach byl proti Chotěboři blízko první výhře, nakonec má jen bod

Nejčtenější články

24.10.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola
24.10.: Turnovští basketbalisté se v nové sezoně vezou na vítězné vlně
24.10.: Na 27. ročníku Jilemnického krosu byl nejrychlejší Ondřej Pilař

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT