Turnaj starších přípravek v Semilech vyhrály naděje Nové a Staré Paky

21.02.2013 21:56:33 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Turnaj starších přípravek v Semilech vyhrály naděje Nové a Staré Paky

Starší přípravky ročníků 2002 obsadily v sobotu 16. února Sportovní centrum v Semilech. Konal zde totiž další z turnajů mládeže. Ve finále naděje spojeného týmu FK Nová Paka/ Stará Paka porazily 5:0 FC Pěnčín. Domácí tým Semil skončil bez medaile, když byl šestý.

Deset přihlášených družstev bylo znovu rozděleno do dvou základních skupin, nejlepší dva celky poté hrály semifinále a další o konečné umístění. Ze skupiny A postoupil suverénně jako jediný bez ztráty bodu tým Slovanu Liberec, který ale překvapivě v semifinále vyřadil Pěnčín. Vítězem skupiny B byl nečekaně Studenec, který naopak porazila Nová Paka. Utkání o 3. místo a finále pak byla jednoznačně ve prospěch Slovanu Liberec, respektivě Nové Paky.

Domácí družstvo Semil v základní skupině porazilo 1:0 Novou Ves (branka Macák), vysoko 1:11 prohrálo se Slovanem Liberec (Macák), prohrálo 1:2 i s Novou Pakou (Sůva)a porazilo 3:2 FKP Turnov (Sůva 2, L. Raichl). V souboji o páté místo pak prohrálo 1:8 s FK Sedmihorky, když jedinou branku vstřelil L. Raichl.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Štěpán Myslivec (Slovan Liberec) a nejlepším střelcem se stal Jakub Fejfar (FK Nová Paka/ Stará Paka).

Další mládežnický turnaj se hraje v semilské hale v sobotu 23. února, jedná se o turnaj mladších přípravek ročníků 2004 a mladších, posledním zimním turnajem mládeže v semilské hale bude 17. března turnaj mladších přípravek ročníků 2005. Přehled turnajů v článku zde.

Pořadí základních skupin:

Skupina A: 1. Slovan Liberec 12 (32:5), 2. FK Nová Paka/ Stará Paka 9 (21:7), 3. SK Semily 6 (6:15), 4. Sokol Nová Ves 3 (1:13), 5. FKP Turnov B 0 (3:23).

Skupina B: 1. SK Studenec 9 (6:4), 2. FC Pěnčín 7 (7:4), 3. FK Sedmihorky 7 (4:3), 4. FKP Turnov A 4 (3:3), 5. Ingeo Lomnice n. P. 1 (1:7).

Utkání o umístění:

O 9. místo: FKP Turnov B - FC Ingeo Lomnice n. P. 0:3

O 7. místo: Sokol Nová Ves - FKP Turnov A 0:1.

O 5. místo: SK Semily - FK Sedmihorky 1:8.

Semifinále: Slovan Liberec - FC Pěnčín 1:2, FK Nová Paka/ Stará Paka - SK Studenec 3:1.

O 3. místo: SK Studenec - Slovan Liberec 0:6.

Finále: FK Nová Paka/ Stará Paka - FC Pěnčín 5:0.

Konečné pořadí na turnaji: 1. Nová Paka/ Stará Paka, 2. Sokol Pěnčín, 3. Slovan Liberec, 4. Studenec, 5. FK Sedmihorky, 6. SK Semily, 7. FKP Turnov A, 8. Nová Ves, 9. Lomnice n. P., 10. FKP Turnov B.

Související články:

FOTO: V turnaji mladších přípravek porazil Liberec ve finále Turnov

Starší žáci Semil získali pěkné druhé místo na turnaji v Chlumci

Turnaj starších přípravek v Semilech vyhrál Jablonec před Libercem

FOTO: Semilský halový turnaj vyhráli žáci FKP Turnov

Více o družstvech mládeže v rubrice SPORT - Fotbal - Mládež

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova

Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
03.12.: V semilském parku znovu chystají Mikulášský běh

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT