Turnajem v Pardubicích se mladší žákyně rozloučily se sezonou
26.06.2013 12:00:25 | Autor: TJ Turnov | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov
Svůj poslední turnaj v sezoně odehrálo házenkářské družstvo mladších žákyň TJ Turnov v Pardubicích. V této věkové kategorii startovalo celkem devět celků a turnovské zástupkyně skončily po dvou výhrách na konečném sedmé místě.
Na fotografii družstvo TJ Turnov, zleva stojící Bíbová A., 10 - Palounková Ž., 9 - Nosková L., 3 - Víšková V., 8 - Hrancová A., 4 - Rozkovcová A., Krupařová J. Dole zleva 6 - Lednejová P., 17 - Jelínková E., 13 - Berndtová E.
Kromě domácích hráček z družstva A a B se Turnovačky utkaly se soupeřkami z Kutné Hory, z pražské Astry a z Vršovic, z Lovosic, z Jindřichova Hradce a z Žirovnice.
V bráně se střída Jana Krupařová s krátce trénující Alenou Bíbovou, která v Pardubicích zažila svoji házenkářskou premiéru. Obě brankářky předvedly několik výborných zákroků. Střelecky se nejvíce z turnovských hráček dařilo Žanetě Palounkové. Dalšími střeleckými oporami byla Veronika Víšková, Adéla Hrancová a Lucie Nosková.
Většina turnovských hráček by potřebovala získat více herní drzosti, bojovnosti, sebevědomí a touhu vstřelit gól. Všechny by se neměly bát při hře vyzkoušet to, co se učí na trénincích. V útoku je to hlavně střelba z výskoku nebo z proskoku, uvolnit se kličkou...
„V obraně chybí větší důslednost a snaha získat míč. Vzhledem k tomu, že kvůli hráčkám narozeným v roce 2000 musí celé družstvo postoupit do kategorie starších žákyň, nebude nadcházející sezóna jednoduchá - proti budou nastupovat hráčky narozené v roce 1999," poznamenal trenérka Vla´dka Ševrová.
Výsledky Turnova: TJ Turnov - SHK D-P Pardubice A 5:9; - Sparta Kutná Hora 10:6; - Žirovnice 4:8; - Lovosice 3:12; - SHK D-P Pardubice B 9:7; - Jindřichův Hradec 6:10; - Astra Praha 2:9; - Sokol Vršovice 2:8.
Konečné pořadí: 1. Sokol Vršovice, 2. Astra Praha, 3. Lovosice, 4. Žirovnice, 5. Jindřichův Hradec, 6. SHK D-P Pardubice A, 7. TJ Turnov, 8. Sparta Kutná Hora, 9. SHK D-P Pardubice B.
Sestava TJ Turnov (branky): Bíbová A., Krupařová J. (1) - Palounková Ž. (18/4), Víšková V. (8/2), Hrancová A. (7/1), Nosková L. (6), Rozkovcová A. (1), Berndtová E., Jelínková E., Lednejová P. Trenérky: Soňa Hušková, Vlaďka Ševrová.
Související články:
Mladší žákyně skončily v Přeboru Prahy na konečném sedmém místě
Mladší žákyně TJ Turnov skončily páté na velkém turnaji v Praze
Turnovské minižačky byly na zkušené v Plzni
Mladší žákyně TJ Turnov se účastnily turnaje v Plzni
Mladší žákyně TJ Turnov úspěšně bojovaly na turnaji v Kutné Hoře
Další zprávy z házené v rubrice SPORT - Házená
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova
Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.
Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova
Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.
Nejnovější články
Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Nejčtenější články
03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
03.12.: V semilském parku znovu chystají Mikulášský běh
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.