Turnov po druhé výhře vede tabulku přeboru, další mužstva nebodovala

17.08.2021 16:51:44 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Rovensko pod Troskami,Karlovice - Sedmihorky,Železný Brod,Turnov,Lomnice nad Popelkou

Turnov po druhé výhře vede tabulku přeboru, další mužstva nebodovala

Druhým hraným kolem pokračoval krajský přebor Libereckého kraje. Turnov si připsal druhou jasnou výhru a vede tabulku. Naopak Lomnice v Brodě, Rovensko doma s Hamry B ani Sedmihorky proti Stráží pod Ralskem nebodovaly.

Frýdlant - Turnov 1:5 (0:4)

Skvělou střeleckou formu opět potvrdil Jakub Beneš, který po čtyřech gólech Hejnicím nyní Frýdlantu nastřílel hattrick. Přidal se k němu i Štěpán Havel, takže už v poločase Turnov vedl o čtyři góly! Druhý poločas se už jen dohrával, po pátém gólu Turnova domácí snížili, ale výsledek 5:1 je pro Turnováky znovu přesvědčivý a s celkovým skóre 10:1 jsou i na čele tabulky!

Branky: 76. Nosek - 13. a 34. Š. Havel, 15., 32. a 71. Beneš. Rozhodčí: Urbánek - Mizera, Kadlec, ŽK: 2:2. Diváků: 180. Turnov: Kopal - Tvrdý (54. Flesner), Křeš, Petržilka, P. Havel, Bělina, Landgfeld, Š. Havel, Drahoš, Svoboda (79. Falkenberg), Beneš (84. Jíra).

Železný Brod - Lomnice 6:2 (4:2)

Domácí se ujali vedení ve 14. minutě brankou Štěpána Makuly, ale za hosty rychle vyrovnal hlavou Drahoňovský. Od 18. do 34. minuty ale hosté kupili fatální chyby, které domácí využili ke zvýšení na 4:1. Ve 34. minutě dal Lomnici ještě naději Drahoňovský snížení z penalty. Ve druhém poločase se hosté zlepšili, ale domácí z brejků dvakrát navýšili skóre.

„Chyběl nám gólman Přibyl i Vágner, v 11. minutě se zranil Fedorko a už před zápasem Majer, ale na to se nejde vymlouvat, náš výkon v první půli byl přímo strašidelný. Po dobré přípravě si musí někteří uvědomit, že tohle už není I.A třída! Nic rozhodne nebalíme, ale dlouho jsme nehráli při složitějším průběhu zápasu, v nižší soutěži šlo vše lehčeji a dnešní výkon by nestačil ani na ni. V sobotu to snad doma zlomíme proti Rovensku," hodnotil utkání trenér Lomnice Zdeněk Baudyš.

Branky: 14. Š. Makula, 18. a 33. Šefr, 23. Holeček, 73. Jelínek, 86. Kotlár - 16. a 34. Drahoňovský (druhá z pen.). Rozhodčí: Klement - Zlatník, Kutílek, ŽK: 1:3. Diváků: 90. Železný Brod: Tkacz - Holeček (68. Jelínek), T. Kotlár, M. Kotlár, Kysela (77. Podzimek), K. Makula (82. Čapek), Š. Makula, Musílek, Šefr (77. Šťastný), Habr, Rozkovec. Lomnice n. P.: Jezdinský - Martinec (73. Žabokrtský), Drusan, Dlouhý, Morávek - Veg, Gaubman, Lábek, Majer (46. Košťák) - Fedorko (17. Vacek), Drahoňovský.


Rovensko - Velké Hamry B 0:3 (0:3)

Favorizovaná rezerva Velkých Hamrů se v Rovensku ujala vedení ve 14. minutě díky Šťovíčkovi. V závěru první půle se poté trefili Vencbauer a Syrovátka, kteří zřejmě zlomili odpor domácích a druhá půle už se pouze dohrávala.

Branky: 14. Šťovíček, 39. Vencbauer, 44. Syrovátka. Rozhodčí: Blaschke - Jirák, Kovářová, ŽK: 1:1. Diváků: 66. Rovensko: Prokopec - Šteffan, Kočí, Bakeš, Perger, Dlouhý (54. Jíra), Glod (46. K. Mikule), Pařízek, Soukeník, Mencl (12. Mazánek), Šimek (78. Borovička). Velké Hamry B: Kobachidze - Macháček, Džmura, Janda, Javůrek, Šťovíček (54. Šedý), Syrovátka, Vencbauer, Jeřábek (46. Brožek), Kováčik (65. Řezníček), Kozák.  

Sedmihorky - Stráž p. R. 0:1 (0:0)

Domácí v úmorném vedru převedli horší výkon než minule ve Višňové, což jim nakonec na body nestačilo. Utkání už spělo k remíze, ale v předposlední minutě přišel centr zprava a útočník hostů Kisty v pádu hlavou po břevno jediným gólem rozhodl. Domácí své šance nevyužili, scházela jim přesnost i víc pohybu.

Branky: 89. Kisty. Rozhodčí: Vlk - Oborník, Sabo, ŽK: 2:1. Diváků: 100. Sedmihorky: Mart. Špína - Novotný, Holý, Vaníček, Močkovský - Urbánek (76. Najman), Kodr, Kroupa (68. Hranec), Randák, Ložek  - Marc. Špína.

Krajský přebor:

1.Turnov220010:16  
2. Velké Hamry B 2 2 0 0 5:0 6    
3. Hrádek n. N. 2 2 0 0 6:2 6    
4. Desná 2 1 1 0 3:2 4    
5. Skalice 2 1 1 0 3:2 4    
6. Železný Brod 2 1 0 1 6:4 3    
7. Nový Bor 2 1 0 1 4:3 3    
8. Stráž p. R. 2 1 0 1 1:3 3    
9. Frýdlant 2 1 0 1 2:5 3    
10. Višňová 2 0 1 1 2:3 1    
11. Sedmihorky 2 0 1 1 1:2 1    
12. Lomnice n. P. 2 0 0 2 2:7 0    
13. Rovensko p. T.       
2 0 0 2 1:6 0    
14.Hejnice20021:70  

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola

Související články:

Nováček z Lomnice na úvod podlehl Frýdlantu, vstup se povedl Turnovu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Místní poplatek z pobytu v Turnově 2026

Městský úřad Turnov, odbor finanční informuje o výši a splatnosti místního poplatku z pobytu pro rok 2026. Od roku 2025 platí Obecně závazná vyhláška č. 7/2023 o místním poplatku z pobytu. Ubytovatel vybírá za osobu a noc 30 Kč za úplatný pobyt trvající nejvýše 60 po sobě jdoucích dnů u jednoho poskytovatele pobytu bez ohledu na to, kde je poskytnut nebo jaký má účel. Tedy vedle hotelů, motelů a penzionů se jedná také o soukromé domy, byty, ateliéry, karavany, stany apod. Ubytovatelé vybraný poplatek odvádí pololetně v hotovosti nebo na účet města, a to vždy do 15 dnů po skončení příslušného pololetí.

Obojživelníci se v Libereckém kraji opět dostanou k rybníkům bezpečně

Liberecký kraj bude i letos přenášet obojživelníky přes silnice na místa, kde se rozmnožují, aby nedocházelo k jejich hromadným úhynům. Krajská rada včera schválila podání žádosti o dotaci z programu Ministerstva životního prostředí, který podporuje péči o přírodu a chráněné druhy. „Projekt se osvědčil již v předchozích letech a díky němu se podařilo zachránit stovky žab a čolků. Každý rok sledujeme, jak se zvířata bezpečně dostávají na svá místa rozmnožování, a víme, že podobné akce veřejnost velmi oceňuje," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výstavou představují tvorbu Ivy Nyplové u příležitosti životního jubilea
Krajské příspěvkové organizace nabídnou v únoru pestrý program
Nový rok zahájili Maloskalští výhrami nad Havlíčkovým Brodem
Agentura regionálního rozvoje už 30 let mění k lepšímu Liberecký kraj
Pralyžaři opět míří na zásadské závody postaru

Nejčtenější články

29.01.: ČEZ Jizerská 50 již klepe na dveře
29.01.: Nízkoprahové centrum v Semilech nabízí pomocnou ruku pro mládež
30.01.: Pralyžaři opět míří na zásadské závody postaru

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT