Turnov se zapojil do projektu Deset tisíc kroků

02.04.2021 09:09:49 | Autor: Zdenka Štrauchová | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnov se zapojil do projektu Deset tisíc kroků

Přichází výzva pro všechny! Zařaďte chůzi nebo běh mezi své každodenní činnosti a udělejte něco pro své zdraví i psychickou odolnost. Do projektu Deset tisíc kroků se zapojilo i město Turnov.

To, že je chůze nejpřirozenějším lidským pohybem, všeobecně víme, ale teď zkuste tuto aktivitu provozovat pravidelně a motivovat i ostatní. Zapojit se mohou jednotlivci i třeba pracovní týmy.

Celorepublikový projekt Deset tisíc kroků podpořila řada měst a jedním z nich je Turnov (města najdete zde - https://www.desettisickroku.cz/zapojena-mesta).  První dubnová výzva startuje, takže není čas otálet. A co vlastně zapojení do projektu obnáší?

Samozřejmě chodit a své kroky v rámci výzvy monitorovat na jakémkoliv zařízení a následně ji v podobě printscreenu nahrát do svého profilu. Každý kilometr je bodově ohodnocený, přičemž je zde zohledněn věk účastníka a jeho BMI. Snahou je i těmto lidem umožnit umístění na prvních místech „výkonnostního" žebříčku. Na účastníky s nejvyšším počtem nasbíraných bodů čekají zajímavé ceny. Cílem jednotlivce je nasbírat co nejvyšší počet bodů za časové období, pro které je výzva vypsána.

Cílem týmu je nasbírat co nejvyšší aritmetický průměr bodů na jednoho svého člena za časové období, pro které je výzva vypsána. Účastnit se může jakákoliv osoba starší 18 let věku, která se do výzvy přihlásí tím, že vyplní registrační formulář. https://portal.desettisickroku.cz/register Po registraci již nic nebrání tomu, abyste se přihlásili do první výzvy, která trvá od 1. 4. do 30. 4. 2021

Pokud zrovna přemýšlíte nad trasou, pomohou vám stránky zapojeného města Turnova, kde najdete tipy na výlety s různě dlouhými trasami. https://www.desettisickroku.cz/turnov Tak co, jdete do toho?

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnováci si mohou jít o velikonočním víkendu zasportovat!
Duben bude v Jilemnici ve znamení pohybu

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Petr Beitl rezignoval na svoji funkci krajského zastupitele

Petr Beitl na úterním zasedání krajského zastupitelstva podal rezignaci na mandát zastupitele Libereckého kraje a předsedy výboru pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch. Důvodem je jeho zvolení do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v letošních volbách. Podle svých slov je připraven se jako poslanec dál podílet na projektech Libereckého kraje. V pětačtyřicetičlenném krajském zastupitelstvu by jeho náhradník měl složit slib na příštím zasedání. Výsledky parlamentních voleb

Materiály do rady kraje a zastupitelstva od listopadu už pouze elektronicky

Stohy papíru a doslova stovky podpisů. To ještě donedávna bylo nutné pro odsouhlasení materiálů pro jednání krajské rady a zastupitelstva. Od poloviny letošního listopadu se to změní - Liberecký kraj zavádí schvalování dokumentů elektronicky. „Krajský úřad Libereckého kraje se snaží využívat možností moderních technologií dlouhodobě a průběžně. V současné době máme snahu fungování úřadu zlepšit a zejména snížit množství fyzického papíru, který používáme. Budeme postupně přecházet na plně elektronickou verzi oběhu dokladů, elektronizace smluv a celé řady dalších dokladů a papírů, které v úřadě dnes a denně vznikají a obíhají. Od listopadu letošního roku tedy již budeme například schvalovat materiály předkládané do rady kraje a zastupitelstva pouze elektronicky," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Programy na Krkonošské železnici zvedly zájem o Pojizerský Pacifik
Dalmach byl proti Chotěboři blízko první výhře, nakonec má jen bod
MMN zahájila provoz nové magnetické rezonance
Krajský přebor: Rovensko veze nečekaně výhru z Višňové
Liberecký kraj se stal akcionářem jilemnické a semilské nemocnice

Nejčtenější články

24.10.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola
24.10.: Turnovští basketbalisté se v nové sezoně vezou na vítězné vlně
24.10.: Na 27. ročníku Jilemnického krosu byl nejrychlejší Ondřej Pilař

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT