Turnov se zapojil do projektu Deset tisíc kroků

02.04.2021 09:09:49 | Autor: Zdenka Štrauchová | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnov se zapojil do projektu Deset tisíc kroků

Přichází výzva pro všechny! Zařaďte chůzi nebo běh mezi své každodenní činnosti a udělejte něco pro své zdraví i psychickou odolnost. Do projektu Deset tisíc kroků se zapojilo i město Turnov.

To, že je chůze nejpřirozenějším lidským pohybem, všeobecně víme, ale teď zkuste tuto aktivitu provozovat pravidelně a motivovat i ostatní. Zapojit se mohou jednotlivci i třeba pracovní týmy.

Celorepublikový projekt Deset tisíc kroků podpořila řada měst a jedním z nich je Turnov (města najdete zde - https://www.desettisickroku.cz/zapojena-mesta).  První dubnová výzva startuje, takže není čas otálet. A co vlastně zapojení do projektu obnáší?

Samozřejmě chodit a své kroky v rámci výzvy monitorovat na jakémkoliv zařízení a následně ji v podobě printscreenu nahrát do svého profilu. Každý kilometr je bodově ohodnocený, přičemž je zde zohledněn věk účastníka a jeho BMI. Snahou je i těmto lidem umožnit umístění na prvních místech „výkonnostního" žebříčku. Na účastníky s nejvyšším počtem nasbíraných bodů čekají zajímavé ceny. Cílem jednotlivce je nasbírat co nejvyšší počet bodů za časové období, pro které je výzva vypsána.

Cílem týmu je nasbírat co nejvyšší aritmetický průměr bodů na jednoho svého člena za časové období, pro které je výzva vypsána. Účastnit se může jakákoliv osoba starší 18 let věku, která se do výzvy přihlásí tím, že vyplní registrační formulář. https://portal.desettisickroku.cz/register Po registraci již nic nebrání tomu, abyste se přihlásili do první výzvy, která trvá od 1. 4. do 30. 4. 2021

Pokud zrovna přemýšlíte nad trasou, pomohou vám stránky zapojeného města Turnova, kde najdete tipy na výlety s různě dlouhými trasami. https://www.desettisickroku.cz/turnov Tak co, jdete do toho?

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnováci si mohou jít o velikonočním víkendu zasportovat!
Duben bude v Jilemnici ve znamení pohybu

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Peníze na moderní medicínské centrum si chce kraj půjčit

Liberecký kraj vyhlásil soutěž, která má za cíl vybrat poskytovatele bankovního úvěru v celkové výši 1 300 000 000 korun. Kraj chce úvěrem financovat první etapu stavby Centra urgentní medicíny, která bude nejmodernější částí Krajské nemocnice Liberec. Částku by měl kraj splatit nadvakrát během devíti let. „Banky mohou posílat své nabídky do soutěže elektronicky, a to do 30. listopadu tohoto roku. Na výběru nejvhodnějšího úvěru spolupracujeme s odborníky ze společnosti Deloitte Advisory, kteří celou soutěž organizují i společně hodnotí," uvedl náměstek Zbyněk Miklík za resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Předchozí článek k tématu

Hasiči zasahovali u požáru komínu ve Víchové

Jednotka ze stanice HZS Jilemnice zasahovala v nočních hodinách ve středu 14. dubna u požáru komínového tělesa ve Víchové nad Jizerou. Hasiči rozebrali část stěny a zazděný trám uhasili. Předběžná výše škody byla stanovena na 200 tisíc korun a uchráněné hodnoty jsou odhadnuty na 2 miliony korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zastupitelé Harrachova schválili rozpočet a navýšení nájemného
FOTO: Vzniká nový vstup do Krkonošského muzea ve Vrchlabí
Hasiči zasypali rozsáhlou olejovou skvrnu v Horních Mísečkách
Česká televize natáčela na Valdštejně dětský pořad Planeta Yó
Covid konečně opravdu ustupuje. Očkování se otevře pro starší 65 let

Nejčtenější články

16.04.: Waldorfská škola v Semilech dala rodičům vybrat, zda děti testovat
16.04.: Na valné hromadě OFS Semily zvolili novým předsedou Petra Junka
17.04.: Hasiči zasypali rozsáhlou olejovou skvrnu v Horních Mísečkách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT