Turnovská Míša Mlejnková je povolána do volejbalové reprezentace

14.07.2013 11:28:28 | Autor: Ladislav Janata a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovská Míša Mlejnková je povolána do volejbalové reprezentace

Volejbalový oddíl Bižuterie Jablonec oznámil, že do ženského národního týmu České republiky byla povolána Michaela Mlejnková, která ještě nedávno hájila jeho barvy v extralize juniorek. Předtím byla Míša dlouholetou hráčkou Turnova, odkud pochází.

Míše sice podle trenérů nevyšel ideálně nedávný juniorský šampionát v Brně, ale její nominace do dospělé reprezentace je velkým úspěchem. Turnovská sportovkyně narozená v roce 1996 byla i velmi nadějnou atletkou, když například vyhrála v roce 2009 Letní olympijské hry dětí a mládeže v hodu kriketovým míčkem, kromě toho i běhala a skákala do dálky a díky své výšce měla dispozice i pro další sporty. Hlavním sportem ale u ní vždy byl volejbal, ve kterém nyní bude poprvé hájit dres české dospělé reprezentace.

Za rok 2011 byla Michaela Mlejnková vyhlášena v anketě Sportovec Turnova druhou nejlepší v kategorii do 18 let a rok předtím vyhrála v kategorii do 14 let. V podobných anketách figurovala na předních místech několikrát. 

Třeba se Mlejnkové podaří napodobit jabloneckou nahrávačku Lucku Smutnou, také bývalou juniorskou reprezentantku, která aktuálně podepsala smlouvu s jedním z nejlepších italských týmů série A1 Bergamem.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zloděj z harrachovské směnárny je ve vazbě

Aktuální informace se objevila v souvislosti s krádeží v harrachovské směnárně. V sobotu 19. ledna dopoledne poslal svým rozhodnutím Okresní soud v Semilech 32letého Gruzínce obviněného ze zločinu krádeže ve stadiu pokusu se škodou 1 077 506 korun a z přečinu poškození cizí věci do vazební věznice. Kompletní článek o případu

Termín pro přihlášení obcí do soutěže Zlatý erb prodloužen do 31. ledna

Obce a města Libereckého kraje se mohou ještě několik dní hlásit do soutěže o nejlepší webové stránky. Termín pro podání přihlášek do krajského kola Zlatého erbu organizátoři prodloužili do 31. ledna. Soutěž je organizována v krajských kolech a v navazujícím celostátním kole. Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby svých měst a obcí. Veškeré další informace jsou uvedeny v propozicích soutěže (k dispozici na www.zlatyerb.cz). Účast v soutěži je pro města a obce zdarma. Předchozí článek k soutěži


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Malá čarodějnice přiletí do Rokytnice
Kraj přispěje na lepší ozvučení v Oblastní galerii Liberec
Benefiční ples hejtmana se tentokrát koná v krajské knihovně
Provoz na hřišti pod halou TSC v Turnově bude v roce 2019 omezen
V roce 2018 zemřelo na silnicích v Libereckém kraji 21 lidí

Nejčtenější články

18.01.: V Jilemnici je opět k vidění obří sněhový Krakonoš
18.01.: Ze směnárny v Harrachově si chtěli odnést milion, krádež ale zpackali
18.01.: Lednový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT