Turnovské MŠ Mašov a MŠ 28. října se loučí se svými ředitelkami

03.06.2018 17:22:42 | Autor: TZ města Turnov | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Turnovské MŠ Mašov a MŠ 28. října se loučí se svými ředitelkami

Město Turnov se oficiálně rozloučilo s ředitelkami Mateřské školy 28. října a Mateřské školy Mašov, které po dlouholeté praxi odchází na zasloužený pracovní odpočinek. Při poradě ředitelek turnovských mateřských škol byly dále představeny nové ředitelky těchto dvou školek.

V rámci porady ředitelek turnovských mateřských škol, která proběhla ve čtvrtek 24. května 2018, se vedení města Turnova oficiálně rozloučilo s ředitelkami MŠ Mašov a 28. října. Obě paní ředitelky k poslednímu červenci ukončují svou dlouholetou pedagogickou i řídící činnost z důvodu odchodu do důchodu. Zdeňka Čiháková pracuje ve školství 42 let, z toho na svém současném pracovišti již od roku 1988. Funkci ředitelky této mateřské školy vykonává 26 let, spojila s ní téměř celý svůj profesní život. Zdeňka Svobodová pracuje ve školství úctyhodných 43 let a pozici ředitelky Mateřské školy 28. října vykonávala od roku 2000.

Obě dámy patří mezi pedagogy, pro které se stala jejich práce posláním a které své nadšení dokáží přenést v pozitivním slova smyslu na své okolí. Nejen za to vše jim patří velké poděkování, které bylo doplněno také předáním pozornosti v podobě daru a květiny. Vedení města vyslovilo přání, aby si obě dámy užívaly příjemné chvíle strávené mimo pracovní poměr a aby na svou praxi vzpomínaly v dobrém.

Během porady byly dále představeny nové ředitelky těchto dvou školek. V MŠ Mašov nastupuje do funkce ředitelky od 1. srpna 2018 paní Věra Nejedlová a v tom samém termínu nastoupí Lenka Dékány do funkce nové ředitelky MŠ 28. října.

„Velice děkujeme Zdeňce Čihákové i Zdeňce Svobodové za jejich dlouhodobé a kvalitní působení v turnovských mateřských školách a novým ředitelkám přejeme do budoucna mnoho spokojených žáků, rodičů i spolupracovníků," doplnila tisková mluvčí města Turnov Anna Šupíková.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj poskytne dotaci horské službě na nákup ochranných pomůcek

Rada Libereckého kraje na svém pravidelném jednání včera rozhodla o poskytnutí neinvestiční dotace pro Horskou službu České republiky ve výši 200 tisíc korun. Za peníze horští záchranáři nakoupí zdravotnický a vakuový materiál či ochranné pomůcky. „Tento objem finančních prostředků již zahrnoval letošní rozpočet, který schválili zastupitelé," poznamenala statutární náměstkyně hejtmana pro resort ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová s tím, že dotace je poskytována na provoz horské služby v regionu Libereckého kraje.

Uzávěrka turnovské fotosoutěže ke 100. výročí republiky je do konce října

U příležitosti oslav 100 let od založení československého státu byla vyhlášená městem Turnov veřejná fotografická soutěž pro fotografy profesionály i amatéry. Na zaslání snímků zbývá necelých 14 dní! Své snímky zasílejte nejpozději do 1. listopadu 2018 na e-mailovou adresu z.strauchova@mu.turnov.cz. Podrobný článek o soutěži i pravidlech


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Technická univerzita v Liberci je tu už 65 let
Společnost Silnice LK prodává nepotřebný movitý majetek
Železnobrodská Sklanda pokřtila novou pec Hedviku
V Krkonoších vytváří nová tokaniště pro tetřívka
Místostarostka Turnova změnila stranu. ANO 2011 proto bude v opozici

Nejčtenější články

18.10.: Od 21. října se bude zase jezdit z Brodu do Semil přes Mlýnský potok
17.10.: V Semilech přemísťují autobusovou zastávku blíže do centra
18.10.: FOTO: Vítězství v Benešovském maratonu obhájil Tomáš Šťastný

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT