Turnovské MŠ Mašov a MŠ 28. října se loučí se svými ředitelkami

03.06.2018 17:22:42 | Autor: TZ města Turnov | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Turnovské MŠ Mašov a MŠ 28. října se loučí se svými ředitelkami

Město Turnov se oficiálně rozloučilo s ředitelkami Mateřské školy 28. října a Mateřské školy Mašov, které po dlouholeté praxi odchází na zasloužený pracovní odpočinek. Při poradě ředitelek turnovských mateřských škol byly dále představeny nové ředitelky těchto dvou školek.

V rámci porady ředitelek turnovských mateřských škol, která proběhla ve čtvrtek 24. května 2018, se vedení města Turnova oficiálně rozloučilo s ředitelkami MŠ Mašov a 28. října. Obě paní ředitelky k poslednímu červenci ukončují svou dlouholetou pedagogickou i řídící činnost z důvodu odchodu do důchodu. Zdeňka Čiháková pracuje ve školství 42 let, z toho na svém současném pracovišti již od roku 1988. Funkci ředitelky této mateřské školy vykonává 26 let, spojila s ní téměř celý svůj profesní život. Zdeňka Svobodová pracuje ve školství úctyhodných 43 let a pozici ředitelky Mateřské školy 28. října vykonávala od roku 2000.

Obě dámy patří mezi pedagogy, pro které se stala jejich práce posláním a které své nadšení dokáží přenést v pozitivním slova smyslu na své okolí. Nejen za to vše jim patří velké poděkování, které bylo doplněno také předáním pozornosti v podobě daru a květiny. Vedení města vyslovilo přání, aby si obě dámy užívaly příjemné chvíle strávené mimo pracovní poměr a aby na svou praxi vzpomínaly v dobrém.

Během porady byly dále představeny nové ředitelky těchto dvou školek. V MŠ Mašov nastupuje do funkce ředitelky od 1. srpna 2018 paní Věra Nejedlová a v tom samém termínu nastoupí Lenka Dékány do funkce nové ředitelky MŠ 28. října.

„Velice děkujeme Zdeňce Čihákové i Zdeňce Svobodové za jejich dlouhodobé a kvalitní působení v turnovských mateřských školách a novým ředitelkám přejeme do budoucna mnoho spokojených žáků, rodičů i spolupracovníků," doplnila tisková mluvčí města Turnov Anna Šupíková.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zloděj z harrachovské směnárny je ve vazbě

Aktuální informace se objevila v souvislosti s krádeží v harrachovské směnárně. V sobotu 19. ledna dopoledne poslal svým rozhodnutím Okresní soud v Semilech 32letého Gruzínce obviněného ze zločinu krádeže ve stadiu pokusu se škodou 1 077 506 korun a z přečinu poškození cizí věci do vazební věznice. Kompletní článek o případu

Termín pro přihlášení obcí do soutěže Zlatý erb prodloužen do 31. ledna

Obce a města Libereckého kraje se mohou ještě několik dní hlásit do soutěže o nejlepší webové stránky. Termín pro podání přihlášek do krajského kola Zlatého erbu organizátoři prodloužili do 31. ledna. Soutěž je organizována v krajských kolech a v navazujícím celostátním kole. Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby svých měst a obcí. Veškeré další informace jsou uvedeny v propozicích soutěže (k dispozici na www.zlatyerb.cz). Účast v soutěži je pro města a obce zdarma. Předchozí článek k soutěži


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Aplikace Horská služba končí
Atleti již po sedmačtyřicáté zaplnili atletickou halu
Florbalistky Turnova rozhodly o svém vítězství v poslední minutě
Přednáškové Putování za minerály 3 probíhá v lednu a únoru
Vzácné poklady ukáže archeologická výstava turnovského muzea

Nejčtenější články

19.01.: Krajský pohár lyžařů pokračoval druhým závodem na Benecku
19.01.: Nejvyšší pojizerská liga pokračovala 12. a 13. kolem
19.01.: Horská služba hledala vyčerpaného turistu pod vrcholem Smrku

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT