Turnovské MŠ Mašov a MŠ 28. října se loučí se svými ředitelkami

03.06.2018 17:22:42 | Autor: TZ města Turnov | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Turnovské MŠ Mašov a MŠ 28. října se loučí se svými ředitelkami

Město Turnov se oficiálně rozloučilo s ředitelkami Mateřské školy 28. října a Mateřské školy Mašov, které po dlouholeté praxi odchází na zasloužený pracovní odpočinek. Při poradě ředitelek turnovských mateřských škol byly dále představeny nové ředitelky těchto dvou školek.

V rámci porady ředitelek turnovských mateřských škol, která proběhla ve čtvrtek 24. května 2018, se vedení města Turnova oficiálně rozloučilo s ředitelkami MŠ Mašov a 28. října. Obě paní ředitelky k poslednímu červenci ukončují svou dlouholetou pedagogickou i řídící činnost z důvodu odchodu do důchodu. Zdeňka Čiháková pracuje ve školství 42 let, z toho na svém současném pracovišti již od roku 1988. Funkci ředitelky této mateřské školy vykonává 26 let, spojila s ní téměř celý svůj profesní život. Zdeňka Svobodová pracuje ve školství úctyhodných 43 let a pozici ředitelky Mateřské školy 28. října vykonávala od roku 2000.

Obě dámy patří mezi pedagogy, pro které se stala jejich práce posláním a které své nadšení dokáží přenést v pozitivním slova smyslu na své okolí. Nejen za to vše jim patří velké poděkování, které bylo doplněno také předáním pozornosti v podobě daru a květiny. Vedení města vyslovilo přání, aby si obě dámy užívaly příjemné chvíle strávené mimo pracovní poměr a aby na svou praxi vzpomínaly v dobrém.

Během porady byly dále představeny nové ředitelky těchto dvou školek. V MŠ Mašov nastupuje do funkce ředitelky od 1. srpna 2018 paní Věra Nejedlová a v tom samém termínu nastoupí Lenka Dékány do funkce nové ředitelky MŠ 28. října.

„Velice děkujeme Zdeňce Čihákové i Zdeňce Svobodové za jejich dlouhodobé a kvalitní působení v turnovských mateřských školách a novým ředitelkám přejeme do budoucna mnoho spokojených žáků, rodičů i spolupracovníků," doplnila tisková mluvčí města Turnov Anna Šupíková.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Slavnosti piva Rohozec se konají v turnovském pivovaru

Už 21. ročník Slavností piva Rohozec se koná v sobotu 23. června od 13 hodin v Pivovaru Malý Rohozec Turnov. Můžete se těšit na hudební skupiny S. P. Band, Těla, Keks, Komunál, Vaťák nebo Prorock. Nebude chybět ani ohňostroj, tradiční sortiment piv a speciální 18° pivo, uvařené ke 100. výročí založení republiky! Přehled sportovních a zábavných akcí v Pojizeří o aktuálním víkendu

Dres Mšena bude oblékat exligista Štajner!

Velmi zvučnou posilu do svých řad hlásí divizní tým Jiskry Mšeno. Prvním získaným hráčem před nastávajícím divizním ročníkem je exligista Jiří Štajner! Odchovanec Senohrab opustil ligové trávníky v roce 2014. Od roku 2015 hájil barvy nedaleké Chrastavy, letos za ní v sezoně vstřelil 12 branek, i přesto ale Chrastava skončila poslední v divizní skupině C a sestoupila. Teď čerstvě 42letý technik přichází na přestup do Břízek a věří, že bude platným hráčem. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovští žáci prochází vodáckou průpravou
Klimeš a Pražáková ukážou na Boučkově statku Příběh koně
Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci
Turnovští občané diskutovali nad projektem nového divadla
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 22. až 24. června

Nejčtenější články

21.06.: Po silném větru zasahovali hasiči zejména na Semilsku a Českolipsku
20.06.: FOTO: Ostrov Art Fest 2018 přilákal do Semil hudbu různých žánrů
20.06.: I.B třída: Zápas o všechno zvládli v Bělé lépe hráči Horní Branné

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT