Turnovské MŠ Mašov a MŠ 28. října se loučí se svými ředitelkami

03.06.2018 17:22:42 | Autor: TZ města Turnov | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Turnovské MŠ Mašov a MŠ 28. října se loučí se svými ředitelkami

Město Turnov se oficiálně rozloučilo s ředitelkami Mateřské školy 28. října a Mateřské školy Mašov, které po dlouholeté praxi odchází na zasloužený pracovní odpočinek. Při poradě ředitelek turnovských mateřských škol byly dále představeny nové ředitelky těchto dvou školek.

V rámci porady ředitelek turnovských mateřských škol, která proběhla ve čtvrtek 24. května 2018, se vedení města Turnova oficiálně rozloučilo s ředitelkami MŠ Mašov a 28. října. Obě paní ředitelky k poslednímu červenci ukončují svou dlouholetou pedagogickou i řídící činnost z důvodu odchodu do důchodu. Zdeňka Čiháková pracuje ve školství 42 let, z toho na svém současném pracovišti již od roku 1988. Funkci ředitelky této mateřské školy vykonává 26 let, spojila s ní téměř celý svůj profesní život. Zdeňka Svobodová pracuje ve školství úctyhodných 43 let a pozici ředitelky Mateřské školy 28. října vykonávala od roku 2000.

Obě dámy patří mezi pedagogy, pro které se stala jejich práce posláním a které své nadšení dokáží přenést v pozitivním slova smyslu na své okolí. Nejen za to vše jim patří velké poděkování, které bylo doplněno také předáním pozornosti v podobě daru a květiny. Vedení města vyslovilo přání, aby si obě dámy užívaly příjemné chvíle strávené mimo pracovní poměr a aby na svou praxi vzpomínaly v dobrém.

Během porady byly dále představeny nové ředitelky těchto dvou školek. V MŠ Mašov nastupuje do funkce ředitelky od 1. srpna 2018 paní Věra Nejedlová a v tom samém termínu nastoupí Lenka Dékány do funkce nové ředitelky MŠ 28. října.

„Velice děkujeme Zdeňce Čihákové i Zdeňce Svobodové za jejich dlouhodobé a kvalitní působení v turnovských mateřských školách a novým ředitelkám přejeme do budoucna mnoho spokojených žáků, rodičů i spolupracovníků," doplnila tisková mluvčí města Turnov Anna Šupíková.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Turnově zahájili výstavbu chodníku v Sobotecké ulici

Byla zahájena výstavba nového chodníku a veřejného osvětlení v Mašově, Sobotecké ulici. Nový chodník bude po levé straně od ulice U školy až na křižovatku na Kalužníku a malá část bude po pravé straně od ulice U školy k autobusové zastávce. „Stavbu realizuje firma MIZERA - STAVBY, a.s., Lomnice nad Popelkou. Stavba bude dokončena do 31. 10. 2018. Stavba bude realizována po úsecích, kde bude částečně omezen provoz. Veškerá omezení budou vždy na nezbytně nutnou dobu. Děkujeme za dodržování základních zásad bezpečnosti," upřesnila Stanislava Syrotiuková z odboru správy majetku MěÚ Turnov.

Eurion 2018 přivítá na Smržovce Lenku Dusilovou i Janu Uriel

Už 27. ročník Letní slavnosti Eurion začíná tradičně v pátek 17. srpna hudebním festivalem v lesoparku u Parkhotelu, pokračuje v sobotu pestrým hudebně-zábavným programem, který vyvrcholí večerní taneční veselicí a končí nedělní Pivrncovou jízdou veteránů. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Galerie Vlastimila Rady ukazuje divadelní tvorbu Renaty Hans
Do sezony odstartovala i okresní fotbalová soutěž
K vážné nehodě motorkáře došlo v Harrachově
Štěpánův jarmark oživí 126. výročí rozhledny Štěpánka
Ve vrchlabském parku pořádají 10. ročník závodu horských kol

Nejčtenější články

16.08.: Nálezce odevzdal do Muzea Českého ráje poklad mincí ze 14. století
14.08.: Obrazem: V Jizeře je málo vody, v Dolní Sytové naměřeno jen 30 cm
14.08.: Jablonecká hudební noc popáté zve především rockové fanoušky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT