Turnovský box pokračuje ve vítězné sérii

19.01.2014 20:22:20 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovský box pokračuje ve vítězné sérii

V Rakovníku pokračovala v sobotu 18. ledna Česká národní liga boxu. Zástupci Box TJ Turnov se zde utkali ve třech zápasech, z toho dvakrát vítězně - Djon Akhmatjonov i Míra Kravec! Těsně na body prohrál jen mladý Filip Vertéši.

Nejmladší z turnovské výpravy Filip Vertéši nastoupil ke svému druhému zápasu. Jeho soupeř měl na kontě již 25 zápasů, ale i přes jeho velké zkušenosti s nim Filip odboxoval velice vyrovnaný zápas, jenž prohrál těsně na body. „Filip je naším velkým talentem, který toho ještě hodně dokáže!," uvedl jeho spolubojovník v týmu Miroslav Kravec. 

V dalším zápase se utkal Djon Akhmatjonov. Byl to pro něj druhý zápas a zároveň druhé vítězství, odvedl v zápase podle trenérů perfektní práci! V posledním utkáni nastoupil ke svému třetímu zápasu Miroslav Kravec, který v úvodu druhého kola zvítězil, když soupeři zasadil technické KO.

Turnovský box aktuálně stále přijímá muže, ženy a děti od 7 let, kteří si chtějí zlepšit fyzickou kondici nebo zkusit štěstí v ringu. Trénuje se čtyřikrát týdně v tělocvičně Pod Výšinkou (naproti zatáčce). V pondělí a ve středu od 16.00 a 17.30 hodin, ve čtvrtek od 17.30 a v neděli od 10.00. V úterý a ve čtvrtek mají navíc trénink děti.

Turnovští boxeři úspěšní v dalším kole ligy v Mladé Boleslavi

FOTO: Divákům v turnovské hale se představili místní boxeři a jedna boxerka

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Petr Beitl rezignoval na svoji funkci krajského zastupitele

Petr Beitl na úterním zasedání krajského zastupitelstva podal rezignaci na mandát zastupitele Libereckého kraje a předsedy výboru pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch. Důvodem je jeho zvolení do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v letošních volbách. Podle svých slov je připraven se jako poslanec dál podílet na projektech Libereckého kraje. V pětačtyřicetičlenném krajském zastupitelstvu by jeho náhradník měl složit slib na příštím zasedání. Výsledky parlamentních voleb

Materiály do rady kraje a zastupitelstva od listopadu už pouze elektronicky

Stohy papíru a doslova stovky podpisů. To ještě donedávna bylo nutné pro odsouhlasení materiálů pro jednání krajské rady a zastupitelstva. Od poloviny letošního listopadu se to změní - Liberecký kraj zavádí schvalování dokumentů elektronicky. „Krajský úřad Libereckého kraje se snaží využívat možností moderních technologií dlouhodobě a průběžně. V současné době máme snahu fungování úřadu zlepšit a zejména snížit množství fyzického papíru, který používáme. Budeme postupně přecházet na plně elektronickou verzi oběhu dokladů, elektronizace smluv a celé řady dalších dokladů a papírů, které v úřadě dnes a denně vznikají a obíhají. Od listopadu letošního roku tedy již budeme například schvalovat materiály předkládané do rady kraje a zastupitelstva pouze elektronicky," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Turnově rozdělovali dotace z druhé výzvy kulturního fondu
Vzácnou Měsíčnici hledejte na přírodní památce Líska
Hasiči-lezci plnili v Semilech a okolí náročné úkoly
Programy na Krkonošské železnici zvedly zájem o Pojizerský Pacifik
Dalmach byl proti Chotěboři blízko první výhře, nakonec má jen bod

Nejčtenější články

24.10.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola
24.10.: Turnovští basketbalisté se v nové sezoně vezou na vítězné vlně
24.10.: Na 27. ročníku Jilemnického krosu byl nejrychlejší Ondřej Pilař

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se sex shop staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT