Turnovská sportoviště jsou dětem k dispozici i o prázdninách

05.07.2014 10:18:46 | Autor: pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovská sportoviště jsou dětem k dispozici i o prázdninách

Sportovat je možné v Turnově i o prázdninách, k dispozici budou některá školní a další hřiště, ale také plavecký bazén na Výšince.

Hřiště u základní školy v ulici 28. října bude v červenci provozu od pondělí do pátku v době od 12 do 20 hodin, v srpnu bude možné na tomto hřišti sportovat od pondělí do soboty od 9 do 18 hodin. Hřiště u základní školy v Žižkově ulici budou přístupná v červenci od pondělí do soboty od 9 do 17 hodin a v srpnu od pondělí do pátku od 12 do 20 hodin.

„Mládež a děti v doprovodu rodičů bude mít vstup zdarma. Dospělí se musí hřiště pronajmout a zaplatit dle schváleného ceníku. Bližší informace poskytnou správcové hřišť. U ZŠ 28. října na telefonním čísle 731 712 068, v případě ZŠ Žižkova na telefonu 739 988 748. Dobu užívání hřišť je možné prodloužit na základě telefonické dohody. Na školní hřiště u gymnázia bude nepřetržitý volný vstup, stejně tak na hřiště Duhová energie v ulici Alešova. Příjemné prázdninové sportování přeje odbor školství, kultury a sportu," dodala Renata Brychová z odboru školství, kultury a sportu města Turnov.

O prázdninách je v provozu i plavecký bazén

Provoz městského bazénu v Turnově na Výšince bude zajištěn v termínu od 30. června do 17. srpna 2014 a veřejnost bude mít možnost přijít si zaplavat v pondělí a ve středu od 6.30 do 12.00, v úterý, čtvrtek, pátek, sobotu a neděli v době od 14.00 do 20.00. Vstupné je pro děti 35 korun a pro dospělé 45 korun. Lekce aquaaerobicu se budou konat každé pondělí od 19 hodin.

„Také je možnost zakoupit si výhodné permanentky nebo si celý bazén pronajmout za 800 korun na hodinu," informoval jednatel Městské sportovní Turnov Jindřich Kořínek a upozornil, že vstup do plaveckého bazénu je povolen dětem od 3 let. Děti do deseti let mohou navštívit bazén pouze v doprovodu dospělé osoby. „Od 18. srpna do 17. září bude plavecký bazén uzavřen a znovu otevřen v pondělí 18. září 2014," doplnil Kořínek.

Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Sdružení Český ráj opět připravilo prázdninovou nabídku na každý den
Prázdniny začaly, na hradech a zámcích očekávají zvýšený zájem
Slavnost Kámen a šperk zahájí podesáté prázdniny v Českém ráji
Prázdninové kulturní akce v Turnově

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Malba Svět vody Heshama Malika v přepeřské elektrárně je dokončena
Turnovský pumptrack získává podobu, otevřou ho na konci prázdnin
Zlatá popelnice 2019: nejlíp třídí odpady v Jablonečku a Rokytnici
Památkou Libereckého kraje 2019 je sídlo sklářské společnosti Lasvit
Proměny míst představí putovní výstava Má vlast cestami proměn

Nejčtenější články

01.07.: V Košťálově někdo střílí na domácí kočky. Dvě jsou zraněné
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
30.06.: Program Jilemnického léta 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT