Turnovští fotbalisté nadělili Náchodu sedmičku

22.09.2013 14:38:16 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovští fotbalisté nadělili Náchodu sedmičku

Fotbalisté FK Pěnčín-Turnov šli oproti předchozím zápasům v Náchodě od začátku za vítězstvím a v útoku jim vycházelo téměř vše. Díky tomu nadělili soupeři celkem sedm gólů a jejich protivník kvůli špatnému skóre klesl dokonce až na poslední příčku tabulky.

Náchod - FKP Turnov 1:7 (0:4)

Hosté přijeli do Náchoda zdravě sebevědomí, a to se ještě zlepšilo ve 4. minutě, kdy po rohu Papouška hlavou otevřel skóre Ježek. V 19. minutě uvolnil Novotný ještě na vlastní polovině Ježka, ten viděl vyběhnutého brankáře a kousek za půlící čárou, tedy asi ze 40 metrů jej nádherným dloubákem překonal - 0:2. Za dvě minuty Ježek dokončil čistý hattrick, když po přihrávce Novotného obešel zblízka i domácího gólmana. Ve 28. minutě přidal čtvrtý gól Finklár po přihrávce Papouška. Před přestávkou se dostali do velké šance i domácí, ale brankář Hauzr, vypomáhající v tomto utkání z áčka Slovanu Liberec, dobře zasáhl proti hlavičce Srkala.

Úvod druhého poločasu patřil domácím, když nejprve Hauzr zázračně vyrazil nebezpečnou střelu na rohový kop, ale z něj už snížil na 1:4 Rampola. V 65. minutě centr Finklára našel aktivního Ježka, ale brankář Baláž jej vychytal. O dvě minuty rozehráli sérii narážeček Papoušek s Finklárem a Papoušek nakonec střelou k pravé tyči zvýšil na 1:5. Poté se opět Hauzr předvedl při střele Srkala. V 78. minutě centroval Finklár, a tentokrát V. Hurt hlavou upravil na 1:6. V 82. minutě střídající Tvrdý připravil pozici pro V. Hurta, který uzavřel skóre zápasu na 1:7.

„Šli jsme do začátku do zápasu naplno a díky dobrému nástupu mohli hrát celé utkání v pohodě. Pro domácí Náchod je výsledek až krutý, ale nám dnes v útoku vycházelo vše. Doufám, že vysoká výhra je pro fanoušky dobrou pozvánkou na příští domácí zápas s Kutnou Horou," uvedl po zápase vedoucí mužstva FKP Turnov Petr Horáček.

Branky: 50. Rampola - 4., 19. a 21. Ježek, 28. Finklár, 67. Papoušek, 78. a 82. V. Hurt. Rozhodčí: Vrzal, ŽK: 2:2. Diváků: 160. FKP Turnov: Hauzr (85. Malý) - D. Hurt, Ginzel, Hušek, Petřík - Finklár (80. Náhlovský), Janů, Novotný (64. Nedošetko), V. Hurt - Papoušek, Ježek (77. Tvrdý).

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek šestého podzimního kola

Další divizní zástupce Pojizeří: Vítěznou šňůru Jablonečku utnula Kutná Hora

Související články o zápasech FKP Turnov:

Papoušek povedenými trestnými kopy zajistil Turnovu alespoň remízu

Fotbalisté FKP Turnov zklamali v Letohradě

VIDEO: Turnováci rozdrtili 4:1 Ústí a vystoupali na druhou příčku divize

VIDEO: Turnov zdolal Vysoké Mýto, hosté v závěru neproměnili penaltu

VIDEO: Derby divizních týmů skončilo stejně jako v poháru remízou

VIDEO: Turnov i v deseti porazil v pojizerském derby Železný Brod

VIDEO: Pohárové kouzlo Jablonečku pokračuje, na penalty udolal Turnov

Fotbalisté FKP Turnov si hodně slibují od spojení s Libercem

Další aktuální fotbalové informace čtěte v rubrice SPORT - Fotbal

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Místní poplatek z pobytu v Turnově 2026

Městský úřad Turnov, odbor finanční informuje o výši a splatnosti místního poplatku z pobytu pro rok 2026. Od roku 2025 platí Obecně závazná vyhláška č. 7/2023 o místním poplatku z pobytu. Ubytovatel vybírá za osobu a noc 30 Kč za úplatný pobyt trvající nejvýše 60 po sobě jdoucích dnů u jednoho poskytovatele pobytu bez ohledu na to, kde je poskytnut nebo jaký má účel. Tedy vedle hotelů, motelů a penzionů se jedná také o soukromé domy, byty, ateliéry, karavany, stany apod. Ubytovatelé vybraný poplatek odvádí pololetně v hotovosti nebo na účet města, a to vždy do 15 dnů po skončení příslušného pololetí.

Obojživelníci se v Libereckém kraji opět dostanou k rybníkům bezpečně

Liberecký kraj bude i letos přenášet obojživelníky přes silnice na místa, kde se rozmnožují, aby nedocházelo k jejich hromadným úhynům. Krajská rada včera schválila podání žádosti o dotaci z programu Ministerstva životního prostředí, který podporuje péči o přírodu a chráněné druhy. „Projekt se osvědčil již v předchozích letech a díky němu se podařilo zachránit stovky žab a čolků. Každý rok sledujeme, jak se zvířata bezpečně dostávají na svá místa rozmnožování, a víme, že podobné akce veřejnost velmi oceňuje," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pralyžaři opět míří na zásadské závody postaru
Výstavu Ellen Jilemnické v Semilech okoření komentovaná prohlídka
ČEZ Jizerská 50 již klepe na dveře
Nízkoprahové centrum v Semilech nabízí pomocnou ruku pro mládež
Radek Juška pošesté dominoval na Jablonecké hale

Nejčtenější články

29.01.: ČEZ Jizerská 50 již klepe na dveře
28.01.: Krajské týdny pro neziskový sektor opět propojí organizace i veřejnost
29.01.: Nízkoprahové centrum v Semilech nabízí pomocnou ruku pro mládež

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT