Tým F.A.Zole Česká Lípa otočil v Turnově zápas s Dalmachem

31.01.2013 13:06:34 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Ani vedení 3:1 nestačilo v neděli futsalistům FC Dalmach Turnov k získání vítězství. Hráči týmu F.A.Zole Česká Lípa otočili stav ještě do poločasu ve svůj prospěch a vedení udrželi přes velkou snahu domácích až do konce.

V tabulce to pro turnovské hráče znamená sedmou příčku, ale stále není ztracen postup do play off, protože na třetí Slavii Liberec i čtvrtou Chotěboř ztrácejí jen 5 bodů. Příští utkání hraje Dalmach už v pátek 1. ledna ve sportovní hale v Neveklově s jedenáctým Arsenalem Benešov.

Dalmach Turnov - F.A.Zole Česká Lípa 6:9 (3:4)

Lépe začali hosté, když v 5. minutě Koubus neudržel tvrdou střelu a Vodrážka dorazil míč do sítě. O minutu později za Dalmach dokázal srovnat Petřík, který přeloboval brankáře. V téže minutě šel dokonce Turnov do vedení po přímém kopu Jíry, který umístil do sítě Daniel Hurt. Poté měli na noze několik slibných šancí Petřík a bratři Hurtové a nakonec se trefil Vojta Hurt, který přesnou střelou mířil do šibenice - 3:1. Pak však pro Dalmach přišel černý konec první půle. V 16. minutě nejprve dokázal snížit za hosty Havlásek, v 17. minutě srovnal Vojtěch Brož a v poslední minutě dokonal obrat jeho bratr Zdeněk - 3:4.

V druhém poločase si domácí vytvořili obrovský tlak v první pětiminutovce, ale ten otupil Vojtěch Brož brankou na 3:5. O chvíli později za Dalmach dokázal srovnat po přihrávce Vojty Hurta Petřík, který poté ve 27. minutě dokonce i srovnal na 5:5. Bohužel hned na to se po rozehrávce F.A.Zolí se probil až ke Koubusovi Vojtěch Brož a mířil přesně k tyči - 5:6. V 35. minutě propálil Koubuse z bezprostřední blízkosti Vodrážka - 5:7. V 36. minutě neproměnil Jíra za Dalmach desetimetrový kop za akumulované fauly, ale naštěstí hned z rozehraného rohového kopu snížil Petřík - 6:7. Minutu před koncem hráči Dalmachu se před dělovkou Vodrážky rozestoupili ve zdi a míč skončil v síti - 6:8. V poslední minutě poté dokonal pohledný zápas Vojtěch Brož, který překonal při power-play Bakeše.

Branky: Petřík 3, V. Hurt 2, D. Hurt, - V. Brož 4, Vodrážka 3, Havlásek, Z. Brož. Sestava Dalmachu: Koubus - Jíra, Krejčík, Bernard, Bakeš, V. Hurt, D. Hurt, Vávra, Petřík.

Další výsledky 14. kola: Litoměřice - Dobřichovice 5:1, Betis Kadaň - Arsenal Benešov 1:4, FC Brandýsek - Hradec Králové 5:3, Goll Běloves - Slavia Liberec 2:13, Boca Chotěboř - Olympik mělník 5:3.