Únorová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

04.02.2016 10:03:44 | Autor: Linda Novotná a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Únorová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

V programu semilského Kina Jitřenka v únoru najdete zahraniční filmy Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda, Už teď mi chybíš, Malý princ, Lemmy, Deadpool a Dánská dívka, ale i české novinky Padesátka, Rodinný film, Řachanda a Decibely lásky.

 

Hlavní programová nabídka v únoru 2016:

Další díl Star Wars vzbuzuje zájem fanoušků i v Česku

Star Wars: Síla se probouzí

Čtvrtek 4. 2. 16.30, pátek 5. 2. 16.30, sobota 6. 2. 17.30, neděle 7. 2. 17.30
Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí.
Režie: J.J. Abrams. Scénář: Lawrence Kasdan, J.J. Abrams, Michael Arndt.
Sci-fi/ Dobrodružný/ Akční/ Fantasy. USA, 2015, 136 minut, vstupné 130 Kč. Podrobnosti a trailer filmu

Revenant: Zmrtvýchvstání

Čtvrtek 4. 2. 20.00, pátek 5. 2. 20.00
Americký západ, Jižní Dakota, 1823. Místo a čas s hodně relativní hodnotou lidského života. Zkušený lovec a trapper Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) je se svým synem na výpravě s lovci kožešin. Uprostřed hlubokých lesů vzdorují nečekaným útokům indiánů a musí na své pouti překonávat nemilosrdnou, zatím nezmapovanou krajinu plnou nástrah.
Dobrodružný film USA, 156 minut, 120 Kč.

Padesátka

Sobota 6. 2. 20.30, neděle 7. 2. 20.00
Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělaj, co chtěj. Opravdovým kořením Krkonoš jsou místní horalé, kteří zde žijí, ať už je sezóna jakákoliv. Lyžařka s jednou nohou, rolbař, jenž na Tři krále nepije, legendární lovec žen ozdobený neplodností, barman se zálibou ve věštění. A také Pavka, nejstarší žijící člen tradiční běžkařské rodiny Bulánů. Vždyť jeho otec zlomil během padesátky hůlku a stejně doběh jedenáctej, a svého syna nechal Pavka porodit na Sněžce ve vysoké nadmořské výšce, aby se rychleji okysličoval. Jenže právě syn Jura mu dělá starosti. Místo běžkování totiž nahání úplně jiné padesátky. Je závislý na svádění zralých žen, jimž vyhání mráz z duší. Na závod, který Jura asi znovu nedokončí, přijíždí se svou matkou Jan Hilský a vedle skvělého času má i jeden osobní cíl. Za jeho splněním se vydává „nahoru" - do zasněženého světa horských chat. Spustí tam lavinu událostí a vzpomínek a v neposlední řadě se naučí, jak se proflusává mlha.
Režie: Vojtěch Kotek. Scénář: Petr Kolečko.
Komedie Česko, 2015, 97 minut, 100 Kč.

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Sobota 6. 2. 15.00, neděle 7. 2. 15.00, pondělí 8. 2. 17.00, úterý 8. 2. 17.00, středa 10. 2. 17.00
Čiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Jejich nový, už čtvrtý příběh začíná tradičně: velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore totiž dostanou podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí. Toto žádání o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili této naprosto příšerné katastrofě.
Režie: Walt Becker. Scénář: Randi Mayem Singer, Adam Sztykiel.
Komedie/ Rodinný/ Hudební/ Animovaný. USA, 2015, 92 minut, 130/ 110 Kč.

Fakjů, pane učiteli 2

Pondělí 8. 2. 19.30, úterý 9. 2. 19.30
Být úspěšným lupičem vyžaduje mít pevné nervy. A když jste k tomu i učitelem na střední, potřebujete nervy jako špagáty a vražednou bezohlednost. A přesně díky tomu u školní tabule uspěl bývalý zločinec a současný samozvaný učitel Zeki Müller (Elyas M´Barek) v bláznivé školní komedii Fakjů pane učiteli. A nyní je všemi milovaný kantor Zeki Müller zpět. K jeho smůle jej v pedagogické kariéře čekají i zásadní nepříjemnosti: především ranní vstávání a voprsklí studenti. Prostě a jednoduše mu kariéra učitele připadá mnohem náročnější než jeho dosavadní poněkud trestná činnost. Díky kontaktům z minulosti také přijde ke slušné hromádce kradených diamantů, které rafinovaně ukryje do plyšového medvídka. Jenže jeho tak trochu potrhlá kolegyně Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurth) plyšáka bezelstně věnuje dětské charitě v Thajsku...
Komedie Německo, 2015. Režie a scénář: Bora Dagtekin. 115 minut, 100 Kč.

Už teď mi chybíš

Středa 10. 2. 19.30, čtvrtek 11. 2. 19.30
Milly (Toni Colette) a Jess (Drew Barrymore) byly odjakživa nejlepšími kamarádkami. Od dětství spolu sdílely absolutně všechno - tajemství, šaty, dokonce i kluky, se kterými chodily. Návštěvy bujarých večírků plných alkoholu a drog či vyvádění ztřeštěností jim zůstaly od mládí až do dospělosti. V životě ale jednou nastane chvíle, kdy se každý musí začít chovat dospěle... Nebo ne? Snažit se žít „dospěle" má ale různé podoby. Zatímco Milly má úžasnou práci a žije v krásném městském domě s manželem Kitem (Dominic Cooper) a dvěma dětmi, Jess a její přítel Jago (Paddy Considine) žijí bohémským životem na hausbótu na londýnském kanálu. Přátelství Milly a Jess je však stále pevné jako skála a život je jednou velkou zábavou. Každá zábava však jednou skončí a pro Milly s Jess to platí dvojnásob. Jess po mnoha neúspěšných pokusech, kdy se pokusila otěhotnět, konečně prolomila smůlu a chce s Milly oslavit radostnou zprávu. Ta má bohužel úplně opačnou novinku - byla jí zjištěna rakovina prsu. Vydrží jejich přátelství všechno špatné i dobré?
Režie: Catherine Hardwicke. Scénář: Morwenna Banks
Komedie/ Drama/ Romantický, Velká Británie, 2015, 112 minut, 100 Kč.

Malý princ

Čtvrtek 11. 2. 14.30, pátek 12. 2. 15.00, sobota 13. 2. 15.00, neděle 14. 2. 15.00
Od Marka Osborna, režiséra Kung Fu Pandy, přichází první celovečerní animovaná adaptace slavného díla o přátelství, lásce a skutečném štěstí. Ústřední postavou je malá holčička, kterou se její maminka snaží připravit na skutečný svět dospělých. Její plán naruší trochu excentrický, leč dobrosrdečný soused, letec, který holčičce představí neobyčejný svět, jenž mu před dávnou dobou představil Malý princ. Ve světě, kde vše je možné, začne pro malou holčičku kouzelná cesta uvnitř vlastní představivosti, na které znovuobjeví své dětství a zjistí, že skutečně můžeme vidět jen srdcem.
Režie: Mark Osborne. Předloha: Antoine de Saint-Exupéry (kniha). Scénář: Irena Brignull, Bob Persichetti.
Animovaný/ Fantasy, Francie, 2015, 106 minut, vstupné 100 Kč, pouze 60 Kč (v rámci kino senior 11.2).

Filmový klub: Koza

Čtvrtek 11. 2. od 19.30
Bývalý olympionik, boxer Peter Baláž, přezdívaný Koza, žije se svou partnerkou Mišou v ghettu sociálně vyloučených. Miša nečekaně otěhotní a je rozhodnuta nechat si dítě vzít. Nutí Kozu, aby sehnal peníze na potrat. Koza, který už delší dobu netrénuje, se rozhodne vstoupit opět do ringu, ale nechce vydělat na potrat - chce získat peníze na to, aby Míšu přesvědčil, že si dalšího potomka mohou dovolit. Koza se tak vydává se svým manažerem na „turné", ve kterém však nejde o vítězství, ale o to, kolik úderů dokáže Koza vydržet. Ve filmu hraje sám sebe nejen Peter Baláž, účastník olympiády v Atlantě, ale také jeho trenér Ján Franek, který boxoval na olympiádě v Moskvě.
Režie: Ivan Ostrochovský. Scénář: Ivan Ostrochovský, Marek Leščák.
Drama/ Road movie Slovensko/ Česko, 2015, 75 minut, 80 Kč.

Decibely lásky

Pátek 12. 2. 17.00, sobota 13. 2. 17.30, neděle 14. 2. 20.00, pondělí 15. 2. 19.30, a pátek 19. 2. 17.30
Decibely lásky jsou příběhem tří generací, které prožívají své touhy, sny, naděje i zklamání, a přitom nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění. Okolnosti se mění, ale věčná touha milovat a být milován zůstává. Mladý umělec Dan (Filip Cíl) sní o úspěchu, ale zatím si odpykává veřejně prospěšné práce při úklidu města. Jeho šéfem je Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.), který spolu s Otou (Pavel Horváth) pracuje v Technických službách na Plzeňském magistrátu, kde mají na starosti úklid města. Dan se na diskotéce seznámí s Betkou (Alžběta Bartošová), Kristiána zaujme Danova pohledná sestra Danka, která za bratra stále žehlí jeho průšvihy. Ne všechno ale vychází. Betčina nepřejícná kamarádka (Aneta Vrzalová) a její přítel Robert (Jakub Grafnetr) se rozhodnou vše zkomplikovat nefér hrou. A zatímco Danka s Kristiánem hledají cestu, jak konečně zakotvit „v neklidných vodách života", tak Kristiánův táta Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) a Betčina šarmantní tetička (Iva Janžurová) dokazují celému světu, že věk je pouhé číslo. Kristiána navíc čeká, spolu s nápravou dávné křivdy, jak mu to radí jeho nejlepší kamarádka Lenka (Lucie Vondráčková), i nalezení „cesty" k dceři Jitce (Marika Šoposká).
Komedie/ Muzikál/ Romantický, Česko, 2016, Režie a scénář: Miloslav Halík. 85 minut, 140 Kč.


13 hodin: Tajní vojáci z Benghází

Pátek 12. 2. 19.30, sobota 13. 2. 20.00
Film 13 hodin: Tajní vojácí z Benghází rekonstruuje útok islámských milicí na americkou ambasádu v libyjském Benghází, k němuž došlo 11. září roku 2012. Hlavními hrdiny tohoto akčního thrilleru jsou členové speciální ochranky ambasády, kteří se snaží islamisty odrazit.
Režie: Michael Bay. Předloha: Mitchell Zuckoff (kniha). Scénář: Chuck Hogan.
Akční/ Drama/ Thriller USA, 2016, 144 minut,

MET: Kouzelná flétna | Wolfgang Amadeus Mozart

Neděle 14. 2. od 17.30
Záznam vůbec prvního představení přenášeného živě z Metropolitní opery z 30. 12. 2006, kterým Met odstartovala svůj cyklus MET in HD. Jedna ze základních oper světového repertoáru, poslední opera W. A. Mozarta, jejíž hudební jazyk výrazně ovlivnil mnoho významných světových skladatelů, např. L. v. Beethovena, C. M. Webera. Děj opery klade a řeší otázku po smyslu světa v pohádkové formě - vítězí v ní dobro nad zlem, skromnost nad pýchou, rozum nad ošidností smyslů, láska nad nenávistí a pravda nad lží. Julie Taymor uvedla ve své režii na jeviště nejrůznější vizuální efekty včetně létajících ptáků, tančících medvědů a hvězdně se třpytící Královny noci! Prostě „pastva" pro uši i pro oči! Představení pro celou rodinu.
Bonusová opera, která je uváděna k 10. letému výročí existence projektu přímých přenosů. Záznam opery je z roku 2006.
Režie: Julie Taymor, USA, 2006, anglicky / české a anglické titulky, 112 minut, vstupné 300 Kč.

Dokument Lemmy uctí zpěváka a zakladatele Motörhead Lemmy

Úterý 16. 2. 19.30, středa 17. 2. 19.30
Dokument zobrazující osobní i profesionální život Lemmyho Kilmistera, britského zpěváka a baskytaristy, zakladatele heavy-metalové skupiny Motörhead.
Režie: Greg Olliver, Wes Orshoski. Scénář: Greg Olliver, Wes Orshoski.
Dokumentární/ Životopisný/ Hudební, USA, 2010, 116 minut, 120 Kč. Podrobnější pozvánka

Rodinný film

Čtvrtek 18. 2. 17.00 a 19.30, pátek 19. 2. 20.00, neděle 21. 2. 17.30
Jak se vypořádají s nečekanou svobodou dvě dospívající děti, jejichž rodiče se vydali na plavbu jachtou po oceánu? Co udělá odloučení s dosud perfektně fungující rodinou? A co když do tohoto rodinného „testu" vstoupí další, nečekaně dramatická událost?
Režie: Olmo Omerzu. Scénář: Olmo Omerzu, Nebojša Pop-Tasić.
Drama Česko, 2015, 95 minut, 80 Kč, studenti 60 Kč.

Dánská dívka

Sobota 20. 2. 20.00, neděle 21. 2. 20.00
Oscarový režisér Tom Hooper natočil podle stejnojmenné knihy milostný příběh inspirovaný skutečným životním osudem dánské malířky Gerdy Wegener a jejího partnera Einara. Ten zjistí, že je ženou v mužském těle a jako první na světě podstoupí operaci vedoucí ke změně pohlaví.
Režie: Tom Hooper. Předloha: David Ebershoff (kniha). Scénář: Lucinda Coxon.
Drama/ Romantický/ Životopisný, Velká Británie/ Německo/ USA, 2015, 120 minut, 120 Kč.

Cesta na nejbezpečnější místo Země

Pondělí 22. 2. od 19.00
Ve světě se dosud nashromáždilo více než 350 000 tun vysoce radioaktivního atomového odpadu. Každým rokem přibývá dalších více než 10 000 tun. Je to ten nejnebezpečnější odpad, který byl kdy vyprodukován a na příští stovky tisíce let je nutné ho bezpečně uskladnit a ochránit tak před zkázou nejen životní prostředí, ale celé lidstvo. Režisér Edgar Hagen doprovází nukleárního fyzika Charlese McCombieho na jeho celosvětové průzkumné cestě „za nejbezpečnějším místem na Zemi" a pokládá nepříjemné otázky: Smíme prosadit konečné úložiště oproti vůli rezidentů? Do jaké míry může finanční faktor hrát roli při určení místa? Existuje vůbec konečné úložiště anebo jsou všechna řešení pouze dočasná? Cesta na nejbezpečnější místo Země zviklá naše utkvělé představy o světě a zavede nás na hranici vědění a společenské míry zodpovědnosti.
Dokumentární Švýcarsko/ Austrálie/ Rakousko/ Čína/ Švédsko/ USA/ Velká Británie/ Německo/ Japonsko, 2013, Režie a scénář: Edgar Hagen. 100 minut.

Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek 3D

Sobota 20. 2. 17.30, neděle 21. 2. 15.00, a sobota 27. 2. 15.00, neděle 28. 2. 15.00
Na malém exotickém ostrově žije velmi přátelský papoušek Úterý ve společnosti svých zvířecích přátel. Úterý celý život sní, že bude objevovat svět. Po strašlivé bouři najde Úterý na pláži stvoření, které nikdy neviděl: člověka jménem Robinson Crusoe. Úterý velmi rychle pochopí, že tenhle dvounohý tvor by mohl být jeho šancí dostat se z ostrova pryč. Stejně tak Robinson Crusoe zjistí, že aby přežil na neobydleném ostrově, musí využít pomoci chytrého papouška a jeho zvířecích kamarádů. Pro Robinsona není sbližování právě snadné, protože zvířata neumí mluvit člověčí řečí. Pomalu se však stávají přáteli a začínají společný život plný dovádění, zábavy a dobrodružství. Jejich klid však jednoho dne naruší dvě divoké kočky, které chtějí všechny na ostrově zotročit.Schyluje se k velké bitvě. Robinson a jeho přátelé musejí spojit své síly. Aby zachránili svůj domov, musí zlotřilé kočky porazit.
Režie: Vincent Kesteloot, Ben Stassen. Scénář: Domonic Paris, Graham Welldon.
Animovaný Francie, 2015, 90 minut, 150 Kč.

Deadpool

Úterý 23. 2. 19.30 a středa 24. 2. 19.30
Nejnetradičnější komiksový antihrdina společnosti Marvel, bývalý člen speciálních jednotek a zběhlý žoldák Wade Wilson, se podrobil experimentu, díky kterému získal schopnost rychlého samouzdravování. Wade po tomto experimentu přijme alter ego Deadpool. Vyzbrojený novými schopnostmi a zvráceným černým humorem, pronásleduje muže, který mu téměř zničil život.
Režie: Tim Miller. Scénář: Rob Liefeld, Fabian Nicieza, Rhett Reese, Paul Wernick.
Akční/ Fantasy/ Sci-fi, USA, 2016, 106 minut.

Bio senior: Gangster Ka: Afričan

Čtvrtek 25. 2. od 14.30
Po nepochopitelném útěku přímo z rukou policie, opouští Kraviec Českou republiku. Začíná nová etapa jeho zločinného života. Káčko už nemá co ztratit. Teprve teď začíná vyplouvat na povrch veškerý odpad, který po něm zbyl. Káčko se usazuje na Seychelských ostrovech, v rukou má směnku na 80 milionů, která z fleku může položit premiéra i vládu. 6 miliard z vytunelovaného podniku ČEPRO se pomalu rozpustilo, je potřeba přijít s novým zdrojem příjmu. I kdyby kvůli tomu měl udělat státní převrat. Česká republika tak exportuje do světa gangstera prvotřídního formátu. Ať už to jsou Seychely nebo Jihoafrická republika, všude kam tento gangster vstoupí, likviduje místní mafii a nastoluje vlastní řád. Na povrch se derou negativní vlastnosti jeho charakteru v závislosti na přemíře užívání drog a alkoholu. Káčko se mění z nadprůměrně inteligentního podvodníka na nejtemnějšího gangstera, vraha a obchodníka s narkotiky. A to je místo v polosvětě, ze kterého není návratu... Závěrečná část temného příběhu Gangster Ka: Afričan režiséra Jana Pachla zdůrazňuje fakt, že spáchané zlo nemůže být jen tak pominuto. Jaké jsou mechanismy organizovaného zločinu? Lze nad nimi zvítězit?
Krimi/ Drama/ Thriller, Česko, 2015, Režie a scénář: Jan Pachl. 100 minut,

Řachanda

Čtvrtek 25. 2. 17.00, pátek 26. 2. 17.00, sobota 27. 2. 17.30
Pohádka o rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Až když se trojice ocitne shodou okolností v kouzelném Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, naučí se od nich to, co je nedokázali do té doby naučit sami lidé - že tak, jak se chováme k ostatním, tak se pak oni chovají k nám. Neboli že co dáváš, to se ti vrátí. Ale co by to bylo za příběh, kdyby kromě ponaučení, zábavy a milých postav chyběla láska? A tak se stane, že kromě toho, že se princezna Markétka napraví, se také zamiluje do obyčejného Matěje...
Pohádka Česko, 2016. Režie: Marta Ferencová. Scénář: Daniel Miňovský. Vstupné 120 Kč.

Filmový klub: Zbrusu nový zákon

Čtvrtek 25. 2. od 19.30
Bůh existuje. Žije v Bruselu. A je to pěkně nesnesitelný morous, který nosí ponožky do pantoflí a celé dny tráví vymýšlením absurdních zákonů a znepříjemňuje lidem život. Je to trochu jiný příběh, protože tenhle Bůh má kromě syna Ježíše ještě manželku a malou dceru, která ho nemůže vystát a jednoho dne pošle na truc všem lidem na světě SMS s datem jejich smrti. Co se asi stane, když se někdo dozví, že mu do konce života zbývá měsíc, nebo naopak 62 let?
Režie: Jaco van Dormael. Scénář: Jaco van Dormael, Thomas Gunzig.
Komedie Lucembursko/ Francie/ Belgie, 2015, 115 minut, 80/ 60 Kč.

Filmotoči

Pátek 26. 2. od 19.00
Pásmo krátkých filmů semilských Filmotočů.

Horror Night: Halloween

Pátek 26. 2. od 22.00
V roce 1963 o Halloweenské noci ubodal šestiletý Michael svou patnáctiletou sestru Judith. Po patnácti letech v ústavech se mu podaří právě v předvečer všech svatých utéct. Nikdo neví a nikdo ani nechce vědět, co se stane 31. října 1978, kromě doktora Loomise, Michaelova psychiatra. Ten si je jistý, že se Michael vrací zpátky do Haddongield, ale když to zjistí zbytek města, je už pro mnoho lidí pozdě.
Horor/ Thriller USA, 1978. Režie a scénář: John Carpenter. 91 minut (SE: 101 min). 100 Kč.

Zoolander 2

Sobota 27. 2. 20.00, neděle 28. 2. 20.00
Dva odvěcí modeloví rivalové, Derek a Hansel, musejí dát hlavy dohromady, protože nad nimi visí hrozba, že budou navždy smeteni z přehlídkových mol a nahrazeni mladšími, hezčími a šikovnějšími exponáty.
Režie: Ben Stiller. Scénář: Justin Theroux, Ben Stiller, Nicholas Stoller, John Hamburg.
Komedie USA, 2016, vstupné 120 Kč.

Související články:

Dokument Lemmy uctí zpěváka a zakladatele Motörhead

Další díl Star Wars vzbuzuje zájem fanoušků i v Česku

Petr Zelenka: Baví mě pozorovat, kdy diváci začnou vnímat přirozeně

Akce Kulturního centra Golf Semily v únoru

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Únorová nabídka Kina Sféra v Turnově

Únorová nabídka KC Kino Železný Brod

Únorová nabídka Městského kina v Lomnici

Únorová nabídka Kino 70 Jilemnice

Co vám ušlo v předchozích měsících v semilském kině:

Lednová programová nabídka

Prosincová programová nabídka

Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Turnově proběhla výměna varovných sirén

V souvislosti s technickým vývojem a množstvím různorodých mimořádných událostí došlo na území města Turnova k výměně starých rotačních sirén. Rotační sirény byly postupně nahrazovány novými elektronickými sirénami, které mimo jiné mohou vydávat různé druhy akustických varovných signálů. Mohou poskytnout mluvenou informaci o druhu mimořádné události, které zajistí včasnou a správnou reakci obyvatelstva na varovný signál.

Krajská knihovna využije dotaci z EU na zkvalitnění prostředí

Krajská vědecká knihovna v Liberci využije finanční dotaci z EU ve výši 33 milionů korun pro zkvalitnění prostředí knihovny a ochrany fondu. Vedení knihovny prostory pravidelně udržuje a opravuje, avšak vzhledem k tomu, že budovu v průběhu roku navštíví cca 350 000 lidí (1500 denně) a ročně se zde koná více než 1000 akcí (pravidelné koncerty, přednášky, výstavy a další aktivity pro veřejnost), je zařízení knihovny mnohde velmi opotřebované. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků pátého jarního kola
Třetí Kolín byl nad síly Turnova
Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2017 získalo šest osobností
V Turnově zakázali hazard v památkové zóně
Den IZS v Liberci obohatili také hasiči

Nejčtenější články

22.04.: Přehled fotbalových výsledků pátého jarního kola
21.04.: Ženy TJ Turnov jsou vítězkami 2. ligy!
20.04.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 20. až 22. dubna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT