FOTO: Letošní Snow Splash se v Benecku opravdu vydařil
18.03.2012 20:50:45 | Autor: Jiří Novák | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Benecko
Možnost užít si krásný slunečný den a symbolicky se rozloučit se zimou, přilákala do beneckého skiareálu přibližně pět stovek návštěvníků, často celé rodiny s dětmi. Pořadatelé pro ně připravili den plný zábavy a soutěží pod názvem Snow Splash.
Návštěvníci mohli například závodit ve slalomu, skikrosu, zapojit se do přetahované na gumovém laně, nebo předvést co nejlepší trik na překážkách snowparku. Pro děti byl jistě zážitek si sednout do rolby na úpravu sjezdovek, nechat se vyfotit s Krakonošem a ještě si nechat pomalovat obličej.
Zlatým hřebem programu byl přejezd jezírka na lyžích nebo snowboardu, při kterém nebyla nouze o nedobrovolnou koupel. To ale vzhledem k teplotám, které šplhaly k 15 stupňům a povzbuzování diváků, nikomu příliš nevadilo. O hudební doprovod se postarala kapela K.P.K a všichni mohli využívat po celý den dopravu na lanovce zcela zdarma.
Kompletní rozsáhlá fotogalerie Jiřího Nováka zde
Související články:
Obrazem: Krakonoš přivítal v Harrachově jaro
Obrazem: Otevírání zimní sezony 2012 v Benecku
Jak probíhalo loučení se sezonou v Benecku 2011
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 53 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Linka 112 slaví 22. výročí
Dne 11. 2. slaví tísňová linka 112 své výročí. Za 22 let provozu bylo v ČR přijato přes 64 milionů hovorů. V Libereckém kraji operátoři jen v roce 2025 na lince 112 odbavili více než 86 tisíc hovorů - průměrně 236 denně.
Mezinárodní den bezpečnějšího internetu připomíná i Liberecký kraj
Mezinárodní den bezpečnějšího internetu připadá letos na úterý 10. února 2026. Každoročně upozorňuje na význam bezpečného a odpovědného chování v online prostředí a připomíná, že internet je přirozenou součástí každodenního života dětí i dospělých. Jeho mezinárodním heslem je Společně pro lepší internet. Liberecký kraj se k tomuto dni dlouhodobě připojuje podporou aktivit zaměřených na prevenci rizikového chování na internetu a rozvoj digitální gramotnosti dětí a žáků. Vnímá ho jako příležitost připomenout, že bezpečnost v online prostředí není jednorázové téma, ale součást každodenní výchovy a vzdělávání.
Nejnovější články
Eva Adamczyková zkompletovala svou olympijskou sbírku!
Pokračují rekonstrukce silnic a mostů. Kraj soutěží další zakázky
Bezpečnost u škol je v centru pozornosti
Nalezenou peněženku s platební kartou neváhal zloděj v Brodě použít
Valentýn v Semilech: film a bruslení plné romantiky
Nejčtenější články
11.02.: Ponikelskej Masopust 2026 aneb Láska všem sviním sjeta
11.02.: Valentýn v Semilech: film a bruslení plné romantiky
10.02.: Semilští senioři se vrátili do lavic
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.

