V další přípravě Přepeře přehrály Košťálov a Semily podlehly Dvoru
08.08.2016 10:07:40 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov,Přepeře,Semily
Krajské fotbalové týmy sehrály další přípravné zápasy na podzimní část soutěže. Přepeře jasně přehrály Košťálov a Semily podlehly místním fotbalistům ve Dvoře Králové.
Košťálov - Přepeře 1:9 (1:6)
Přepeře hrály v sobotu přípravu s jiným účastníkem I.A třídy - Košťálovem a s přehledem zvítězily.
Branky: Sádek - Pěnička 4, Peškar 3, Ježek 2. Sestava Přepeře: Vrabec - Hrmo, Nesvadba, Vlach, Petřík - O. Horák (Baudys), Bína, Peškar, Hurt - Pěnička, Ježek. Košťálov: Šalda (46. Klazar) - Kosina ml., Cerman, Klaban, R. Baudyš - K. Janata, Holovič, Sádek, Kupkár - A. Koldovský, Houžvicka. Střídající: P. Vojtíšek, Hruška, D. Koldovský.
Poslední přípravný zápas sehraje tým FK Přepeře v sobotu 13. 8. v 10.30 na hřišti v Mírové se Sedmihorkami.
Dvůr Králové - Semily 5:1 (1:1)
první poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém domácí rozhodli o své výhře. „Škoda deseti minut ve druhém poločase mezi 60. až 70. minutou, kdy jsme obdrželi tři branky. Jinak musím kluky pochválit, zase jsme se posunuli o kus dál," uvedl trenér Semil David Grebeníček.
Branka Semil: Otmar. Sestava Semily: Zamastil, Vrána, Hradecký, Motejlek, Seifert, Grebeníček, Močkovský, Morávek, Otmar, Frolík, Maleček, Urbánek, Lukeš, Javůrek.
V další přípravě Semiláky čeká ve středu 10. 8. v Rejšicích místní tým a v sobotu 13. 8. hrají Semily s Jabloncem nad Jizerou od 17 hodin v Semilech.
Další výsledek: Železný Brod A - Přepeře B 11:2 (6:0).
Související články:
V generálce na divizi Turnov porazil Mšeno
Turnov v další přípravě remizoval s Borem a porazil Mnichovo Hradiště
Fotbalové kuriozity 6 aneb Vtipné momenty na jaře 2016
Fotbalisté Přepeř pokračují v přípravě bez porážky
Semilští fotbalisté v přípravě zdolali Desnou
Fotbalisté z krajských soutěží vstoupili do herní přípravy
Jabloneček nekončí, po dohodě s Rokytnicí bude hrát I.B třídu
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Domov a Centrum denních služeb v Jablonci rozšiřuje kapacity
Liberecký kraj dokončil rekonstrukci objektu v ulici Na Šumavě v Jablonci nad Nisou. Vzniklo tam nové zázemí pro domov pro osoby se zdravotním postižením a zároveň nová odlehčovací služba komunitního typu, která umožní klientům žít přirozeným způsobem života. Investice Libereckého kraje dosáhla přibližně 16 milionů korun. Více podrobností na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
Semilská knihovna opět otevírá příležitost pro spisovatele
V jilemnickém muzeu se na přednášce více dozvíte o Markvarticích
Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent
Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech
Nejčtenější články
15.03.: Muž a žena zemřeli v rokytnickém penzionu
15.03.: Studentka SUPŠ a VOŠ Turnov zvítězila v celostátní soutěži TeenDesign
16.03.: Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.