V Dětském centru Turnov se rozloučili s ředitelkou Marií Macháčkovou

04.07.2018 11:04:14 | Autor: TZ města Turnov | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

V Dětském centru Turnov se rozloučili s ředitelkou Marií Macháčkovou

Starosta města Turnov Tomáš Hocke a místostarostka Petra Houšková se osobně rozloučili s dlouholetou ředitelkou Dětského centra Turnov Marií Macháčkovou, která odchází na zasloužený pracovní odpočinek.

V úterý 26. června 2018 navštívili prostory dětského centra, které společně s odcházející ředitelkou Marií Macháčkovou a její nástupkyní Evou Havlištovou prošli. Na místě hovořili o potřebách dětského centra a možnostech zlepšení jeho provozu. Marie Macháčková působila v Dětském centru v ulici Kosmonautů od roku 1994, kam nastoupila nejprve jako vedoucí centra a poté se ujala i funkce ředitelky. S ředitelkou Marií Macháčkovou se také v pátek 29. června rozloučil odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov, který s Dětským centrem aktivně spolupracuje.

Dětské centrum poskytuje komplexní péči o postižené děti a mládež s kombinovanými vadami. Péče je zajištěna ambulantní formou v denních či týdenních cyklech. V centru se zaměřují na soustavnou zdravotní a ošetřovatelskou péči, rehabilitace, kondiční cvičení a mnoho dalších činností. Do dětského centra dochází děti od 2 let po mládež do 26 let.

„Marii Macháčkové velice děkujeme za její dlouhodobé, kvalitní a láskyplné působení v centru a přejeme jí radostné chvíle při aktivním trávení volného času. Nové ředitelce Bc. Evě Havlištové přejeme do budoucna mnoho pracovních úspěchů a pouze spokojené klienty i spolupracovníky," dodala tisková mluvčí města Turnov Anna Dohnalová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Děti z MŠ Bezručova Turnov se stravují zdravě, nově na to mají certifikát
Rada Libereckého kraje jmenovala dalších 15 ředitelů škol
Turnovské MŠ Mašov a MŠ 28. října se loučí se svými ředitelkami

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Nové termíny sluchové poradny v Turnově

Od loňského roku začala v Turnově fungovat na adrese DPS Výšinka, Granátová 1897 sluchová poradna. Poradna zajišťuje odbornou pomoc, seřizování sluchadel či prodej baterií a drobných náhradních dílů do sluchadel. V Turnově bude i v roce 2019 poskytovat služby odborný pracovník Jaroslav Paur. Nejbližší termíny poradny budou: 25. 2., 29. 4. a 24. 6. od 9 do 11 hodin. Na jednotlivé termíny je nutné se předem objednat na tel. čísle: 488 577 841 nebo 731 653 007.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Projednávání návrhu nové zonace KRNAP se těší zájmu veřejnosti
V Příkrém u Semil hořel v noci rodinný dvojdomek
O Albánii bude cestovatelka Bičíková vyprávět i v Benešově u Semil
K rozhodnutí soudu: Kdo ochrání záchranáře?
Promítání o Peru a Bolívii bude probíhat v Cafe Terasy

Nejčtenější články

18.02.: Rekonstrukci silnice chystají v Roztokách u Jilemnice i Železném Brodě
18.02.: Cenu města Semily za rok 2018 obdrželi Lenka Holubičková a KČT
17.02.: Obrazem: Maškarní karneval na semilském kluzišti 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT