V Dolánkách zahrají Krausberry a australští Cash Savage

08.07.2015 08:14:21 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Dolánky

V Dolánkách zahrají Krausberry a australští Cash Savage

Festival Dolánky i v letošním roce proběhne v tradičním termínu - předposlední sobotu v červenci, v nádherném prostředí na břehu Jizery. Podobně jako loni pořadatelé zvolili formu happeningu, s dobrovolným vstupným a s využitím dobrých kontaktů a znalosti hudební scény z  jabloneckého Klubu Na Rampě, spolupořadatele festivalu, který oslaví v příštím roce 20. výročí.

„I letos bude v Dolánkách dobrovolné vstupné, návštěvníci, kteří ho zaplatí, dostanou slosovatelné vstupenky, při střídání kapel se budou losovat výhry, symbolické i hodnotné. Festival začíná 18. 7. ve 13.00 za každého počasí, pro případ deště budeme mít několik stanů s výhledem na pódium," upřesnil za pořadatele Sundisk s.r.o. Martin Bauer.

Hlavními hudebními hvězdami budou letos Krausberry a australští Cash Savage And The Last Drinks, kteří hrají den předtím i na nejlepším a největším tuzemském festivalu Colours Of Ostrava. Ostatní účinkující jsou kvalitní regionální kapely, prověřené několikrát v Klubu Na Rampě, zejména v tradičním soutěžním festivalu Stárplej (včetně letošních a loňských vítězů). Budou to Luděk, Nautica, Supemarket Quartet, Exil 51, Johnny John, Exots, Countdown To Madness, Meredith Hunter a Era Vulgaris.

„Během dne budou k dispozici různé atrakce pro děti i dospělé (surfový trenažer, trampolíny, lezecká stěna, možná upoutaný balon a další), bude možné využít služby půjčoven za festivalové ceny. Nabídneme i bohatý sortiment občerstvení, v kempu lze stanovat a parkovat na parkovišti těsně vedle areálu s podiem," dodal Bauer.

Hudební léto 2015 aneb Přehled festivalů a koncertů v Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Z radniční věže v Jablonci se letos turisté rozhlédnou až 13. července

Začátek turistické sezony na radniční věži v Jablonci nejprve zbrzdil koronavirus, poté uznaná reklamace. Oblíbená vyhlídka se tak pro veřejnost poprvé letos otevře až nyní. „První návštěvníky na věži přivítáme v pondělí 13. července, což je oproti původním plánům výrazně později. Vyhlídku jsme chtěli zpřístupnit už v dubnu o Velikonočních slavnostech," upozornil Petr Vobořil, ředitel Jabloneckého kulturního a informačního centra, které výstupy zajišťuje. Letošní rok však zamíchal kartami nejen v cestovním ruchu. Více informací na Našem Jablonecku

Prameny vody v Turnově podrobeny kontrole a Boží voda není pitná

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů, provedených koncem června 2020 pramen pod Valdštejnem vyhovuje, ale pramen Boží vody nevyhovuje parametrům pro pitnou vodu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasičský dětský tábor probíhal na Nebákově už podvanácté
Oblíbené informační centrum můžete podpořit v prestižní anketě
Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Svět kolem nás
Xavier Baumaxa zazpívá v lomnickém klubu
Pták Loskuták se vydal na výlet po Libereckém kraji

Nejčtenější články

11.07.: Lidí s koronavirem v Libereckém kraji je aktuálně 96
11.07.: Fotbalisté Bělé vyzvou starou gardu pražské Bohemky
11.07.: Semilské kulturní léto 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT