V Jablonci nad Jizerou oslaví při utkání s Bělou 97 let klubu

07.06.2019 19:05:06 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

V Jablonci nad Jizerou oslaví při utkání s Bělou 97 let klubu

V Jablonci nad Jizerou odehrají v sobotu 8. června místní fotbalisté poslední domácí utkání v krajské I.B třídě a zároveň oslaví 97 let klubu a konec sezony. Proslýchá se však, že je to loučení s fotbalem v Jablonci, který zřejmě nepřihlásí žádné družstvo do soutěží. Proč oslavy, když nejsou kulaté, vysvětlil hrající předseda David Holman ml.

V sobotu uspořádáte oslavy oddílu, proč oslavy, když nejsou kulaté?

Chtěl bych všechny pozvat v sobotu k nám do krásného areálu v Pilišťatech, kde se uskuteční malé oslavy našeho klubu a rozloučení se s fanoušky. Jelikož se zde od oslav 90 let klubu nic neudělalo, rozhodl jsem se, že připravíme nějakou akci pro naše fanoušky a jejich děti, za jejich neustálou podporu, aby viděli, že fotbal hrajeme pro ně. Takže je to i takové poděkování za jejich věrnost. Zároveň je to na dobrou věc. Výtěžek z dobrovolného vstupného poputuje na zdravotně postižené děti z domava Raspenava.

Jaký chystáte program a na co by jste chtěli lidi nalákat?

Pro děti bude připraveno několik sportovních soutěží. Budou k dispozici houpačky, vše bude zdarma a ještě u každé atrakce obdrží nějakou sladkou odměnu. Před utkáním vystoupí Mažoretky z Poniklé, o poločase bude soutěž o několik cen, například o večeři v místní restauraci pro dva, či lístky na bobovou dráhu Harrachov. Po utkání bude zábava, kde zahraje DJ a okolo osmé večerní bude ohňostroj.

Chcete na závěr něco dodat?

Určitě. At každý kdo může přijde. Ať vezme své děti a přijde v sobotu do Pilišťat si užít krásne víkendové odpoledne a zároveň tím přispěje na děti, kteří to potřebují.

Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

I.B třída: Mistrovská Bělá padla doma s Bozkovem
I.B třída: Bozkov v derby o záchranu porazil rezervu Železného Brodu
I.B třída: Mistrovská Bělá oslavila titul osmigólovým nášupem Roztokám

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Upozornění na odtlakování části plynovodu v Přepeřích

Ve středu 19. června v době od 8 do 11 hodin dojde z provozních důvodů k odtlakování části VTL plynovodu DN 500 Přepeře - Paceřice, na kterém bude probíhat plánovaná oprava. Odtlakování bude probíhat řízeně odfukem na trasovém uzávěru v katastru obce Čtveřín na parcele č. 265/1 (u rychlostní silnice R10 směr Turnov - Praha). Odtlakování probíhá za trvalého dozoru pracovníků Gridservices s.r.o. Odtlakování je doprovázeno zvýšeným hlukem v okolí a může být cítit zápach zemního plynu v ovzduší, který není nijak nebezpečný

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Soutěž ve sběru papíru a baterií v Turnově znovu vyhrála ZŠ Mašov
I.A třída: Lomnice, Semily i Horní Branná na závěr vyhrály
Hrad Valdštejn opět oblehli husité
FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
Vjezd do průmyslové zóny Vesecko v Turnově bude omezen!

Nejčtenější články

16.06.: Přehled fotbalových výsledků 14. jarního kola
18.06.: FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
16.06.: SDH Semily I mají další zápis v knize rekordů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT