V Kavárně KUS na Střelnici v Turnově připravili pro návštěvníky novinky

24.04.2016 08:21:24 | Autor: Adéla Beranová | Rubrika: KULTURA | Obce: Turnov

V Kavárně KUS na Střelnici v Turnově připravili pro návštěvníky novinky

Kulturní centrum Turnov a Kavárna Kus připravily pro své návštěvníky lákavý věrnostní program plný výhod a zajímavých odměn.

Ode dneška mohou všichni zájemci sbírat speciální razítka na akcích Kulturního centra a v kavárně KUS a získat tak třeba možnost rezervovat si vstupenky na vybrané pořady s předstihem nebo si ukládat 5 % z útraty v kavárně KUS na Střelnici na osobní účet. „Chceme dát najevo všem našim pravidelným návštěvníkům, divákům a fanouškům, že si jejich přízně vážíme. Proto jsme se rozhodli přijít se systémem odměn, které by je mohly potěšit," řekl jednatel Kulturního centra Turnov David Pešek.

Proč budete chtít být KUSovníkem?

Každého KUSovníka, tedy člena věrnostního programu, čeká spousta odměn. Třeba 5% buyback, což znamená, že se vám při každé návštěvě kavárny KUS ukládá 5 % útraty na váš osobní KUSovnický účet. Nastřádané peníze tady pak můžete kdykoli utratit. Všichni KUSovníci mají v KUSu a baru kina Sféra KUSovnické extra ceny: dostanou velký popcorn za cenu malého, velkou Kofolu za cenu malé a velký fresh ovocný nápoj za cenu středního.

Kromě toho dostanou všichni členové věrnostního programu při každé návštěvě kavárny KUS na Střelnici vodu s mátou a citrónem zdarma. Tím ale seznam výhod zdaleka nekončí. Všichni KUSovníci budou dostávat přednostní informace o speciálních akcích v KUSu, nazvaných KUS experta. V kavárně se totiž bude třeba degustovat víno, ochutnávat pivo, ale chystají se i zábavná odpoledne pro rodiny s dětmi nebo Dámské jízdy. Návštěvníky divadla, kina i koncertů zaujme jistě i možnost KUSovníků rezervovat si vstupenky na vybrané lákavé akce s předstihem před ostatními zájemci. O všech výhodách bude KUSovníky informovat speciální newsletter, a to opět s předstihem před ostatními. Třešničkou na KUSovníkovi je pak narozeninová SMS, prostřednictvím které vás KCT pozve v den vašich narozenin na kávu a něco dobrého zdarma.

KUSovníkem může být každý

Členem věrnostního programu KCT, takzvaným KUSovníkem, se může stát každý. Stačí na speciální kartičku posbírat šest razítek. Kartičku s prvním razítkem a pak i další razítka je možné získat na všech akcích KCT s platnou vstupenkou, rozdávat je budou uvaděčky u vstupu.

Razítko můžete získat i v kavárně KUS, a to za jeden zaplacený účet každý den. Razítka sbírá vždycky jeden člověk, není tedy možné nechat si dát razítko za partnera či kamaráda. Po nasbírání všech šesti razítek pak stačí přijít do kavárny KUS na Střelnici, kde vám obsluha vydá věrnostní kartičku KUSovníka a můžete směle začít čerpat výhody a užívat si speciální KUSovnické akce. Platnost věrnostní kartičky KUSovníka je 12 měsíců, během kterých už ale můžete sbírat další razítka na novou kartičku.

Myslí i na malé KUSovníčky

Členem věrnostního programu se můžou stát všichni starší 12 let. Ale i menší návštěvníky KCT čeká nově odměna. Po nasbírání šesti razítek na speciální barevnou kartičku KUSovníčka si můžou přijít do baru kina Sféra pro popcorn a pití zdarma.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnovské kino Sféra zve na Dámskou jízdu a další speciality
Dubnové kulturní akce v Turnově
KC Turnov připravuje v roce 2016 koncerty, stálé akce i zajímavé besedy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Z radniční věže v Jablonci se letos turisté rozhlédnou až 13. července

Začátek turistické sezony na radniční věži v Jablonci nejprve zbrzdil koronavirus, poté uznaná reklamace. Oblíbená vyhlídka se tak pro veřejnost poprvé letos otevře až nyní. „První návštěvníky na věži přivítáme v pondělí 13. července, což je oproti původním plánům výrazně později. Vyhlídku jsme chtěli zpřístupnit už v dubnu o Velikonočních slavnostech," upozornil Petr Vobořil, ředitel Jabloneckého kulturního a informačního centra, které výstupy zajišťuje. Letošní rok však zamíchal kartami nejen v cestovním ruchu. Více informací na Našem Jablonecku

Prameny vody v Turnově podrobeny kontrole a Boží voda není pitná

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů, provedených koncem června 2020 pramen pod Valdštejnem vyhovuje, ale pramen Boží vody nevyhovuje parametrům pro pitnou vodu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči zasahovali u požáru tújí blízko domu na Všeni
Léto v Semilech 2020
Českou petici k těžbě v dole Turów projednal výbor Europarlamentu
Začaly výkopové práce v Hluboké ulici v Turnově
Židovský hřbitov v Liberci pomáhá opravit i Liberecký kraj

Nejčtenější články

12.07.: Krakonošovy letní podvečery pošestnácté ovládnou jilemnické náměstí
13.07.: Obrazem: Rally Bohemia 2020
14.07.: Hasiči zasahovali u požáru tújí blízko domu na Všeni

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT