V Maškově zahradě v Turnově pořádali 3. ročník bruslařských závodů

20.07.2018 11:33:32 | Autor: Pavel Hlubuček | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

V Maškově zahradě v Turnově pořádali 3. ročník bruslařských závodů

Poslední květnový víkend proběhl v areálu Maškovy zahrady již třetí ročník inline závodů O pohár starosty města Turnova. Sportovní odpoledne bylo opět ve znamení výborných soutěžních výkonů, několika drobných pádů a odřeninek, úsměvů a závěrečné radosti z předávání pohárů a medailí.

Letošní ročník nabídl několik novinek. První byla změna formátu závodů, kdy účastníci změřili své síly ve sprintu, poté přišla delší trať, která měla v případě rovnosti bodů vyšší váhu. Druhou novinkou byla účast trojnásobného mistra České republiky ve freestyle Tomáše „Brgůla" Brandejse, který společně s dalšími parťáky několikrát svými triky donutili diváky jen nevěřícně kroutit hlavou. Tomáš v průběhu závodů také pořád pro všechny workshop, kde se mohli všichni nějaké základní triky v době, kdy nesoutěžili, naučit.

Napříč všemi kategoriemi se s teplotami, které šplhaly na květen nezvykle vysoko, pralo statečně celkem 102 závodníků. Podporu podél trati, potřebné zázemí a servis jim vytvářelo přes 400 přihlížejících diváků.

Za celý Sportinline, který akci pořádal, bych chtěl poděkovat mé rodině, celému organizačnímu týmu a také partnerům akce, kteří ji podpořili - jmenovitě firmy Decathlon, Ontex, Zikuda, Česká pojišťovna, Resim, Powerslide, dále Střední zdravotnická škola, Městská knihovna Antonína Marka, Maškova zahrada a podpora města Turnova. Bez podpory všech zmíněných by se akce konat nemohla.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Maškově zahradě v Turnově se podruhé pojede O pohár starosty
V areálu Maškova zahrada závodili na inline bruslích O pohár starosty
Na turnovském zimním stadionu se poprvé závodilo v short tracku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Turnově zahájili výstavbu chodníku v Sobotecké ulici

Byla zahájena výstavba nového chodníku a veřejného osvětlení v Mašově, Sobotecké ulici. Nový chodník bude po levé straně od ulice U školy až na křižovatku na Kalužníku a malá část bude po pravé straně od ulice U školy k autobusové zastávce. „Stavbu realizuje firma MIZERA - STAVBY, a.s., Lomnice nad Popelkou. Stavba bude dokončena do 31. 10. 2018. Stavba bude realizována po úsecích, kde bude částečně omezen provoz. Veškerá omezení budou vždy na nezbytně nutnou dobu. Děkujeme za dodržování základních zásad bezpečnosti," upřesnila Stanislava Syrotiuková z odboru správy majetku MěÚ Turnov.

Eurion 2018 přivítá na Smržovce Lenku Dusilovou i Janu Uriel

Už 27. ročník Letní slavnosti Eurion začíná tradičně v pátek 17. srpna hudebním festivalem v lesoparku u Parkhotelu, pokračuje v sobotu pestrým hudebně-zábavným programem, který vyvrcholí večerní taneční veselicí a končí nedělní Pivrncovou jízdou veteránů. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Galerie Vlastimila Rady ukazuje divadelní tvorbu Renaty Hans
Do sezony odstartovala i okresní fotbalová soutěž
K vážné nehodě motorkáře došlo v Harrachově
Štěpánův jarmark oživí 126. výročí rozhledny Štěpánka
Ve vrchlabském parku pořádají 10. ročník závodu horských kol

Nejčtenější články

16.08.: Nálezce odevzdal do Muzea Českého ráje poklad mincí ze 14. století
14.08.: Obrazem: V Jizeře je málo vody, v Dolní Sytové naměřeno jen 30 cm
14.08.: Jablonecká hudební noc popáté zve především rockové fanoušky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT