V Příkrém u Semil hořel v noci rodinný dvojdomek

20.02.2019 11:41:00 | Autor: pjs | Rubrika: KRIMI | Obce: Příkrý

V Příkrém u Semil hořel v noci rodinný dvojdomek

Náročnou noc měli hasiči na Semilsku. Ve středeční ráno ve 3.11 jim byl ohlášen požár rodinného dvojdomku v obci Příkrý. Škoda je odhadnuta na 50 tisíc korun. Jednu osobu, která se nadýchala kouře, odvezli záchranáři do nemocnice.

Již při příjezdu první jednotky hasičů šlehaly z okna bytu plameny a objekt byl hodně zakouřen. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze Semil, posílily je dobrovolné jednotky z Příkrého a Vysokého nad Jizerou.

„Požár zachvátil zděný dvojdomek v obci Příkrý, který by částečně vybydlený, scházeli se zde sociálně slabší občané a drogově závislí. V době vzniku požáru se uvnitř nacházela jedna osoba, která se nadýchala zplodin hoření a Zdravotnická záchranná služba ji převezla do nemocnice k dalšímu ošetření," doplnil vyšetřovatel příčin vzniku požáru nprap. Josef Plíva.

Po ustavení techniky začali hasiči požár zdolávat jedním vodním proudem. Zasažen byl nábytek a dřevěná podlaha v jedné místnosti. Velitel zásahu nahlásil lokalizaci ve 3.38. Hasiči poté rozebrali podlahovou krytinu v bytě a pomocí termokamery dohledali skrytá ohniska požáru. Na základny se hasiči vrátili pár minut před půl pátou ráno.

Škoda byla stanovena na 50 tisíc korun, uchráněné hodnoty 1,5 milionu. Pravděpodobnou příčinou vzniku požáru byla neopatrné zacházení s otevřeným ohněm.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Požár elektroinstalace zapříčinil evakuaci OC Forum v Liberci
Policejní Toxi tým zatýkal výrobce pervitinu na Semilsku
Požár ve výrobně dřevěných briket v Turnově hasiči včas zlikvidovali

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec vyhlásil soutěž architektů na novou podobu Slunečních lázní

V pondělí 9. září město Jablonec nad Nisou zveřejnilo ve Věstníku veřejných zakázek a v Úředním věstníku EU architektonickou soutěž, jejímž předmětem je řešení prostoru Slunečních lázní a okolí přehrady v Jablonci nad Nisou. Soutěž má přinést nejen řešení předmětné lokality, ale také partnera pro práci na dalších zásadních místech v okolí jablonecké přehrady. Další podrobnosti na Našem Jablonecku

Seminář ke kotlíkovým dotacím proběhne 16. září na turnovské radnici

Zateplení domu svépomoci, výměna oken a dveří, stavba nízkoenergetického domu, solární panely, zachytávání dešťové vody - i na to lze získat dotaci! V pondělí 16. září od 15 hodin se uskuteční v zasedací místnosti budovy Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335, č. 215 seminář ke kotlíkovým dotacím. Zároveň se zájemci dozví i informace o dotacích pro úspornou domácnost. Elektronický příjem žádostí bude odstartován v pondělí 23. září 2019 od 16 hodin. Odesláním elektronické žádosti si žadatelé zajistí pořadí, ovšem poté je třeba do 10 pracovních dní vytištěnou a podepsanou žádost včetně příloh doručit na adresu krajského úřadu. Více informací ke kotlíkovým dotacím


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Cyklojízda Greenway Jizera 2019 se koná 22. září
Zářijové novinky ze semilské knihovny
Skupina Českého poháru volejbalistek se hrála v Turnově
Rozloučení s létem aneb Putování s Večerníčkem v Pelešanech
Komedie Tři v tom pobaví diváky ve Slané

Nejčtenější články

12.09.: Slavnost úrody Semilský pecen se koná již pošestnácté
12.09.: Okresní přebor: Mírová v souboji o čelo vyplenila Libštát
14.09.: Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT