V radě města Semily zasednou zástupci Volby, SPOLU a ANO

12.10.2018 14:54:14 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily

V radě města Semily zasednou zástupci Volby, SPOLU a ANO

Tři politická uskupení, která získala v komunálních volbách v Semilech nejvíce hlasů, se rozhodla společně zasednout v radě města a podílet se na řízení města. Vítězné Volbě pro Semily by měl nadále zůstat post starostky, který zastávala Lena Mlejnková, i místostarosty, který v uplynulém období zastával Tomáš Sábl. Obě funkce budou uvolněné, druhý místostarosta nebude.

„Po mnoha jednáních se nám podařilo vyjednat širokou podporu pro nastávající volební období. Podporu a spolupráci s námi potvrdilo Hnutí SPOLU, ANO, Společně pro Semily a Piráti Semilsko. ODS projevila zájem podílet se na práci pro město," uvedlo na svém profilu na sociální síti seskupení Volba pro Semily.

V radě města kromě Volby pro Semily bude zastoupeno hnutí SPOLU a ANO 2011, a to v poměru 3, 2 a 2. Zástupci ODS, Společně pro Semily a České pirátské strany projevili zájem se také podílet na správě města, k čemuž budou mít příležitost v kontrolním výboru a dalších výborech města. Takže by se už nemělo stát, že byl téměř celé předchozí volební období kontrolní výbor nefunkční.

„Nebude žádná koaliční smlouva, to na malém městě nepotřebujeme. Jsem moc ráda za naší dohodu, a to, že se všichni chceme podílet na fungování a správě města. První zastupitelstvo města bude v pondělí 5. listopadu," potvrdila pro Naše Pojizeří stávající starostka města Semily Lena Mlejnková.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Do druhého kola senátních voleb postupují Zeman a Tejmlová
V Semilech opět zopakovala vítězství Volba pro Semily

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Další dopravní omezení v Turnově, tentokrát v Palackého ulici

V sobotu 18. května proběhne v Palackého ulici v Turnově vyzvedávání vnějších znaků vodovodního potrubí do úrovně vozovky a oprava jednoho kanalizačního poklopu. „Provoz bude výrazně omezen, pro průjezd zůstane vždy pouze jeden jízdní pruh. Pro cestu přes Jizeru autem využijte velkého mostu," upozornil Pavel Vaňátko, vedoucí odboru dopravy turnovské radnice. Oproti původnímu omezení na několik dní se firma aktuálně bude snažit všechny potřebné úpravy udělat v jednom dni. Od neděle 19. května by tak Palackého ulice měla být opět průjezdná bez omezení. Harmonogram rekonstrukcí silnic v Turnově

Cestu pohádkovým lesem připravují v Lomnici nad Popelkou

Už 34. ročník tradičního turistického pochodu pro děti i rodiče světem pohádkových postaviček v Oboře v Lomnici nad Popelkou se koná v sobotu 18. května od 9 hodin. Pořádá Středisko volného času Sluníčko Lomnice nad Popelkou. Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

K zápisům do mateřských škol dorazilo v Turnově 261 dětí
Pasecký Památník zapadlých vlastenců bronzový v Gloria musaealis
Organizace v sociální oblasti budou moci zažádat kraj o předfinancování
Hasičský Soptík pokračoval v Kundraticích a Bozkově
Pokračují práce v turnovské Nádražní ulici. Známe harmonogram

Nejčtenější články

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT