V Rokytnici nad Jizerou vzniká aquapark a zábavní centrum

04.07.2013 15:26:50 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Rokytnice nad Jizerou

V Rokytnici nad Jizerou vzniká aquapark a zábavní centrum

Ve městě Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších, dojde k rekonstrukci chátrajících objektů bývalé továrny Rotextile, a. s., které nabídnou návštěvníkům města sportovně-relaxační a nákupní centrum. Zároveň zde budou soustředěny doplňkové služby pro místní obyvatele. Bývalý internát bude změněn na apartmány a studia hotelového typu.

Obchodní centrum bude vyhledávaným místem nejen z hlediska zábavy, relaxace či sportovního vyžití ale také služeb a nákupů. Tato přestavba s sebou přinese oživení a růst turistického ruchu v regionu a vytvoření nových pracovních míst. Podle výsledků průzkumu mezi obyvateli a návštěvníky Rokytnice nad Jizerou by uvítali kryté dětské hřiště s hlídáním, řeznictví, pekařství, masážní a rehabilitační programy, kosmetiku, kadeřnictví, aquapark, bowlingovou hernu, squash, restauraci, kavárnu, obchody a také konkurenci místnímu Tesco express marketu, který zde má vyšší ceny než Tesco ve větších městech. To vše tady, v lyžařském středisku s nejdelší čtyřsedačkovou lanovkou, chybí.

Apartmány v ubytovně a továrním komplexu budou zájemcům nabízeny k prodeji. Ostatní obchodní a výrobní prostory budou podnikatelům nabízeny k desetiletému podnájmu s možností využití dotačních programů pro vybavení a zařízení pronajímaných prostor. (Informace získáte na tel. +420777128549 nebo E-mailu: No-za@seznam.cz)

Naprostá většina obyvatel Rokytnice vnímá již značně zdevastované objekty bývalé tkalcovny, internátu a jídelny jako ostudné. Jsme proto rádi, že díky rekonstrukci dostane město novou tvář, a také se zpříjemní prostor nad náměstím. Otevření centra se plánuje na podzim roku 2015.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání starosty města Turnov s obyvateli ulice Mírová

V pondělí 3. února 2020 se od 16 hodin uskuteční setkání starosty města Turnova Tomáše Hockeho s obyvateli ulice Mírová na Daliměřicích. Ti poslali ke konci roku 2019 dopis, ve kterém radnici vyzývají k rekonstrukci ulice a chodníku.„ Požadavek na opravu Mírové ulice zazněl v lednu minulého roku na setkání s občany," sdělil starosta Tomáš Hocke. A doplnil, že je to i priorita zastupitelů města, kteří pro rekonstrukci této ulice hlasovali na únorovém zasedání zastupitelstva roku 2019 v rámci investičních priorit. Rekonstrukce této ulice se umístila na 22. místě z 29. v projektech do 10 milionů korun. Veřejné projednání problematiky proběhne v zasedací místnosti č. 215 v budově radnice, Antonína Dvořáka 335.

Grafická výzva pro nadějné grafiky

O letních prázdninách se v Městské galerii Vlastimila Rady Železný Brod uskuteční výstava s názvem Skleněný poklad. Výstava představí sortiment sklářských firem ze Železnobrodska. Prostory galerie se tedy zaplní nepřeberným množstvím šperků, figurek a dalších skleněných artefaktů. Jelikož půjde o neobyčejnou výstavu s tajemným názvem, rozhodli jsme se touto cestou vyzvat všechny grafiky, aby zapojili svoji fantazii a pro potřeby výstavy vytvořili plakát. Ten použijeme pro propagaci výstavy. Autor nejenže získá finanční odměnu, ale i možnost prezentovat svoji grafickou nápaditost. Plakát v grafických křivkách a tiskových datech nejlépe ve velikosti A2 můžete posílat na e-mail: kultura@zelbrod.cz nejpozději do 30. 4. 2020.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V semilském muzeu zahájí výstavu Z pokladů půd a depozitářů
NPL pokračuje nadstavbou, rozdělila se na dvě skupiny
V rámci Jilemnické 50 se konal třetí krajský pohárový závod žactva
Podle Polska nemá rozšiřování těžby v dole Turów vliv na české území
V semilské knihovně zahájí výstavu studentů a připravují přednášky

Nejčtenější články

27.01.: Syn nalezené seniorky v Semilech poděkoval hasičským kynologům
26.01.: Kateřina Janatová: Sedí mi jet si vlastní tempo
28.01.: Už 13. ročník Jilemnické 50 se jel na Horních Mísečkách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT