V Rokytnici nad Jizerou vzniká aquapark a zábavní centrum

04.07.2013 15:26:50 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Rokytnice nad Jizerou

V Rokytnici nad Jizerou vzniká aquapark a zábavní centrum

Ve městě Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších, dojde k rekonstrukci chátrajících objektů bývalé továrny Rotextile, a. s., které nabídnou návštěvníkům města sportovně-relaxační a nákupní centrum. Zároveň zde budou soustředěny doplňkové služby pro místní obyvatele. Bývalý internát bude změněn na apartmány a studia hotelového typu.

Obchodní centrum bude vyhledávaným místem nejen z hlediska zábavy, relaxace či sportovního vyžití ale také služeb a nákupů. Tato přestavba s sebou přinese oživení a růst turistického ruchu v regionu a vytvoření nových pracovních míst. Podle výsledků průzkumu mezi obyvateli a návštěvníky Rokytnice nad Jizerou by uvítali kryté dětské hřiště s hlídáním, řeznictví, pekařství, masážní a rehabilitační programy, kosmetiku, kadeřnictví, aquapark, bowlingovou hernu, squash, restauraci, kavárnu, obchody a také konkurenci místnímu Tesco express marketu, který zde má vyšší ceny než Tesco ve větších městech. To vše tady, v lyžařském středisku s nejdelší čtyřsedačkovou lanovkou, chybí.

Apartmány v ubytovně a továrním komplexu budou zájemcům nabízeny k prodeji. Ostatní obchodní a výrobní prostory budou podnikatelům nabízeny k desetiletému podnájmu s možností využití dotačních programů pro vybavení a zařízení pronajímaných prostor. (Informace získáte na tel. +420777128549 nebo E-mailu: No-za@seznam.cz)

Naprostá většina obyvatel Rokytnice vnímá již značně zdevastované objekty bývalé tkalcovny, internátu a jídelny jako ostudné. Jsme proto rádi, že díky rekonstrukci dostane město novou tvář, a také se zpříjemní prostor nad náměstím. Otevření centra se plánuje na podzim roku 2015.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Slavnostně otevřeli novou rozhlednu Schovanka v Plavech

Obrazem: Slavnostní otevření nové rozhledny Schovanka v Plavech V Plavech v místní sokolovně v sobotu 1. srpna 2020 slavnostně otevřeli rozhlednu Schovanka a současně nově opravené Posezení pod Schovankou. Na rozhlednu vystoupáme po zdolání 35 točitých schodů, na které vstupujeme hned od barového pultu nově opraveného „posezení“. Všichni návštěvníci byli velice mile překvapeni, přičemž obdivovali realizaci a preciznost zpracování tak trochu cimrmanovského nápadu, jedná se o skutečný unikát. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Klasickej postup band zahraje na muzejní zahrádce v Semilech

Již třetí hudební večer tohoto léta se koná 7. srpna od 18 hodin na muzejní zahrádce v Semilech. Tentokrát zahraje kytarové duo z kapely Klasickej postup band. V jejich repertoáru jsou popové, rockové a big beatové písně, při kterých si můžete i zatančit. V případě špatného počasí se koncert přesune do Pojizerské galerie. Celý program letních večerů na muzejní zahrádce


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zákupy opět hlídá Medoušek, instalují i skleněný vodotrysk do kašny
Vrchlabí bylo opět v obležení amerických vozů a motocyklů
Hasič z Košťálova Josef Riegr oslavil 100 let
Bílý Kostel nad Nisou si připomene 10 let od povodní
FOTO: Eva Urbanová zazpívala v Sedmihorkách rockové hity

Nejčtenější články

05.08.: Dva kluci zachránili v Semilech sebevraha před vykrvácením
05.08.: Obrazem: Legiovlak dorazil na martinické nádraží
04.08.: V Libereckém kraji je aktuálně situace s koronavirem stabilní

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT