V Semilech kultura žije… pod okny!

04.04.2021 16:07:28 | Autor: Martin Brádle | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

V Semilech kultura žije… pod okny!

Kulturní centrum Golf Semily muselo vzhledem k okolnostem zrušit všechny kulturní akce. Pro všechny je to náročný čas, který trvá už dlouho, ale nevzdávají se ani v KC Golf se a pro všechny věrné diváky a posluchače vytváří i v této době kulturu, která je pro člověka v mnoha směrech tak důležitá. Cílem je vytvořit lidem úsměv na tváři, radost a pozitivní mysl na duchu.

Dne 12. března 2021 od 16 hodin se tak uskuteční už třetí z koncertů Kultura pod okny, kdy v Kulturním centru přivítáme rock-popovou kapelu Širokko ze Semil a okolí, tentokrát pod názvem Jaro pod okny. Za sebou již máme Jazz pod okny a Vánoce pod okny.

Hudba opět přijde napřímo až k samotnému posluchači v ulicích města Semily, prostřednictvím přibližně deseti reprobeden, které budou rozmístěny na stěžejních místech celého města - okna, balkony, terasy základních škol, středních škol, kina Jitřenka, Kulturního centra, ale i okna například semilských živnostníků. Jsme vždy moc rádi, když se k nám připojí co nejvíce lidí (reprobednami do oken svých domovů) a pomůžou nám rozeznít celé město Semily, tak jako tomu bylo minule. Přihlášení k přenosu bude přes odkaz na YouTube, najít ho bude možné na webu kcgolf.cz a na Facebooku Kulturního centra Golf.

Koncert plný českých i zahraničních hitů bude možno tedy sledovat obrazem i zvukem online (přes YouTube kanál KC Golf Semily) v počítačích, chytrých telefonech z pohodlí domova nebo poslouchat zvukově v ulicích města Semily. Novinkou bude, že se k nám přidají okolní obce, kde živý koncert bude přenášen lidem zvukově přes obecní rozhlas.

Věříme, že koncert kapely Širokko tak splní vše popsané výše a budeme se i díky ní těšit na živá společná setkávání s Vámi při kvalitní živé kultuře a už ne pod okny, ale za okny Kulturního centra Golf Semily.

K tomu si přejme štěstí, pevné nervy a jasnou mysl.

Za celý kolektiv KC Golf Semily, p.o., Martin Brádle - ředitel

Aktualizace 4. 3. 2021:

Situace je čím dál víc dramatická a s novými přísnějšími opatřeními se pořadatelé rozhodli koncert Jaro pod okny přesunout. Nový termín koncertu kapely Širokko by měl být 9. dubna 2021 od 16 hodin.

„Termín pro koncert Jaro pod okny v Semilech 9. dubna od 16 hodin platí, i když stále bude nouzový stav. Doufáme, že bude hezké počasí a tak se hudba bude nést městem z otevřených oken," dodala za pořádající KC Golf Jitka Bažantová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kultura v Semilech žije: Tentokrát si místní užijí Jazz pod okny

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj převezme úsek silnice mezi libereckou Zhořeleckou a Klášterní ulicí

Liberecký kraj převezeme do své správy od Ředitelství silnic a dálnic České republiky komunikaci I. třídy vedoucí přes Šaldovo náměstí v Liberci po křižovatku ve Zhořelecké ulici. Důvodem je ztráta významu pozemní komunikace v závislosti na výstavbu nových přeložek státních silnic. V budoucnu kraj úsek předá městu, jehož cílem je zklidnit dopravu přes centrum Liberce. „Převzetí úseku mezi Klášterní a Zhořeleckou ulicí od Ředitelství silnic a dálnic České republiky bude bezplatné. Naším úkolem je ve spolupráci se statutárním městem Liberec provést rozsáhlejší rekonstrukci v několika po sobě jdoucích etapách. Kraj se bude podílet na vyhotovení projektové dokumentace. Celkové náklady odhadujeme na 25 milionů korun, přičemž je chceme uhradit po rekonstrukci inženýrských sítích ve vozovce," uvedl statutární náměstek hejtmana pro resort dopravy Jan Sviták.

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy Od pondělí 19. dubna je na jablonecké Střelnici v provozu velkokapacitní veřejné odběrové centrum v multifunkčním zařízení Střelnice pro antigenní testování. V provozu je každý všední den od 8 do 16 hodin. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Stromy vrchlabského zámeckého parku se představují
Cyklovýlet provede krásami frýdlantského výběžku
Krajská informační linka bude fungovat už jen ve všední dny
Obrazem: Jak pokračuje stavba školky Treperka v Semilech
S návratem do škol si děti připomněly dopravní pravidla

Nejčtenější články

20.04.: Rada města Semily odvolala ředitele waldorfské školy Ivana Semeckého
21.04.: V Semilech hořela venkovní sauna
22.04.: Nebezpečné stromy podél cest v Krkonoších musí k zemi

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT