V semilském sportovním centru se hraje i badminton

12.01.2017 11:30:03 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

V semilském sportovním centru se hraje i badminton

Badminton se dosud ve Sportovním centru v Semilech téměř nehrál, ačkoliv je to všeobecně populární sport. Nyní je snaha to změnit a vytvořit badmintonový tým, který by se pravidelně utkával.

„Nejedná se zatím o žádné soutěžení, ale o takové občasné pohodové setkávání hráčů badmintonu v časech, kdy to kapacita haly dovolí, většinou nedělní podvečer. O tréninky je docela velký zájem, nyní se scházíme ve třech vlnách po sobě, abychom se vůbec vešli na hřiště a stále se hlásí noví zájemci. V centrální hale máme nalajnované dva kurty, takže při čtyřhrách může hrát současně maximálně 8 lidí," upřesnila ředitelka Sportovního centra Semily Lenka Havlová.

Hráči se scházejí různých výkonnostních úrovní, někteří mají zájem si jen tak rekreačně zapinkat se známými nebo v rámci rodiny, někteří přicházejí právě proto, aby se mohli seznámit s novými hráči, a zahrát si na trochu lepší úrovni. „My jsme hráčům k dispozici s přípravou zázemí, zapůjčíme jim sportovní náčiní a učíme je zásady tohoto sportu a pravidla soutěže. Možná že se časem dopracujeme i nějakému smíšenému turnaji, zatím je ale potřeba ještě hodně trénovat. Ještě bych dodala, že účastníky jsou hráči bez rozdílu věku i pohlaví, převažují ale ženy. Další setkání plánujeme na nedělní podvečer 15. ledna," připomněla Havlová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Lednové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Semilská squashová tour pokračovala třetím dílem, zvítězil Ota Rezler

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj převezme úsek silnice mezi libereckou Zhořeleckou a Klášterní ulicí

Liberecký kraj převezeme do své správy od Ředitelství silnic a dálnic České republiky komunikaci I. třídy vedoucí přes Šaldovo náměstí v Liberci po křižovatku ve Zhořelecké ulici. Důvodem je ztráta významu pozemní komunikace v závislosti na výstavbu nových přeložek státních silnic. V budoucnu kraj úsek předá městu, jehož cílem je zklidnit dopravu přes centrum Liberce. „Převzetí úseku mezi Klášterní a Zhořeleckou ulicí od Ředitelství silnic a dálnic České republiky bude bezplatné. Naším úkolem je ve spolupráci se statutárním městem Liberec provést rozsáhlejší rekonstrukci v několika po sobě jdoucích etapách. Kraj se bude podílet na vyhotovení projektové dokumentace. Celkové náklady odhadujeme na 25 milionů korun, přičemž je chceme uhradit po rekonstrukci inženýrských sítích ve vozovce," uvedl statutární náměstek hejtmana pro resort dopravy Jan Sviták.

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy Od pondělí 19. dubna je na jablonecké Střelnici v provozu velkokapacitní veřejné odběrové centrum v multifunkčním zařízení Střelnice pro antigenní testování. V provozu je každý všední den od 8 do 16 hodin. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Stromy vrchlabského zámeckého parku se představují
Cyklovýlet provede krásami frýdlantského výběžku
Krajská informační linka bude fungovat už jen ve všední dny
Obrazem: Jak pokračuje stavba školky Treperka v Semilech
S návratem do škol si děti připomněly dopravní pravidla

Nejčtenější články

20.04.: Rada města Semily odvolala ředitele waldorfské školy Ivana Semeckého
21.04.: V Semilech hořela venkovní sauna
22.04.: Nebezpečné stromy podél cest v Krkonoších musí k zemi

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT