V Turnově shánějí občany do okrskových volebních komisí

11.08.2018 08:03:54 | Autor: TZ města Turnov | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

V Turnově shánějí občany do okrskových volebních komisí

Městský úřad Turnov přijme pro práci v okrskových volebních komisích pro volby do Zastupitelstva města Turnova a Senátu Parlamentu České republiky určitý počet schopných a spolehlivých pracovníků.

Členem okrskové volební komise může být občan ČR, který alespoň v den složení slibu dosáhl věku nejméně 18 let (tj. max. do 12. 9. 2018), není kandidátem, není omezen ve svéprávnosti k výkonu volebního práva ani u něj nenastalo zákonem stanovené omezení osobní svobody z důvodu ochrany zdraví lidu.

Volby do Zastupitelstva města Turnova a Senátu Parlamentu ČR začínají v pátek 5. října 2018 ve 14.00 do 22.00a sobotu 6. října 2018 od 8.00 do 14.00.

II. kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR pak případně v pátek 12. října 2018 ve 14.00 do 22.00 a sobotu 13. října 2018 od 8.00 do 14.00.

Na ukončení hlasování v sobotu ve 14 hodin navazuje bezprostředně sčítání hlasů a sumarizace výsledků voleb.

Zájemci o práci v těchto komisích, pokud nejsou delegováni volební stranou, se mohou přihlásit na adrese Městský úřad Turnov, odbor správní, Skálova 84 Turnov.

Přihlášky za člena OVK je možno telefonicky, osobně nebo e-mailem podat do středy 5. září 2018 na Městský úřad Turnov, odbor správní ve Skálově ul. č.p. 84 Turnov (naproti muzeu) sl. Vráblová tel. 481366801, e-mail: k.vrablova@mu.turnov.cz, případně pí. Novotná tel. 481366802, e-mail: i.novotna@mu.turnov.cz.

Do přihlášky uvádějte jméno, příjmení, adresu trvalého pobytu, datum narození a zdravotní pojišťovnu.

První zasedání okrskových volebních komisí se bude konat ve středu dne 12. září 2018, pozvánky zájemci obdrží, účast je nutná z důvodu podepsání volebního slibu.

Odměna za práci v okrskové volební komisi je stanovena prováděcím předpisem ve výši 1700 Kč pro člena OVK a 2500 Kč pro předsedu OVK, která se zvyšuje v případě konání II. kola voleb do Senátu Parlamentu ČR o 200 Kč.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Rádle přivítali advent a rozsvítili vánoční strom i s velbloudem

Vítání adventu se v Rádle stalo již tradicí. Byl zahájen v místním kostele - i letos se do nácviku programu s nadšením pustili místní obyvatelé a zcela zaplněnému kostelu představili program s názvem Krkonošské koledy a poudačky. Po jeho skončení se všichni přítomní (i s velbloudem) společně vydali před budovu obecního úřadu, kde byl za zpěvu koled rozsvícen vánoční strom. Článek s fotogalerií na Našem Jablonecku

Havárie v budově SŠ řemesel v Jablonci uzavře Podhorskou ulici

Ve čtvrtek 13. prosince od 7 hodin by mělo dojít k úplnému uzavření Podhorské ulice v Jablonci nad Nisou v úseku před bývalou budovou SŠ řemesel a služeb Podhorská 717. Důvodem je havarijní stav statiky budovy. Podhorská ulice je přitom v tomto úseku páteřní komunikací a průtahem na Harrachov. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Hon na drobnou zvěř v Libštátě
FOTO: Škoda Auto zahájila výstavu o závodu ve Vrchlabí
Semilští šipkaři bojují ve 3. lize
V Libereckém kraji zemřelo do listopadu 2018 na silnicích méně lidí
Nadace Euronisa rozdělila přes 800 tisíc korun!

Nejčtenější články

13.12.: FOTO: Jilemnické náměstí opět zaplnil vánoční jarmark
15.12.: Semilští šipkaři bojují ve 3. lize
13.12.: FOTO: Výstavu o F. L. Riegrovi v Semilech zahájil i jeho potomek

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT