Valná hromada OFS Semily se odkládá

29.01.2021 11:42:43 | Autor: OFS Semily | Rubrika: SPORT | Obce: Semily,Pojizeří

Valná hromada OFS Semily se odkládá

S ohledem na protiepidemická opatření orgánů státní správy znemožňující uskutečnění zasedání Volební valné hromady OFS Semily 4. února 2021 ve Sportovním centru v Semilech, rozhodl Výkonný výbor Okresního fotbalového svazu Semily na svém jednání 28. ledna 2021 tak, že se termín zasedání volební valné hromady odkládá.

Nový termín volební valné hromady bude stanoven po mimořádném jednáním Výkonného výboru FAČR, který má stanovit nové termíny volebních valných hromad.

Návrh programu, stejně jako ostatní záležitosti zůstávají beze změn, tedy stejné jako u svolaného původního termínu zasedání. Podané návrhy kandidátů na členy volených orgánů OFS Semily zůstávají v platnosti, pokud takový kandidát neoznámí sekretariátu svazu nesouhlas se svojí kandidaturou nebo pokud klub, který kandidáta navrhl, prostřednictvím svého statutárního orgánu takový návrh nestáhne. Obě výše uvedené možnosti lze učinit stejnými způsoby jako při podávání takových návrhů.

Termín podání kandidatur se prodlužuje do 28. února 2021. Oddíly mohou navrhovat do výkonného výboru OFS Semily, revizní komise OFS Semily a na pozici předsedy OFS Semily i kandidáty mimo svůj vlastní klub.

Mandát stávajícího výkonného výboru vyprší 3. 2. 2021. Výkonný výbor Okresního fotbalového svazu Semily na svém jednání 28. ledna 2021 udělil plnou moc stávajícímu předsedovi Petru Herzovi ke svolání Volební valné hromady v náhradním termínu.

Petr Junek, místopředseda OFS Semily

Petr Herz, předseda OFS Semily

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Hasiči zachránili muže, pod kterým praskl led na jablonecké přehradě

Hasiči zachránili muže, pod kterým praskl led na jablonecké přehradě V Jablonci nad Nisou na přehradě ve čtvrtek po 16. hodině hasiči zachránili muže, pod kterým se prolomil led. V době příjezdu hasičů se muž nacházel již na ledu, kam se dostal vlastními silami. Hasiči muže bezpečně dostali na břeh, který byl vzdálen 20 metrů a poskytli mu tepelný komfort. Více podrobností a krátké video na Našem Jablonecku

Jablonecké Kolečko o víkendu zavřené, důvodem jsou mezinárodní závody

Od čtvrtka 25. do neděle 28. února se v jabloneckých Břízkách, v lyžařském areálu Kolečko, uskuteční FIS mezinárodní závody v běhu na lyžích dorostu a dospělých. Ski Klub Jablonec získal na pořádání závodů výjimku Ministerstva zdravotnictví. Proto bude lyžařský areál včetně závodních tratí od čtvrtečního poledne do nedělního odpoledne pro veřejnost uzavřený. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Očkovací centrum mají v Turnově otevřít od 1. března
Jilemnice má nového starostu. Richtera střídá Hlaváč
Od čtvrtka 25. února všude už jen s respirátory FFP2
Tři trestné činy ze čtyř objasněny. Semilská policie bilancovala rok 2020
Rozhledna Černá Studnice, skvost architekta Hemmricha

Nejčtenější články

23.02.: Policisté u chodců v Jablonci a v Lomnici kontrolovali reflexní prvky
22.02.: Hasiči zasahovali u požáru domu v Železném Brodě
22.02.: Jak vypadá jedna běžná směna ZZS Libereckého kraje v únoru 2021

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT