Ve Víchové nad Jizerou zasahují hasiči u požáru domu

04.01.2021 16:28:19 | Autor: hzs, pjs | Rubrika: KRIMI | Obce: Víchová nad Jizerou

Ve Víchové nad Jizerou zasahují hasiči u požáru domu

Aktualizace: V obci Víchová nad Jizerou zasahují v pondělí 4. ledna od 14.23 jednotky druhého stupně požárního poplachu u požáru domu. Objekt je celý v plamenech, je zde nasazeno pět vodních proudů.

„Zásah probíhá z vnějšku i zevnitř budovy a hasiči provádí rozebírání střešní konstrukce. K odvětrání je použita přetlaková ventilace. Čerpací stanoviště je zřízeno na místním potoce," uvedl HZS Libereckého kraje na svém twitteru.

Aktualizace 17.15: Požár je v tuto chvíli lokalizován. Na místě bude probíhat dohašování. Na místě zasahují jednotky HZS LK ze stanic Jilemnice, Semily, dále JSDH obcí Víchová nad Jizerou, Jilemnice, Poniklá, Studenec, Vítkovice a v rámci mezikrajské pomoci jednotka HZS Královéhradeckého kraje ze stanice Vrchlabí.

Aktualizace 19.05: Zastupující mluvčí krajských hasičů David Kořínek potvrdil, že na místě našli v průběhu zásahu tělo člověka, kterému už nebylo možné pomoci k životu. V současné době je požár likvidován a na místě zůstává přes noc místní jednotka na dohlídku. Předpokládaná výše škody je 500 tisíc korun a příčina vzniku je v šetření.

Aktualizace 5. 1.: „Od dnešních ranních hodin probíhají v místě požářiště další úkony spojené s ohledáním místa činu. Povolali jsme speciálně vycvičeného služebního psa na vyhledávání akcelerantů hoření. Vyšetřováním okolností a příčin vzniku požáru a mužovým úmrtím se nyní zabývají semilští kriminalisté," doplnil tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jaká byla silvestrovská noc 2020 v Libereckém kraji z pohledu policie?
Hořel rodinný dům v Kruhu, muž v bezvědomí se již neprobral
V Rokytnici hořelo v bytovém domě, evakuovali osm lidí
Hoří Jilemnická bouda na Horních Mísečkách
Hasiči zasahovali v Liberci při požáru půdy vícepodlažního domu
Hořelo v kotelně průmyslového objektu v Pasekách nad Jizerou

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj i letos vzdá hold Tibetu, vlajku bude vyvěšovat nejméně do roku 2024

I letos, stejně jako v předchozích letech, zavlaje na terase třetího patra budovy Krajského úřadu Libereckého kraje tibetská vlajka. Připomíná březnové výročí povstání tibetského lidu proti represím a čínské politice. Liberecký kraj se pověšením vlajky každoročně připojuje do mezinárodní kampaně Vlajka pro Tibet. „Letos si připomeneme již 62. výročí povstání tibetského lidu proti represivní čínské politice. Podpora národů, které bojují za svoji svobodu, je pro nás důležitá. My sami jsme prožili desítky let v nesvobodě. Ke kampani Vlajka pro Tibet se připojujeme každoročně a pokračovat budeme i v současném volebním období," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Český ráj dětem je nový hravý web Sdružení Český ráj

Sdružení Český ráj na přelomu roku spustilo novou podobu dětského webu www.ceskyrajdetem.cz. Internetovými stránkami provází malé návštěvníky a jejich rodiče postavičky známé z Pověstí Českého ráje, které namalovala akademická malířka Barbora Kyšková. Setkáte se tu tedy například s obrem Drábem, vodníkem Čeperkou, vílou Jizerýnou nebo Černým rytířem z Hrubé Skály. „Nové stránky jsme koncipovali skutečně pro děti. I ty menší, které ještě neumí číst, si na stránkách mohou samy poslechnout pověst, vybarvit omalovánku, zahrát pexeso nebo ne úplně lehkou posunovačku," říká Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Firma TGK - Technika oblékla do skleněných šatů oceněné sídlo Lasvitu
Parkování v Bedřichově bylo o víkendu obtížné, ale dostupné
Horská služba zachraňovala zraněného muže pod ledopádem
Vzácné pojizerské čepce dorazily z Olomouce do Semil
Fotbalové kuriozity 12 aneb Něco málo ze sezony 2020

Nejčtenější články

24.01.: Řidička sjela v Benešově s autem do náhonu, na místě nehody zemřela
22.01.: VIDEO: Jilemnický sněhový Krakonoš 2021
24.01.: V obci Bohumileč u Turnova narazilo auto do sloupu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT