Veletrh Sport Live láká na ukázky sportů a nově i na Fit zónu

04.09.2014 21:33:32 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Liberecký kraj

Veletrh Sport Live láká na ukázky sportů a nově i na Fit zónu

Tradiční veletrh Sport Live v liberecké Tipsport areně symbolicky otevře v sobotu 6. září novou sportovní sezónu. Již devátý ročník největší sportovní události na severu Čech opět láká na prezentace a nábory více než 50 sportovních klubů a oddílů, prodejní veletrh sportovního vybavení za exkluzivní ceny, autogramiádu olympijské vítězky Evy Samkové i na zcela novou Fit Zónu.

Během celého dne si můžete zdarma vyzkoušet více než 35 sportů a sportovišť v areálu Sport Parku Liberec. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma.

Každoroční sportovní svátek proběhne první zářijovou sobotu od 9 do 17 hodin v prostorách Tipsport areny a v přilehlém areálu Sport Parku Liberec. Rodičům a jejich dětem představí širokou nabídku sportovních klubů, které v září nabírají do svých řad nové adepty. Svěřenci jednotlivých klubů představí ukázky svých sportů přímo na středové ploše Tipsport areny v rámci doprovodného programu. Návštěvníkům, kteří hledají sportovní vyžití, nabídne veletrh prezentace sportovních center a aktivit.

Letos poprvé najdou návštěvníci na ochozu multifunkční Tipsport areny Fit zónu zaměřenou zdraví a životní styl. V této zóně budou probíhat workshopy a odborné konzultace z oblasti fitness, zdravé výživy a sportovních doplňků. Sportovní fanoušci se mohou těšit na autogramiádu závodnice liberecké Dukly, snowboardistky Evy Samkové, která proběhne od 13 hod.

Součástí veletrhu budou i dva amatérské závody, dětská varianta závodu Spartan Kids odstartuje v 10 hodin a závod pro dospělé Universalmanie.cz proběhne od 14 hodin.

Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V semilském muzeu pořádají besedu s profesorem Janem Roytem

Po úspěšném setkání s doktorem Radkinem Honzákem čeká příznivce semilského muzea přednáška s další významnou osobností, a to s profesorem Univerzity Karlovy PhDr. Ing. Janem Roytem, PhD., DSc., který se zabývá starším uměním od raně křesťanské epochy až po konec baroka. Specializuje se na malířství středověku a křesťanskou ikonografii. Je také spoluautorem řady mezinárodních i domácích výstavních projektů. Jeho přednáška pod názvem Milostné a zázračné obrazy a sochy v barokních Čechách se uskuteční v pátek 21. února v 17 hodin v Muzeu a Pojizerské galerii Semily.

Beseda Afrika pohledem ochranáře se koná na turnovském gymnáziu

Spolek rodáků a přátel Turnova pořádá besedu s ředitelem Agentury ochrany přírody a krajiny ČR RNDr. Františkem Pelcem na téma Afrika pohledem ochranáře. Koná se ve středu 19. února na Gymnáziu Turnov, Jana Palacha 804, v přízemí od 15 hodin.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Patnáctý benefiční ples hejtmana bude v krajské knihovně
Lomnice vyhrála skupinu A, do čela skupiny B jde Železný Brod
Kulturní centrum Turnov ve víru tance 11. městského plesu
Občané Jilemnice se budou moci zeptat přímo hejtmana
Oslabené turnovské kadetky podlehly Novému Veselí

Nejčtenější články

16.02.: Kluci v akci vařili další díl v Domově důchodců v Rokytnici
16.02.: FOTO: Jakub Oma podesáté zvítězil v anketě Nejlepší sportovec Turnova
18.02.: Kulturní centrum Turnov ve víru tance 11. městského plesu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT