Veletrh Sport Live láká na ukázky sportů a nově i na Fit zónu

04.09.2014 21:33:32 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Liberecký kraj

Veletrh Sport Live láká na ukázky sportů a nově i na Fit zónu

Tradiční veletrh Sport Live v liberecké Tipsport areně symbolicky otevře v sobotu 6. září novou sportovní sezónu. Již devátý ročník největší sportovní události na severu Čech opět láká na prezentace a nábory více než 50 sportovních klubů a oddílů, prodejní veletrh sportovního vybavení za exkluzivní ceny, autogramiádu olympijské vítězky Evy Samkové i na zcela novou Fit Zónu.

Během celého dne si můžete zdarma vyzkoušet více než 35 sportů a sportovišť v areálu Sport Parku Liberec. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma.

Každoroční sportovní svátek proběhne první zářijovou sobotu od 9 do 17 hodin v prostorách Tipsport areny a v přilehlém areálu Sport Parku Liberec. Rodičům a jejich dětem představí širokou nabídku sportovních klubů, které v září nabírají do svých řad nové adepty. Svěřenci jednotlivých klubů představí ukázky svých sportů přímo na středové ploše Tipsport areny v rámci doprovodného programu. Návštěvníkům, kteří hledají sportovní vyžití, nabídne veletrh prezentace sportovních center a aktivit.

Letos poprvé najdou návštěvníci na ochozu multifunkční Tipsport areny Fit zónu zaměřenou zdraví a životní styl. V této zóně budou probíhat workshopy a odborné konzultace z oblasti fitness, zdravé výživy a sportovních doplňků. Sportovní fanoušci se mohou těšit na autogramiádu závodnice liberecké Dukly, snowboardistky Evy Samkové, která proběhne od 13 hod.

Součástí veletrhu budou i dva amatérské závody, dětská varianta závodu Spartan Kids odstartuje v 10 hodin a závod pro dospělé Universalmanie.cz proběhne od 14 hodin.

Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Podzimní provoz kompostárny na Malém Rohozci

Kompostárnu na Malém Rohozci mohou Turnováci využívat v měsíci říjnu i v listopadu 2019. S příchodem podzimu a podzimních prací na zahradách, je dobré připomenout, že kompostárnu mohou občané využívat v měsíci říjnu každé pondělí, středu a pátek od 9 do 17 hodin. V sobotu od 9 do 12 hodin. Kompostárna bude uzavřena ve státní svátek v pondělí 28. října. Kompostárna bude otevřena i v měsíci listopadu, a to ve stejné dny, avšak jen do 16 hodin. Sobota zůstává stejná od 9 do 12 hodin. Pokud vlastníte biopopelnice, jejich svoz proběhne vždy ve středu a ve čtvrtek, dle jednotlivých lokalit ve městě Turnov.

Pramen Boží voda není pitný, pramen pod Valdštejnem ano

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů z října 2019 pramen Boží voda nevyhovuje hygienickým limitům a není pitný. Další turnovský pramen pod Valdštejnem pitný je.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Třicet měst, včetně Semil, slaví 30 let svobody s Pamětí národa
Kurz Sherlock v Jilemnici naučí seniory rozumět internetu a médiím
Turnovské kadetky v Hronově prohrály dva tie-breaky
Závody Běhu republiky nejen v Lomnici nad Popelkou
Krajský přebor: Čtvrtá výhra v řadě vynesla Turnov na třetí místo

Nejčtenější články

20.10.: Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola
19.10.: FOTO: Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
19.10.: Policisté kontrolovali řidiče v celém Libereckém kraji

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT