Velký úspěch turnovských benjamínků na Podještědském poprání

16.02.2020 15:06:43 | Autor: Renata Jáglová a Jiří Vydra | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Velký úspěch turnovských benjamínků na Podještědském poprání

První judistické závody v tomto roce, které se konaly 8. února v Liberci, přinesly velký úspěch v podobě několika medailových umístění turnovských benjamínků. Podještědského poprání se zúčastnilo celkem 110 závodníků z 16 oddílů.

V kategorii U9 nastoupil zcela poprvé Vojtěch Louda a po dvou vyhraných a jednom prohraném utkání skončil na druhém místě. Druhý v této kategorii nastoupil Matyáš Louda, který první souboj bohužel prohrál, ale poučil se ze své chyby a další dva souboje bezkonkurenčně vyhrál a bral též druhé místo.

Kategorie U11 měla čtyři turnovské zástupce, a to Tomáše Hozdeckého, který po dlouhé době skóroval a po dvou vyhraných a jednom prohraném zápasu bral stříbrnou medaili, a Natálii Mázdrovou, která ve své váze měla pouze jednu jedinou soupeřku. Boj s ní byl velmi vyrovnaný, ale na rozhodnutí rozhodčího Natálka skončila na krásném druhém místě. Výborný výkon podal Vítek Růžička, který zvítězil ve všech utkáních a odsadil 1. místo. Jaroslav Hovorka získal druhé místo po kvalitním výkonu. V kategorii U13, na svých prvních závodech získala Veronika Konsteba také skvělé druhé místo.

Turnovské judistické naděje získali na tomto turnaji jednu zlatou a šest stříbrných medailí, což je úctyhodný výkon. Trenéři obou družstev přípravek jsou velice spokojeni s výkony svých svěřenců.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Oddíl turnovského juda pořádá kurz sebeobrany
Obrazem: Vánoční turnaj judistů v Semilech 2019
Stříbro z Přeboru České republiky v judu přivezl starší žák Matěj Hyka
Turnovské naděje získaly 16 medailí z domácí Samurajské katany
Sedmý ročník Poháru Českého ráje pořádali turnovští judisté

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Petr Beitl rezignoval na svoji funkci krajského zastupitele

Petr Beitl na úterním zasedání krajského zastupitelstva podal rezignaci na mandát zastupitele Libereckého kraje a předsedy výboru pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch. Důvodem je jeho zvolení do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v letošních volbách. Podle svých slov je připraven se jako poslanec dál podílet na projektech Libereckého kraje. V pětačtyřicetičlenném krajském zastupitelstvu by jeho náhradník měl složit slib na příštím zasedání. Výsledky parlamentních voleb

Materiály do rady kraje a zastupitelstva od listopadu už pouze elektronicky

Stohy papíru a doslova stovky podpisů. To ještě donedávna bylo nutné pro odsouhlasení materiálů pro jednání krajské rady a zastupitelstva. Od poloviny letošního listopadu se to změní - Liberecký kraj zavádí schvalování dokumentů elektronicky. „Krajský úřad Libereckého kraje se snaží využívat možností moderních technologií dlouhodobě a průběžně. V současné době máme snahu fungování úřadu zlepšit a zejména snížit množství fyzického papíru, který používáme. Budeme postupně přecházet na plně elektronickou verzi oběhu dokladů, elektronizace smluv a celé řady dalších dokladů a papírů, které v úřadě dnes a denně vznikají a obíhají. Od listopadu letošního roku tedy již budeme například schvalovat materiály předkládané do rady kraje a zastupitelstva pouze elektronicky," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Turnově rozdělovali dotace z druhé výzvy kulturního fondu
Vzácnou Měsíčnici hledejte na přírodní památce Líska
Hasiči-lezci plnili v Semilech a okolí náročné úkoly
Programy na Krkonošské železnici zvedly zájem o Pojizerský Pacifik
Dalmach byl proti Chotěboři blízko první výhře, nakonec má jen bod

Nejčtenější články

24.10.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola
24.10.: Turnovští basketbalisté se v nové sezoně vezou na vítězné vlně
24.10.: Na 27. ročníku Jilemnického krosu byl nejrychlejší Ondřej Pilař

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT